Jump to content

Sestbit

Facebook Uživatel
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

1 Neutral

About Sestbit

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

316 profile views
 1. Stále nejde a nejde. Pořád mám hlášku něco se pokazilo.
 2. Tak mě dnes po všech pokusech napsali, že moje jízdy a stav vozidla také nevidí a musím do servisu :-D krásný :-D
 3. To jsou teda radosti :-D mě nejvíc vadí, že jak to teď nekomunikuje s autem, zpětně už to nic nenačte a ty jízdy, které jezdím během nefunkčnosti, už nikdy neuvidím.
 4. Tak já jsem momentálně 6 dní bez vzdálenému přístupu k autu. Ticket mám založený a posílal jsem screeny. Jsem zvědav co se bude dít. Na to že si platíme 1300 ročně, funkčnost nic moc :-/
 5. Ahoj, 9.9.2019 to nešlo 3 dny a teď to opět nejde již 3 den, máte to stejné? Dík
 6. Nějaké info k mému autu, všechno toto bylo vyloučeno. Garanční technik všechno slyšel a uznal, že je to příšerný zvuk. Auto dnes předáno do servisu a zítra na tom mají dělat. Rovnou jsem reklamoval mlácení ve střešním okně na nerovnostech a neustálé odsouvání roletky před střešním sklem. Navíc se mě včera zbláznil parkovací asistent (čidla). Jsem zvědavý co z toho vznikne, auto tam budu vozit tak dlouho, dokud nebude vše, tak jak má u tak drahého auta být :-) video poblázněných čidel (v mém okolí nikde žádná překážka):
 7. To chápu, ale za takovou cenu by se to nemělo stávat.
 8. Všechny by sedělo na tu sponu, jsem zvědavý. Samozřejmě jim to co nejdřív fláknu do servisu. Přijde mě i že to každý stupeň řazení dělá při trošku jiném spektru otáček. 2 a 3 stupeň to dělá při 1800 az 2100. 4 stupeň při 1500 až 1700... každopádně je to tak hlasité, že to ani moc nezachraňuje rádio, abych to neslyšel, musí být opravdu hodně nahlas
 9. Tak jsem si teď přečetl všech 34 stránek a to je teda počteníčko. Jsem na rezonování čehokoliv v aute dosti alergický a po tom co jsem teď vyměnil auto, jsem neměl ani tucha, že jsem měl zřejmě hodně povedený kousek. Měl jsem O3 2014 1.4TSI (prodána s nájezdem 98k) a v kabině vždy klid a mír i při vypnutém rádiu. Teď mám O3 RS naftu po fl 2017 a při otáčkách 1800 až 2100 něco hrozně moc rezenuje v místě budíků a mě hrozně moc vytáčí. Najeto 26k a pořád se to zhoršuje :-/ jsem teď na dovolené a pak to chci hned začít řešit. Auto vyšlo na 1,1 mega a tohle mě fakt vytočilo, ještě po tom co jsem si tu vše přečetl!
 10. A já zase tvrdím, že v naší vesnici má t-mobile i vodafone signál :-D takže mě vychází O2 :-D
 11. T-mobile to určitě není. Ten má signál v té vesnici na jedničku.
 12. Tak to je divné. Vodafone v té vesnici funguje. Teď mám auto ve městě a vše funguje. Takže to musí být signálem.
 13. Smartgate jsem nikdy nezkoušel, tohle co jsem tu dával je z aplikace MyŠKODA.
 14. Tohle se prostě aktualizuje jen s hotspotem a v reálném čase. Stačí se připojit a baterku to tam mydlí v nějakých časových intervalech. Zrovna třeba stav baterie bych čekal, že půjde zjistit na dálku. Může se hodit v zimě a když člověk déle někde stojí.
 15. Já už zjistil čím to je, ve vesnici kde parkuji auto není signál na esim v autě, předpokládám, že to asi běží přes 02, ten nikdy u nás signál neměl. Jakmile s autem stojím jinde, přístup na dálku funguje :-) Napětí baterie a stav nádrže v tom druhém programu mě to ukazuje taky jen po připojení hotspotu, ale to je tak asi správě :-)
×
×
 • Create New...