Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Tomina87

Facebook Uživatel
 • Počet příspěvků

  142
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

24 Výborná

O uživateli Tomina87

 • Hodnost
  Uživatel
 • Narozeniny 21.3.1987

Kontaktní metody

 • ICQ
  331844359
 • Skype
  tomashochmuth

Návštěvy profilu

608 zobrazení profilu
 1. Tomina87

  "OEM" autorádio z Číny - zkušenosti?

  Zajímal mě Android na rádiu. To, že se seká na mobilu je prostě fakt :-) Proč nevzít ten Isudar s Droidem? :-D Ten senzory neumí? Mým favoritem je tento - navíc jej posílají i z Němec, takže bez CLA a DPH.
 2. Tomina87

  "OEM" autorádio z Číny - zkušenosti?

  O mobilech jsem se neplánoval vůbec bavit. To prostě nemá smysl a škatulkovat lidi podle toho, co mají za mobil je naprostý nesmysl..úplně stejně jsme totiž třeba Baworákářům pro smích, což mě jakožto minulého majitele 120d 150kW sere.. :-D Takže zpět k rádiu - Tome, díky za zprávu, tohle vím a hodlám si to ošéfovat, abych platil co nejméně.. už jsem takto nakupoval mobily a vždy v pohodě :-D Jsem rozhodnutý, že Android rádio chci, nyní jen zbývá najít model, který bude pro O2 FL nejlepší.. Navíc pro sociálku, takže volant mám obyč bez tlačítek, to samé ostatní výbava. Klima mechanická, jen parkovací senzory a tam bych chtěl i zadní kameru dodělat. Takže otázkou, zda ten Isudar za šestku není moc extra.. :-D
 3. Tomina87

  "OEM" autorádio z Číny - zkušenosti?

  Hele sekající Android je kapitolou sama pro sebe. Máme doma A5 2017, která se seká běžně a i S8, kterou denně používám také umí hezky zalagovat. Oproti tomu iPhone jede jako víno ať je v něm appek kolik chce :-D CAN je přesně co? :-D Asi vezmu to první, jak jsem sem postnul.. Zatím jsem nenašel lepší ekvivalent a Isudar by měl být určitou kvalitou.. koukal jsem, že ty prodeje tam docela jsou, tak uvidíme.. Jinej ekvivalent mě nenapadá a v konečném důsledku to bude všude stejný.. Jen ho nechci kupovat zde v česku na 15 táců, když stojí na Ali pět.. :-D Dík
 4. Tomina87

  "OEM" autorádio z Číny - zkušenosti?

  Knoflíky mi nevadí, nahoře je to lépe po ruce :-D Mimochodem, je nutné k tomu dokoupit i toto, že? -> https://www.ahifi.cz/4carmedia-iso-konektor-volkswagen-skoda-seat-audi.html Mechaniku nepotřebuju, možná by šel sehnat lacinější model.. Jediný co chci je, aby se v tom ten Android nesekal, jinak to rozmlátím.. :-D Tohle by možná mohlo stačit:
 5. Tomina87

  "OEM" autorádio z Číny - zkušenosti?

  Čus všem, chci si koupit tento model s Droidem: Má někdo zkušenosti se samotným rádiem a hlavně se zapojením na O2 FL 2011? Na 2DIN.cz kam jsem chtěl jet ho mají s 200% marží... :-D :-D :-D
 6. Tomina87

