Jump to content

jazzleba

Uživatel
 • Content Count

  307
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

74 Excellent

3 Followers

About jazzleba

 • Rank
  Profesional
 • Birthday 08/24/1963

Recent Profile Visitors

851 profile views
 1. Tak se musím z plánované účasti nakonec omluvit. Pořád jsem ještě na nemocenské s úrazem. Byl jsem velký optimista. Všem účastníkům srazu přeji hezké počasí a společné zážitky.
 2. Velice rád přijedu. Zatím jsem limitován čerstvě vykloubeným a pohmožděným pravým loktem s přetrhanými vazy, takže teď budu měsíc úplně mimo provoz. Snad už ale budu do termínu srazu bez sádry a ortézy a budu moci zase řídit. Na sobotu 21.5 mě vychází v práci volno tak budu doufat že to vyjde.
 3. Sada na odstranění rýh z laku z LIDLa za 149 Kč. Má někdo zkušenosti? Na zacelení a rozleštění drobností snad může stačit ne?
 4. V servisní knížce nejsou uvedeny všechny kódy. Jsou tam uvedeny jen některé. O stažení celého výpisu kódů si můžeš zažádat u servisního technika podle VIN vozu. Je jich celkem pomalu do dvou set.
 5. Obrázky z dílenské příručky přední nárazník.
 6. U mého modelu Rapida 1.2TSI 63 MR 2014 s manuální klimatizací je uvedeno v kódech výbavy jako PR 7E7 WSA Elektrické přídavné topení.
 7. Tabulka minimálních a maximálních rozmezí pro výměnu motorového oleje od MR 2014. Mě osobně hnal PP Q16 na první výměnu oleje při 11353km. Q16 proměnný interval MR 2014.pdf servisni-intervaly-rapid-new.pdf
 8. Pouze 19.3. 2016 akční nabídka LL oleje pro proměnlivý interval ( Shell Helix Ultra professional AV-L 0W-30 ) za 1199-Kč/4lt přímo v AUTOJAROV. Mimoradna akcni nabidka.pdf
 9. Nelze přejít na Q16 pokud tam již nebyl zadán z výroby. Stejně jako ty Miklis i já nepochopím, když je provedeno nulování tlačítky tak automaticky shodíš i Q16. A tam je myslím zakopáno v servisech jádro pudla. Najde se tu vůbec někdo komu to ještě při první předepsané výměně oleje nebo inspekční prohlídce nezkurvili?
 10. Informace k nulování servisních intervalů od MR 2014 z dílenské příručky. Nulování servisních intervalů od MR2014.pdf
 11. Ze své zkušenosti jsem nabyl dojmu, že naopak při každé výměně oleje nezávisle na tom, zda se jedná o proměnlivý nebo pevný interval provedou nesprávné vynulování. Zatím se asi nenaučili nulovat na PP.
 12. Dotazník bez problémů vyplněn.
 13. Když už jsem tentokrát nemohl dorazit osobně tak aspoň jsem si prohlédl fotky. Vidím, že účast byla dobrá.
 14. ANDi, pokud to není jenom provokace, tak jsem z Tvých sestřihů sezdal akorát jednu věc, že Ty nemáš na silnici v běžném provozu co dělat. Ty jsi stylem jízdy kolikrát nebezpečnější než účastníci provozu na které chceš poukazovat. A to ani nerozebírám Tvoje dodržování předpisů.
×
×
 • Create New...