Jump to content

Sestbit

Facebook Uživatel
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

1 Neutral

About Sestbit

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

393 profile views
 1. Včera mě měnili tu oc jednotku a jsem stále nefunkční :-/ jde vám to teď? Ted se mě nejde třeba ani přihlásit. Včera se šlo přihlásit, ale auto stále neposílá data na server.
 2. Tak mě od září nejde vůbec nic, co se týká vzdáleného přístupu k vozidlu.
 3. Mě to pořád nejde. Ani návštěva autorizovaného servisu nepomohla, budou mě měnit celou nějakou jednotku, čekám na termín opravy.
 4. Během září a října je funkčnost tak 50 na 50. Aspoň u mého auta.
 5. já napsal tiket, že mě to nejde a teď mám auto v servisu kvůli jiným reklamacím, ale budou řešit i toto :-D tak jsem zvědavý co vymyslí inženýři :-D
 6. Stále nejde a nejde. Pořád mám hlášku něco se pokazilo.
 7. Tak mě dnes po všech pokusech napsali, že moje jízdy a stav vozidla také nevidí a musím do servisu :-D krásný :-D
 8. To jsou teda radosti :-D mě nejvíc vadí, že jak to teď nekomunikuje s autem, zpětně už to nic nenačte a ty jízdy, které jezdím během nefunkčnosti, už nikdy neuvidím.
 9. Tak já jsem momentálně 6 dní bez vzdálenému přístupu k autu. Ticket mám založený a posílal jsem screeny. Jsem zvědav co se bude dít. Na to že si platíme 1300 ročně, funkčnost nic moc :-/
 10. Ahoj, 9.9.2019 to nešlo 3 dny a teď to opět nejde již 3 den, máte to stejné? Dík
 11. Nějaké info k mému autu, všechno toto bylo vyloučeno. Garanční technik všechno slyšel a uznal, že je to příšerný zvuk. Auto dnes předáno do servisu a zítra na tom mají dělat. Rovnou jsem reklamoval mlácení ve střešním okně na nerovnostech a neustálé odsouvání roletky před střešním sklem. Navíc se mě včera zbláznil parkovací asistent (čidla). Jsem zvědavý co z toho vznikne, auto tam budu vozit tak dlouho, dokud nebude vše, tak jak má u tak drahého auta být :-) video poblázněných čidel (v mém okolí nikde žádná překážka):
 12. To chápu, ale za takovou cenu by se to nemělo stávat.
 13. Všechny by sedělo na tu sponu, jsem zvědavý. Samozřejmě jim to co nejdřív fláknu do servisu. Přijde mě i že to každý stupeň řazení dělá při trošku jiném spektru otáček. 2 a 3 stupeň to dělá při 1800 az 2100. 4 stupeň při 1500 až 1700... každopádně je to tak hlasité, že to ani moc nezachraňuje rádio, abych to neslyšel, musí být opravdu hodně nahlas
 14. Tak jsem si teď přečetl všech 34 stránek a to je teda počteníčko. Jsem na rezonování čehokoliv v aute dosti alergický a po tom co jsem teď vyměnil auto, jsem neměl ani tucha, že jsem měl zřejmě hodně povedený kousek. Měl jsem O3 2014 1.4TSI (prodána s nájezdem 98k) a v kabině vždy klid a mír i při vypnutém rádiu. Teď mám O3 RS naftu po fl 2017 a při otáčkách 1800 až 2100 něco hrozně moc rezenuje v místě budíků a mě hrozně moc vytáčí. Najeto 26k a pořád se to zhoršuje :-/ jsem teď na dovolené a pak to chci hned začít řešit. Auto vyšlo na 1,1 mega a tohle mě fakt vytočilo, ještě po tom co jsem si tu vše přečetl!
 15. A já zase tvrdím, že v naší vesnici má t-mobile i vodafone signál :-D takže mě vychází O2 :-D
×
×
 • Create New...