Jump to content

xx30

Uživatel
  • Content Count

    234
  • Joined

  • Last visited

Seller statistics

  • 0
  • 0
  • 0

Community Reputation

28 Excellent

About xx30

  • Rank
    Uživatel

Recent Profile Visitors

692 profile views
  1. xx30

    ŠKODA Connect

    Kde prosím najdu nějaké datumy do kdy jsou platné jednotlivé služby Škoda connect - rádio Anumdsen. Nastavení -> Škoda Connect -> Správa služeb - tam mám jen zaškrtnuté služby které jsou platné, ale není tam datum.
  2. Setkali jste se někdy s touto hláškou? Zobrazuje se stále i po opětovném nastartování.
  3. xx30

    Ake pneu su montovane na OIII z vyroby?

    Měnil jsem je při cca 2 mm. Styl jízdy svižný, v mezích povolených limitů. Je pravda, že si občas vychutnám zatáčku, ale ne až tak často. Ročně najezdím cca 15 - 18 tis, z toho na letních cca 10 tis. Vydržely 2 roky. Kolik najezdíš Ty na pneu?
  4. xx30

    Ake pneu su montovane na OIII z vyroby?

    Mám stejné a maximální spokojenost. Jsou velmi tiché a dobře drží na cestě. Jen km náběh není velký, cca 20 tis.
  5. Jen jsem na netu neobjevil celou Evropu, ale jen části
  6. Takže po aktualizaci jen určité oblasti ( celá mapa není ) se zbývající části mapy Evropy smažou. Je to tak?
  7. Mám dotaz, pokud aktualizuji mapy dle vybraného regionu ( ještě jsem aktualizaci neprováděl a mám mapy z 2018 z výroby celé Evropy ), dojde pouze k aktualizaci daného regionu s tím, že zbytek mapy Evropy se nezmění, nebo se zaktualizuje daný region a zbytek map se z karty vymaže? Aktualizaci na Amundsenu je možné provézt také přes USB nebo pouze přes origo SD kartu?
  8. xx30

    DSG 7 st a sportovní režim

    Jestli je rozjezd na S i u ostatních podobný, vyšší otáčky na volnoběh a krátká prodleva než se sepne spojka.
  9. xx30

    DSG 7 st a sportovní režim

    Pokud se rozjíždím ve sportovním režimu s touto převodovkou a 1,4 tsi 110 kw děje se rozjezd při vyšších otáčkách motoru než je běžné na D a pak se mi rozjezd zdá delší a ne tak plynulý. Je to tak v pořádku. Píšu to proto, že ve městě mi vyhovuje kvůli podtáčení spíše jízda na S, ale rozjezdy jsou mám pocit horší a ne tak plynulé.
  10. xx30

    Vyhrievany volant na octaviu 3

    Mám také vyhřívaný volant a mám ho nastavený se sedačkou tak, že když zapnu vyhřívání sedačky na 3 tak se volant také vyhřívá na 3. Sedačka začne hřát cca do 1 min ale volant ze začne zahřívat až po cca 5 - 8 min. Jakmile se zahřeje pak už hřeje dostatečně, ale doba než j něco cítit je dle mě moc dlouhá. Ještě jsem tuto fičůru neměl, takže nevím jak to má fungovat.
  11. xx30

    FULL LED s AFS - subjektivní zhodnocení

    Podle toho by byly LED světla zcela nepoužitelné, protože je pak jejich dosvit cca 20 m a pokud přijíždím k přechodu pro chodce nebo míjím ve tmě chodce osvítím jen jeho nohy a to max ke kolenům což je z pohledu bezpečnosti myslím velmi nebezpečné.
  12. xx30

    FULL LED s AFS - subjektivní zhodnocení

    Chce si to přečíst i to co je před tímto vytržením z textu. Psal jsem mimo jiné, že mi byly světla nastavené dle rysky v regloskopu, tedy dle norny ( nesvítí nad rysku ) a že mi konečně svítí dobře ( ne 20 m před auto, jak to umí nastavit ve ŠA ). To že svítí nad SPZ druhého auta neznamená, že bylo dle toho nastaveno a že někoho oslňuji, bylo to jen konstatování ( horní čára osvětlení je hluboko pod zadními okny aut - všech a u protijedoucích aut je horní čára osvětlení na nárazníku ) zatím na mě nikdo neblikal . .... nad braním techničáku a lhostejnosti atd ..... bych se asi pozastavil ( myslím, že nejste ten kdo by měl někoho soudit )
  13. xx30

    FULL LED s AFS - subjektivní zhodnocení

    Tak dnes světla konečně nastavená dobře. Vykašlal jsem se na servisy ŠA kde jsou neochotní a nemají zájem něco změnit a jel do AutoKelly kde s nastavením a ochotou neměli žádný problém. Zde jsem byl přímo u nastavení na dílně na rozdíl od servisů ŠA. Překvapilo mě, že při nastavení na regloskopu dle rysky najednou světla svítí mnohem dále. Dosvit je takový, že není vidět ostrá hrana konce dosvitu ( ztrácí se v dálce ) a pokud jedu za druhou Octavii, svítím nad SPZ. Teď konečně svítí světla tak jak mají. ( nikoho neoslňuji, nikdo na mě nebliká )
×