Jump to content

Hyper ST

Uživatel
 • Content Count

  132
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

30 Excellent

About Hyper ST

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

1,030 profile views
 1. Hyper ST

  Jak funguji elektricky ovladane pate dvere?

  Nechce se mě tam jít to zkoušet, ale myslím že funguje jen když je auto zamčené a nenastartovane. A taky nefunguje když mám káru zapřahlou..(Tak a jestli to není tak zachvilku se někdo ozve že kecam)
 2. Hyper ST

  Vymena oleja / spotreba oleja / interval vymeny

  Mám najeto 22.000km. První výměna když jsem měl najeto cca 12.000km na měrce necelá půlka mezi ryskami.(olej 0W-20) Momentálně najeto dalších 10.000km a hladina je těsně nad půlkou.(kontroluji na rovině a cca 5 min. po jízdě)
 3. Hyper ST

  Tažné zařízení / prasklá izolace

  Jestli jsem dobře na to koukal tak je to jeden kus a je to guma( žádná páska). Odpoledne se podívám...
 4. Hyper ST

  Tažné zařízení / prasklá izolace

  Včera jsem také udělal kontrolu.Staří 10mesicu, najeto 22.000km a používám ho tak 10x za měsíc.
 5. Hyper ST

  1.5 TSI OPF DSG - škubání při rozjezdu

  Mám 1.5tsi bez OPF + manuál. Najeto přes 20000km. Nechal jsem auto i přes noc venku. Tohle je moje šestá ŠKODA a každá jina motorizace. Tenhle motor má asi nejhorší projev než se ohřeje (Ale za mě žádné tragédie). Tak bych ho bral i do dalšího auta.
 6. Hyper ST

  1.5 TSI OPF DSG - škubání při rozjezdu

  Mám najeto 20.000km a nic se nezhoršuje. Motor mě drobet cuká když je studenej, jinak bez problemu.. Tak to bych rád chtěl porovnat s někým kdo nato nedává..jestli mě to nevadí jak se motor projevuje nebo .....
 7. Hyper ST

  1.5 TSI OPF DSG - škubání při rozjezdu

  Když to mám studené tak to "drobet" škubne , ale né tolik abych to reklamoval. Dneska celej den ježedění po Plzni a bez problému. To mě více vadí odpojování válců. Řekl bych že při chodu na dva válve je to hlučnější než bylo na začátku. A další je že se mě zdá že to jezdí častějš na dva válce než když byl motor novej. Mám najeto 19000km
 8. Hyper ST

  SERVIS - intervaly, ceny, zkušenosti

  Po výměně oleje, se nic zvláštního nestalo. Jak se výše píše ..nastartuji a rozjizdim se az otacky spadnou. Když někoho vezu tak při studeném motoru musím více pracovat se spojkou, aby jsi nemyslel že neumím jezdit. Jinak jsem s timto motorem spokojen.
 9. Hyper ST

  SERVIS - intervaly, ceny, zkušenosti

  Výměna oleje po 10000km mimo servisní interval. Jen výměna oleje + filtru. Nic jiného ani auto nebylo připojeno na diagnostiku. Olej jsem chtěl si donést vlastní, není problém. Při dotazu jakej olej a viskozitu mě bylo pokažde rěčená jiná. Tak první výměnu jsem nechal vyměnit servisem vč. oleje . Cena 3.565,-Kč vč. oleje 0W-20
 10. Hyper ST

  1.5 TSI OPF DSG - škubání při rozjezdu

  Mám 1,5 Tsi manuál, (duben 2018) (bez filtru pevných částic), najeto 17000km a auto škube taky. Dělá to od začátku.
 11. Hyper ST

  Amundsen - "polofunkcni" po startu

  U mě Amundsen po 16500 km funguje jak má.
 12. Hyper ST

  Stěrače

  Habi001 přesně tak jak píšeš.
 13. Hyper ST

  Stěrače

  Auto mám skoro 6 měsíců a najeto 10.000km a nemám popcit že stěrače jsem natom tak špatně. Nemám rád špinavé okno , ale nečistím ho proudem s ostřikovačů a stěrači . Používám aktivní pěnu a Basics of Bling Detailing Spray
 14. Hyper ST

  Škoda KAROQ

  Co je pro jednoho špatné tak může pro druhého bejt dobré. Tchán má Yetiho a nevadí mu varioflex (jezdí většinou ve dvouch). Já mám Roomstra a nemůžu si varioflex vynachválit. Do karoqa jsem si dal varioflex bez rezervy a pro velké místo velká spokojenost oproti původní Octavii3 pro nemožnost vyndat sedačky.
 15. Hyper ST

  Karoq dodací lhůta

  To žáleží na domluvě a také na prodejci. Já na auto čekal o měsíc déle než byl dohodnutej termín dodání (mám téměř stejnou výbavu jako Ty). Od stejného prodejce jsme kupovali jeteho Yetiho kde ho měl nechat zákazník na protiúčet. Jemu se také opozdil termín dodání , Nám ale jeho staré auto už prodal a tak mu také zapůjčil náhradní vůz. Osobně bych vyzazil za prodejcem a dohodl se sním. Přeji úspěšné vyjednávání.
×