Jump to content

jazzleba

Uživatel
 • Content Count

  307
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

74 Excellent

3 Followers

About jazzleba

 • Rank
  Profesional
 • Birthday 08/24/1963

Recent Profile Visitors

785 profile views
 1. jazzleba

  Sraz Mladá Boleslav

  Tak se musím z plánované účasti nakonec omluvit. Pořád jsem ještě na nemocenské s úrazem. Byl jsem velký optimista. Všem účastníkům srazu přeji hezké počasí a společné zážitky.
 2. jazzleba

  Voskování karoserie

  Nabídka na zítřek pro pražáky
 3. jazzleba

  Sraz Mladá Boleslav

  Velice rád přijedu. Zatím jsem limitován čerstvě vykloubeným a pohmožděným pravým loktem s přetrhanými vazy, takže teď budu měsíc úplně mimo provoz. Snad už ale budu do termínu srazu bez sádry a ortézy a budu moci zase řídit. Na sobotu 21.5 mě vychází v práci volno tak budu doufat že to vyjde.
 4. jazzleba

  Jak odstranit škrábance a poškození laku

  Sada na odstranění rýh z laku z LIDLa za 149 Kč. Má někdo zkušenosti? Na zacelení a rozleštění drobností snad může stačit ne?
 5. jazzleba

  Rosení a mlžení předního skla

  V servisní knížce nejsou uvedeny všechny kódy. Jsou tam uvedeny jen některé. O stažení celého výpisu kódů si můžeš zažádat u servisního technika podle VIN vozu. Je jich celkem pomalu do dvou set.
 6. jazzleba

  Demontáž přední masky

  Obrázky z dílenské příručky přední nárazník.
 7. jazzleba

  Rosení a mlžení předního skla

  U mého modelu Rapida 1.2TSI 63 MR 2014 s manuální klimatizací je uvedeno v kódech výbavy jako PR 7E7 WSA Elektrické přídavné topení.
 8. jazzleba

  krátké VS dlouhé vzdálenosti

  Tabulka minimálních a maximálních rozmezí pro výměnu motorového oleje od MR 2014. Mě osobně hnal PP Q16 na první výměnu oleje při 11353km. Q16 proměnný interval MR 2014.pdf servisni-intervaly-rapid-new.pdf
 9. jazzleba

  Interval výměny oleje / výměna oleje a filtru

  Pouze 19.3. 2016 akční nabídka LL oleje pro proměnlivý interval ( Shell Helix Ultra professional AV-L 0W-30 ) za 1199-Kč/4lt přímo v AUTOJAROV. Mimoradna akcni nabidka.pdf
 10. Nelze přejít na Q16 pokud tam již nebyl zadán z výroby. Stejně jako ty Miklis i já nepochopím, když je provedeno nulování tlačítky tak automaticky shodíš i Q16. A tam je myslím zakopáno v servisech jádro pudla. Najde se tu vůbec někdo komu to ještě při první předepsané výměně oleje nebo inspekční prohlídce nezkurvili?
 11. Informace k nulování servisních intervalů od MR 2014 z dílenské příručky. Nulování servisních intervalů od MR2014.pdf
 12. Ze své zkušenosti jsem nabyl dojmu, že naopak při každé výměně oleje nezávisle na tom, zda se jedná o proměnlivý nebo pevný interval provedou nesprávné vynulování. Zatím se asi nenaučili nulovat na PP.
 13. jazzleba

  Dotazník na prodej automobilů

  Dotazník bez problémů vyplněn.
 14. jazzleba

  Sraz Mladá Boleslav

  Když už jsem tentokrát nemohl dorazit osobně tak aspoň jsem si prohlédl fotky. Vidím, že účast byla dobrá.
 15. jazzleba

  Slovensti ridici

  ANDi, pokud to není jenom provokace, tak jsem z Tvých sestřihů sezdal akorát jednu věc, že Ty nemáš na silnici v běžném provozu co dělat. Ty jsi stylem jízdy kolikrát nebezpečnější než účastníci provozu na které chceš poukazovat. A to ani nerozebírám Tvoje dodržování předpisů.
×