Jump to content

xx30

Uživatel
 • Content Count

  247
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

29 Excellent

About xx30

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

837 profile views
 1. Používám windows 10 a s aktualizací nebyl problém. Operační systém PC na to nemůže mít vliv.
 2. Takže ta verze mapy co jsem uváděl výše je použitelná, pokud se mi dle VIN na Škoda auto nabízí? Díky.
 3. Jaká je velikost originál sd karty v Amundsenu KT 45/2017? Našel jsem tuto novou verzi map - ECE A1 2019/2020 - only for 32GB SD
 4. Zkoušel, bohužel ať kliknu na cokoli vždy spadnu zpět do přihašovací obrazovky.
 5. Sice nemám Columbuse, mám Amundsena, ale problém s portálem Car Connect mám neustále. V rádiu v autě mám Infotainment Online stále dostupný a Car Connect stále nedostupný i když mi na rádiu chvíli svítí zeměkoule červená, chvíli bílá, autíčko tam mám jen sporadicky a u zeměkoule vždy svítí WLAN. ( propojení mám přes telefon přes který mám vytvořený mobilní hotspot ). V aplikaci Connect Car se mi jednotlivé jízdní data aktualizují, vidím polohu, funguje houkání a blikání,... ale po přihlášení do portálu Car Connect přes internet nemám na stránce nic než nulu místo auta a po kliknutí na cokoli se vždy vrátím k přihlášení. Žádné data tam nemám a ani auto. Před cca měsícem mi internetový portál normálně fungoval. Vše řeším se ŠA.
 6. nemáte s tímto nějakou zkušenost v autě mi infotainment zobrazuje viz obrázek, žádné spojení u care connect a infotainment online je dostupné - žádnou chybu to nehlásí v aplikaci na mobilu vše funguje normálně ( jízdní data, ……)
 7. Také jsem prodlužoval za tuto cenu minulý týden.
 8. xx30

  Stěrače

  Mě takto skákaly stěrače u nového auta. Chtěl jsem je jít reklamovat a prodejce mi poradil ať přetřu lišty obyčejným jarem na nádobí, že mají z výroby nějakou ochranou vrstvu. Udělal jsem to a stěrače stírají vpohodě a neskáčou.
 9. Kde prosím najdu nějaké datumy do kdy jsou platné jednotlivé služby Škoda connect - rádio Anumdsen. Nastavení -> Škoda Connect -> Správa služeb - tam mám jen zaškrtnuté služby které jsou platné, ale není tam datum.
 10. Setkali jste se někdy s touto hláškou? Zobrazuje se stále i po opětovném nastartování.
 11. Měnil jsem je při cca 2 mm. Styl jízdy svižný, v mezích povolených limitů. Je pravda, že si občas vychutnám zatáčku, ale ne až tak často. Ročně najezdím cca 15 - 18 tis, z toho na letních cca 10 tis. Vydržely 2 roky. Kolik najezdíš Ty na pneu?
 12. Mám stejné a maximální spokojenost. Jsou velmi tiché a dobře drží na cestě. Jen km náběh není velký, cca 20 tis.
 13. Jen jsem na netu neobjevil celou Evropu, ale jen části
 14. Takže po aktualizaci jen určité oblasti ( celá mapa není ) se zbývající části mapy Evropy smažou. Je to tak?
×
×
 • Create New...