  tupe bouchnuti od prevodovky pri pousteni spojky

  MPI 44kW jak F3 tak i Citigo to samé - je to prostě vlastnost.. :-)
 7. Tomina87

  Porucha motoru pri startu 1.2 TSI - preskocene rozvody

  Já mám od výměny napínáku najeté asi 2.000 km. Předtím to samozřejmě po delším stání zarachotilo. Na Jarově mi řekli, že rachocení do 2 vteřin je normální a že jen tam odlitek, který brání tomu, aby řetěz během toho běhu, kdy není plně napnutý přeskočil mimo ozubené kolo. Každopádně od výměny napínáku jsem zarachocení nepostřehl a to poslouchám při každém startu. Minulý týden auto stálo na mrazu 5 dní, poté start naprosto v pohodě. Každopádně byly svolávačky i na turbo, na vysokotlaké čerpadlo. Mého kusu se nic takového nedotklo, vše původní a funkční. Jen rozvody mám dělané v roce 2015. Auto mám r.v. 2011 a najeto 99500. Co se týče praní napínáku. Myslím si, že je to blbost. Pokud se pravidelně mění olej, není možné aby se utvořit takový nános karbonu, který by bránil pohybu napínáku. Ten je prostě závislý jen na tlaku oleje. Při vypnutém motoru je tam pružina, která tlačí silou 2,5 kg, při zapnutém motor se tlak napínáku na lištu zvýší prý až trojnásobně. Podle mě je základ vždy v tom, aby se pravidelně měnil olej a pokud jsou časté krátké trasy, je známo, že olej je mísen s benzínem a pak je nutné měnit jako u HTP, tedy každých 7 - 9 tis kilometrů. Každopádně, plánuji se spojit s firmou, která dekarbonizuje motory a chci vidět, jak je na tom můj motor s karbonem, než jsem jej koupil, byl bohužel nastaven na proměnlivý interval výměny a oleje a jezdil tak často na výměny každých 25 tis kilometrů. Jak budu mít výsledky, dám vědět..
 8. Tomina87

  Porucha motoru pri startu 1.2 TSI - preskocene rozvody

  Prý je tam servisní okno, který se počítají zuby na napínáku a když jich má vyjetých víc jak 5, mění se. Každopádně, je to díl za 1.500 takže bych to neřešil.. Samozřejmostí je proměřit řetěz.. :-)
 9. Tomina87

  "OEM" autorádio z Číny - zkušenosti?

  Super, umí se to rádio napojit na tovární parkovací senzory? Jak dorazí, ozvu se :-)
 10. Tomina87

  "OEM" autorádio z Číny - zkušenosti?

  Je tu někdo, kdo mi v okolí Prahy toto rádio zapojí? Za prachy samozřejmě :-) Díky
 11. Tomina87

  CHIP Tuning

  Okay..v převodovce jsem se spletl, ale zrovna u tohoto si stojím za svým.. a důkaz? Tu prosím :-) Naměřili dokonce i víc - nějaké další otázky?
 12. Tomina87

  1.4 TSI EA 211

  Hele, v Praze je sharing, kde Octy s tímto motorem jsou a musím uznat, že toho hučení jsem si všiml také..Třeba mám dvojku, roztahuji jí a asi do 2200 ot/min to prostě hučí jako když zapneš nějakou elektrickou cirkulárku.. Podle mě je to vlastnost... Sám mám 1.2 TSI a ta je teda extrémně tichá..
 13. Tomina87

  CHIP Tuning

  Nutno dodat, že třeba 77kW verze naměřily v základu bez úprav i kolem 92kW, takže on ten chiptunning je někdy jen obyčejné vytahování peněz z lidí. TSIčka jsou často v základu s výkonem výše..
 14. Tomina87

  Motor 1.0 TSI chrastí

  To chrastění bylo zmiňováno p. Vaculíkem ve Světě motorů, kde se ho na to nějaký čtenář ptal v takové té jejich rubrice. Odpověď byla ve smyslu, že je to vina spojky a spojkových pružin, které prostě chrastí. Eliminováno je to u modelů s dvouhmotou. Rozhodně nic, čím by si měl člověk lámat hlavu.. :-)
 15. Tomina87

  CHIP Tuning

  Pokud vím, převodovka je stavěná na 350 Nm, takže rezerva až neskutečná.. sám uvažuji o chipu, ale mám s tím spíše psychologický problém.. Musím to promyslet.. :-) ///EDIT: Omlouvám se, správná hodnota je 200 Nm
×