Jump to content

šlaušek rs

Uživatel
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About šlaušek rs

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

551 profile views
 1. Tak reklamace uznána, volant vyměněn za nový.
 2. Myslíte, že mi ŠA uzná reklamaci na sedřenou kůži věnce volantu u auta r.v. 7/2016, najeto 44.000 km? Zatím jsem z kvality teda docela zklamaný. U předchozí F1 RS volant nevypadal rozhodně tak zle ani po 330.000 km.
 3. @Čečulák Jakou látku jsi prosím Tě přesně použil? Byl by nějaký odkaz?
 4. Zdar chlapi. Prosím o názory a zkušenosti. Octa s motorem 2.0 TFSI, 147 KW, BWA (najeto poctivých 173.000 Km). Auto v zimě stálo v suché garáži, vyjelo cca 4 x za zimu, když bylo sucho a hezky jen aby se prohřálo a projelo (cca 30 - 50 km). Průběžně dobíjena baterie chytrou dobíječkou s čipem. Nikdy s ním nebyl problém. Po stání cca měsíc (s průběžným dobíjením baterie cca 1x týdně, přes noc) jsem nastartoval a zůstalo svítit EPC. Po dalším nastartování se rozsvítila i kontrolka motoru. Auto bez problémů normálně jede, startuje, má normální spotřebu a výkon. Po napojení na diagnostiku Bosch
 5. Hoši já teda nevím, ale neviděl bych preventivní demontáž vany a vyčištění sacího koše jako nic špatného. Já jsem si ji též u kamaráda - dvorního mechanika (co znám dělá v širokém okolí servis všem TFSI a TSI), nechal preventivně při výměně oleje vanu demontovat a chtěl jsem to vidět, příp. komplet vyčistit. U mého auta dobrý a bez problému, vše čisté a nezanesené. Ale auto mám po první majiteli, který měl rozum a olej si měnil sám od začátku po 15.000,- Km, navzdory Long-life servisnímu intervalu a to jen kvalitní. Já to zkrátil pro jistu ještě na 10.000,- Km. Ale totéž udělal známý u toho té
 6. Přátelé, také mám zkušenost s mlžením oken u Fabie I, 1.4 MPI, r.v. 2001. Jakmile bylo venku chladněji, nebo vlhko, celý interiér se hrozným způsobem mlžil, že bylo vidět ven jen čelním oknem a z cca 1/3 předními bočními. Čím více se zapnul ventilátor, tím více se auto mlžilo a po oknech tekla uvnitř voda. Problém byl už od koupě. Holt koupeno jako levné druhé auto na zimu. Nakonec jsem zjistil závadu motorku vnitřní cirkulace. Zůstal zaseknutý a nefunkční v uzavřené poloze, ač kontrolka vnitřní cirkulace fungovala normálně. To byla první fáze. Další přetěsnění všech dveří (plechů se stahovačk
 7. Tak já tenhle problém malé/velké auto a spotřeba ve městě vyřešil jednoduše. Na dálky a mazlení mám benzínovou RS 2.0 TFSI, s tou se dá jet mimo město běžně za 7 - 7,5/100 a do města a na zimní hrůzy jsem koupil za 40.000,- starou mrchu Fabii 1.4 MPI a je po problému. Dávám jí jen to nejnutnější a až umře, sežene se další mrcha do města na likvidaci.
 8. Také mám pocit že to je až příliš jasné světlo. Ale nenapadlo mě že by bylo možné nějak snížit svítivost.
 9. Tak to je zvláštní. Na mé předface benzínové RS to bez těch CAN modulů chybu hlásilo. Po napojení modulů vše bez problémů.
 10. Rád bych oživil téma. Nemá někdo fotku jak je vyřešeno otevírání kapoty (odjišťování pojistky proti otevření) po montáži tohoto typu výplně masky. Ta s výřezem na páčku se mi fakt nelíbí, ale zase něco odřezávat nebo ohýbat bych fakt nechtěl. Nemám rád polovičaté řešení.
 11. No, tak jste mě nalomili tak, že to asi vzdám. Počkám ještě na detailní fotky od Pancha a uvidíme........
 12. Díky Pancho. Budu rád za foto a reference. Nějak nejsem úplně příznivcem plastů na RS, ale tohle mě také celkem zaujalo.
 13. Nemáte někdo praktickou zkušenost s tímto spoilerem na předface RS nárazníku? http://shop.obautodily.cz/eshop/skoda-octavia-ii-facelift/masky-spoilery-mracitka/spoilery-difuzory/skoda-octavia-05-spoiler-predniho-narazniku-spodni-id:7313.eshop Tedy jak pasuje, vypadá v reálu, kvalita, stálost, apod....... Díky za odpovědi, příp. detailnější fotky.
 14. Poměrně drahá sranda za dva kousky skla, ale asi to zkusím. Dík za tip.
 15. Přátelé, nemohl by někdo doporučit nějaké odzkoušené LED žárovky do předních obrysových světel na O2 RS předface (r.v. 11/2006). Údajně má RS složitější elektriku a všechny LED žárovky co jsem odzkoušel a koupil mi byli na nic. Některé blikali, jiné se sami zhasínali nebo hlásili chybu na palubce i když se vždy jednalo o Can Bus provedení. Už jsem to pomalu vzdal, ale ty obyč. bludičky u xenonů vypadají fakt zoufale. Samozřejmě v bílé barvě světla.
×
×
 • Create New...