Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

jakubfotbal

Uživatel
 • Počet příspěvků

  86
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

0 Neutrální

O uživateli jakubfotbal

 • Hodnost
  Uživatel
 1. jakubfotbal

  Přílepení RZ

  Oboustrannou lepicí páskou. Přední RZ už mám prilepenou a drží bez problémů. U zadní nevím, jak odstranit nýty.
 2. jakubfotbal

  Přílepení RZ

  Zdravím ve spolek, prosím, věděl by někdo, jak sundat tyhle závity, abych mohl značku prilepit? Nevím si s tím rady. Dekuji :))
 3. jakubfotbal

  Columbus - problémy

  Zdravím, je někdo na okrese Hodonín, případně max Brno nebo Zlín nebo máte na někoho kontat, kdo by mi uměl aktualizovat navigaci RNS 510 na mém Passatu CC? Rádio mi nechce přehrát SD karty (nevím proč), potřebuj nahrát nové mapy (nyní mám mapy pouze na DVD, někdy zůstanou v navigaci uloženy a někdy se smažou) a případně odblokovat obraz za jízdy. Info k mé RNS 510 Delivery part number: 1T0035680B HW-Version: H04 SW-Version: 1100 SV SW-Version? C_EU_7.112_t1001 HW Vehicle: 0xC201 Dá se nějak nastavit, aby funkce Leaving home sama rozsvítila světla a abych nemusel vždycky bliknout dálkovýma? Funkce comming home mi funguje bez problému. K dennímu svícení na Passatu CC - už umí někdo dát místo žárovek LEDky tak, aby to nehlásilo chybu? Budu rád za nějaký kontakt, kdo by alespoň něco zvládl a nebyl na druhém konci republiky
 4. jakubfotbal

  Zajímavosti na prodej

  Zdravím, neví někdo o nějakém zachovalém kousku na prodej, nejlépe s 1.9 TDI 96kw, manuál, v eleganci nebo nějaké hezké výbavě a černé barvě?
 5. jakubfotbal

  Stěrače

  Jak řešíte špatné gumičky do stěračů? Kupujete celé stěrače nebo jen gumičky, popř. kde koupit a jaký rozměr? Děkuji
 6. jakubfotbal

  Nestartuje - hádá se

  Měl jsem stejný problém, v tomto počasí nešlo nastartovat. Buď chytlo a chcíplo nebo nechytlo vůbec. Nepomáhalo ani napojit superba přes kabely na jiné auto. Nevěděl jsem si s tím rady. Po výměně baterie, mimochodem 11let staré přímo z výroby, kterou mě napadlo vyměnit, až když jsem zjistil, že korodují kabely, se ten problém už neprojevil. A to jsem si taky myslel, že padá nafta nebo to bude ještě nějaká vážnější závada.
 7. jakubfotbal

  Blikání baterky a cuknutí při akceleraci

  Taky mi začíná motor vydávat zvuk, jako bych tam měl cvrčky. Zatím je to teda málokdy, spíše při zatáčení a v malé rychlosti, ale štve mě to. Minulý rok v srpnu jsem měnil volnoběžku, i s prací 1700. Doufám, že by to nemusela být zase volnoběžka. Letos v červenci udělány rozvody (řemen, napínací kladka, převodní kladka a vodní čerpadlo). Dále bych prosil o radu, co by mohlo způsobovat nějaké prasknutí při couvání dozadu a následném brždění? Chvilku se to projevovalo, nyní už přestalo.
 8. jakubfotbal

  Jaký olej 1.4 TDI

  Zdravím, potřeboval bych poradit, jaký přesný typ oleje koupit do Roomstera 1.4 TDI 51kw, r.v. 2007. Nechci žádný Longlife, spíše bych chtěl něco kvalitního. Dále si nevím rady, jaký objednat palivový filtr a olejový filtr. Může mi prosím někdo z Vás poradit?
 9. jakubfotbal

  Vlnovec

  Chápu jak na to, ale chtěl jsem ho objednat sám, za nízkou cenu :-) nechám to teda asi na mechanika. Už to při volnoběhu opravdu hučí a to s tím musím zvládnout ještě cestu domů, takže v pátek se to musí udělat i s olejem.
 10. jakubfotbal

