Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

xx30

Uživatel
 • Počet příspěvků

  217
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

27 Výborná

O uživateli xx30

 • Hodnost
  Uživatel

Návštěvy profilu

633 zobrazení profilu
 1. xx30

  DSG 7 st a sportovní režim

  Jestli je rozjezd na S i u ostatních podobný, vyšší otáčky na volnoběh a krátká prodleva než se sepne spojka.
 2. Pokud se rozjíždím ve sportovním režimu s touto převodovkou a 1,4 tsi 110 kw děje se rozjezd při vyšších otáčkách motoru než je běžné na D a pak se mi rozjezd zdá delší a ne tak plynulý. Je to tak v pořádku. Píšu to proto, že ve městě mi vyhovuje kvůli podtáčení spíše jízda na S, ale rozjezdy jsou mám pocit horší a ne tak plynulé.
 3. xx30

  Vyhrievany volant na octaviu 3

  Mám také vyhřívaný volant a mám ho nastavený se sedačkou tak, že když zapnu vyhřívání sedačky na 3 tak se volant také vyhřívá na 3. Sedačka začne hřát cca do 1 min ale volant ze začne zahřívat až po cca 5 - 8 min. Jakmile se zahřeje pak už hřeje dostatečně, ale doba než j něco cítit je dle mě moc dlouhá. Ještě jsem tuto fičůru neměl, takže nevím jak to má fungovat.
 4. xx30

  FULL LED s AFS - subjektivní zhodnocení

  Podle toho by byly LED světla zcela nepoužitelné, protože je pak jejich dosvit cca 20 m a pokud přijíždím k přechodu pro chodce nebo míjím ve tmě chodce osvítím jen jeho nohy a to max ke kolenům což je z pohledu bezpečnosti myslím velmi nebezpečné.
 5. xx30

  FULL LED s AFS - subjektivní zhodnocení

  Chce si to přečíst i to co je před tímto vytržením z textu. Psal jsem mimo jiné, že mi byly světla nastavené dle rysky v regloskopu, tedy dle norny ( nesvítí nad rysku ) a že mi konečně svítí dobře ( ne 20 m před auto, jak to umí nastavit ve ŠA ). To že svítí nad SPZ druhého auta neznamená, že bylo dle toho nastaveno a že někoho oslňuji, bylo to jen konstatování ( horní čára osvětlení je hluboko pod zadními okny aut - všech a u protijedoucích aut je horní čára osvětlení na nárazníku ) zatím na mě nikdo neblikal . .... nad braním techničáku a lhostejnosti atd ..... bych se asi pozastavil ( myslím, že nejste ten kdo by měl někoho soudit )
 6. xx30

  FULL LED s AFS - subjektivní zhodnocení

  Ol
 7. xx30

  FULL LED s AFS - subjektivní zhodnocení

  Tak dnes světla konečně nastavená dobře. Vykašlal jsem se na servisy ŠA kde jsou neochotní a nemají zájem něco změnit a jel do AutoKelly kde s nastavením a ochotou neměli žádný problém. Zde jsem byl přímo u nastavení na dílně na rozdíl od servisů ŠA. Překvapilo mě, že při nastavení na regloskopu dle rysky najednou světla svítí mnohem dále. Dosvit je takový, že není vidět ostrá hrana konce dosvitu ( ztrácí se v dálce ) a pokud jedu za druhou Octavii, svítím nad SPZ. Teď konečně svítí světla tak jak mají. ( nikoho neoslňuji, nikdo na mě nebliká )
 8. xx30

  FULL LED s AFS - subjektivní zhodnocení

  Který autorizovaný servis to umí nastavit bez hloupých kecu v okolí Ol, Pr Km, Zl? Díky.
 9. xx30

  FULL LED s AFS - subjektivní zhodnocení

  Super, díky za foto. V této vzdálenosti mě svítí horní hrana světla na spodek víka kufru. Tobě svítí nad SPZ. Ve kterém servisu jste to řešili?
 10. xx30

  Drnčení plastů a pazvuky v interiéru

  Dnes mi začalo něco potichu lupat jakoby v místě, kde je na okně přilepená kamera se zrcátkem. Jízda po nerovném povrchu na to nemá vliv. Tak nevím. Nemáte nějakou zkušenost. Nemůže tam být nějaké relé, nebo něco podobného?
 11. xx30

  FULL LED s AFS - subjektivní zhodnocení

  Jak vysoko vám svítí světla pokud jedete za druhou Octavií ( uvádím Octávii protože má SPZ v určité výšce oproti jiným autům ) v běžné vzdálenosti v provozu? Mě svítí pod SPZ, což považuji stále za krátký dosvit.
 12. xx30

  DSG vs manuál

  Na DSG jsem přešel z manuálu před cca 5 měsíci a zatím se žádné cukání nebo nesmyslné řazení nekoná ( bohužel , asi vadný kus ). Zatím maximální spokojenost.
 13. xx30

  Chromová lišta podél skel (chrom paket)

  Moc pěkné, kde jsi kupoval a je potřeba nějaká úprava?
 14. xx30

  FULL LED s AFS - subjektivní zhodnocení

  Dnes jsem absolvoval podruhé servis světel a problém s krátkým dosvitem je vyřešen. Světla byla zvednuta. Jsem překvapený jak daleko LEDky svítí. Je to super. Škoda, že to tak nešlo napoprvé.
 15. xx30

  FULL LED s AFS - subjektivní zhodnocení

  Já jsem laik a moc tomu nerozumím. Při poslední návštěvě servisu se asi jen podívali na diagnostiku a to bylo vše. Mě světla svítí velmi nízko. Rozumím, že LEDková světla mají ostrou hranu dosvitu, ale výška by měla nějaká být. Pokud jedu za druhou Octavii cca 10 - 15 m svítím jí ostrou hranou pouze na spodní část nárazníku a myslím si, že bych měl svítit i na SPZ. Značky neosvítím vůbec a chodce vidím na poslední chvíli protože výška svícení jen pod cca kolena.
×