jindrous

Uživatel
 • Počet příspěvků

  752
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Popularita

70 Výborná

5 Sledujících

O uživateli jindrous

 • Hodnost
  Profesional

Návštěvy profilu

935 zobrazení profilu
 1. Já to mám na Kodiaqu :-) Docela dobrý, jen mě trošku vadí že když přepnu režim dcc tak se vždy zapne již předem vypnutý start-stop systém.. Ferdo - jde ještě doupravit tak, aby si toho start -stop systému nevšímalo a nezapínal se při přepnutí režimu dcc ? Díky.
 2. Jde to dodělat i pro Columbus co byl před 22KT 2017 ? Díky
 3. To bych neplatil. Jde o princip. Řešil bych to s info linkou Škoda.
 4. Paráda
 5. Prodám zimní komplety na Škoda Octavia , málo jeté. Viz foto. BORBET F 6Jx16 5x112 ET48 Cena za kompletní sadu 9990,- kontakt mobil 721 066 461
 6. Ano, ta otázka je už ale starší :-)
 7. Jde to o u Kodiaqa?
 8. Jde panorama nejen otevřít ale i zavřít? :-)
 9. Ale zase tak líný motor to není, máme ho a v pohodě :-)
 10. Na ZTP je v ČR možnost 14 % a na ZTP/P je až 19 % z ceníkové ceny. Aspoň to tak v listopadu 2016 bylo.
 11. Prosimtě a kudy jsi vedl kabel napíjení? Jde to dobře? Sundaval jsi nějaké kryt, tapecírunk a podobně ?
 12. Někomu to houpání víc vyhovuje :-) Máme 2,0 TSI 4x4 DSG s adaptivním podvozkem a nemá to chybu. Taky se houpe a asi o něco méně jak v Superbu.
 13. Ahoj jaké jsi měl před tím auto? Na jakou z pojistek - respektive na jakou volnou pozici jsi to umístil? Chová se to tak, že spíná kamera až po stisknutí zapalování? Vypnete se sama , když vypneš zapalování? Proč jsi tam vrtal? To kamera na skle nedržela? Mám taky Mio a v Octavii byla na skle na přísavce. Děkuji.
 14. Bycista mi pomohl svým návodem zapojit kameru (černou skříňku) na Octavii III. Nyní mám Kodiaqa. Na jakou pojistku mám tu kameru (plusový drát) umístit? V příloze výtah z návodu kde jsou pojistky. Chci tak aby se kamera zapla při zapnutí zapalování čili stejně jako u Octavie. Ta síla pojistky 10 může být? Už má někdo černou skříňku - kameru v Kodiaqu zapojenou? Díky moc.