  Vlnovec

  Při volnoběhu už sup vydává hrozné zvuky, je prodraný vlnovec. Chci někde objednat nový za nějakou dobrou cenu, ale potřeboval bych poradit, jakou velikost? Co se může stát, pokud se vlnovec delší dobu nepoškodí? Jedná se o 1.9TDI 96kw 2002.
 11. jakubfotbal

  zadáno pro ACE VENTURU -rady-porady-opravy

  Doufám, ze taková situace hrozí opravdu jen při startu kvůli vysokému odběru. Protože zitra s tim musím odjet domu 300km a do opravy se pustím az doma. Nerad bych byl celou cestu na dálnici ve stresu. Jednou nastartuju a motor vypnu radsi az doma.
 12. jakubfotbal

  zadáno pro ACE VENTURU -rady-porady-opravy

  Ještě teda, kde se dá ta bateriová svorka sehnat? Měnili jste ji už někdo? Nevím, jestli se o to mám pokusit sám, podle toho jak psal SUP1 nebo to dát radši do servisu, kde to už dělali a je to otázka pro ně třeba 15minut. Nebo to stačí prozatím očistit a mělo by to fungovat? Díky
 13. jakubfotbal

  zadáno pro ACE VENTURU -rady-porady-opravy

  Tak jsem zjistil, ze je to původní originál baterka je to 1.9TDI 96kw z roku 2002, takže 12let stará :-) to nechápu, jak mohla tak dlouho vydržet a zatím teda ještě drží, když otcovi u superbaII odešla ted už po dvou letech, ale zase je to auto s podstatně víc elektroniky. Ten plusový kabel jsem od oxidace zatím jen vyčistil a doufám, ze zvládne cestu 300 km. Jinak pánové, zatím Vám děkuji za rady!!! :-)
 14. jakubfotbal

  zadáno pro ACE VENTURU -rady-porady-opravy

  Tak jsem byl teď zkusit auto nastartovat, popř. dotáhnout ty kabely k baterce a všechno bylo najednou v pořádku. Dokonce ani kontrolky a světla nepohasínaly a sup chytnul napoprvé. Na jednom kabelu se teda ale udělal nějaký povlak (viz.foto), který jsem setřel. Vůbec nevím, co to může být, nevíte náhodou? Dál mě teda v motoru zaujalo něco prodředého, co nevím co je (viz. taky foto)
 15. jakubfotbal

  zadáno pro ACE VENTURU -rady-porady-opravy

  Zdravím Vás pánové, v pátek jsem sednul do superba po dvou denním stání, chtěl jsem nastartovat a auto nic. Vypadalo to, že je K.O. baterka, auto už nešlo otevřít ani DO. Dnes jsem se šel podívat, co mám v autě za baterku (mimochodem je tam Varta 12V 380A 80Ah, jak stará nevím) a auto jsem normálně otevřel na DO, už to mně přišlo divné, ale blinkry nebliky při otevření. Zjistil jsem, co mám v autě za baterku a říkal jsem si, že auto zkusím nastartovat, co kdyby náhodou. Otočil jsem zapalováním, rozsvítily se kontrolky, které pomalu zhasínaly a spustily se stěrače, které jely extrémně pomalu, takže to vypadalo, že má auto nedostatek proudu. Už jsem si říkal, že je asi zbytečné, zkoušet to startovat, ale zkusil jsem to. Nechápal jsem, když auto chytlo. Takže jsem supa asi 40km hned projel, ale radši jsem motor vypnul až garáži a hned jsem to zkusil nastarvovat znovu. Jaké bylo další překvapení, když to vypadalo zase jakoby byla baterka K.O. a auto jsem nenastartoval. Zkusil jsem to podruhé a auto chytlo. Potřetí a auto opět chytlo. Máte prosím Vás někdo radu, co by to mohlo způsobovat? Absolutně nevím, co s tím. Když budu potřebovat jet v týdnu domů 300km, tak aby to nebyla loterie, jestli vůbec dojedu a přitom se bál vůbec někde na 5minut vypnout motor.
×