Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Martab

Uživatel
 • Počet příspěvků

  2 265
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  7

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Martab naposledy zvítězil 11. Září

Martab nejvíce like obsah!

Popularita

436 Výborná

O uživateli Martab

 • Hodnost
  Veterán

Návštěvy profilu

2 407 zobrazení profilu
 1. Martab

  Fabia III Facelift

  To je jednoduché, myslím že FIII před FL ti vemou protiúčtem v kterémkoli salónu :D Za mne: Světla svítí super, ale vzhled je pro mne diskutabilní (osobní preference, nikomu nevnucuji). Zezadu za mne také před FL lepší (ty odrazky v nárazníku mi prostě nesedí). Nový Swing, proti současnému Swingu určitě krok vpřed, ale proti Boleru bych ho neměnil (Bolero umí číst SMS, dva telefony), takže já bych musel jít do Amundsenu, ikdyž navigaci nevyužiji. Dojezdy, super věc, ale více než samotné dojezdy mne vadí nemožnost ovládat okna po vypnutí zapalování (ano, i toto řeší FL). Otázkou zůstává co ty motory, teď nemyslím tříválec, ten mi principiálně nevadí, ale spíše ty filtry, věřím že to bude fungovat, ale asi raději počkám, než to vyladí :)
 2. Martab

  Tempomat do RAPIDa + návod na montáž

  @Vincent206 Ten zlom je KT 22/2015 @CzechDave Měli by to být schopni zjistit dle VIN, zda to na dané auto lze, jinak číslo dílů můžeš zjistit třeba zde: https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/5e0054800-aplikacni-software-skoda-29178.html ale stejně je třeba aktivace online, takže se návštěvě ŠA nevyhneš.
 3. Martab

  Tempomat do RAPIDa + návod na montáž

  U Rapidu je rozdíl jetsli je to verze s elektrikou z FII, tam aktivační kód třeba není, modely s elektroinstalací potřebují již online aktivaci v ŠA.
 4. Martab

  Vady a neduhy

  Ano, já chci aby to setřelo když běží stěrače za deště a dám R, ale při ostřikovačích mne to nějak smysl nedává. naštěstí je tak často nepoužívám když stojím :)
 5. Martab

  Vady a neduhy

  Toto dělá myslím i Fábia III a pokud se nepletu, tak dělala to i FI (když se zařadilo R když ještě stěrače stírali), jaká je v tom logika však netuším :D .
 6. Martab

  Blind Spot Detect (BSD) (Kontrola mrtvého úhlu)

  Nevadí, tak třeba se tam časem objeví :)
 7. Martab

  Blind Spot Detect (BSD) (Kontrola mrtvého úhlu)

  Tak pak dej vědět, kdyby se to povedlo sehnat :)
 8. Martab

  Olej 0W20 od 2016/12

  @rudasn Buďmne rádi, že tu je i nějaký cizinec, člověk co česky neumí asi nemůže psát česky a použít translator, no to už by jsme mu nemuseli rozumět nikdo...
 9. Martab

  Benzin N95 vs N98

  Bral jsem teď Vervu a měla znáček E5, což by mělo znamenat 5% "biocosi".
 10. Martab

  Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter

  A máš to povolené v Infotainmentu? (je tam možnost co se má zobrazovat na budících)
 11. Martab

  Motor 1.0 TSI chrastí

  @indyjones8379 Před tím než začneš rozdávat moudra by bylo dobré si aspoň ujasnit jaký je rozdíl mezi EA211 a EA111 u EA211 jsem si žádného chrastění nevšiml, u EA111 chrastili rozvody. A korejec/francouz že jsou tišší? To myslíš ty jejich tříválce 1.2 PureTech a 1.0 T-GDI, jako 1.2 TSI EA211 není nic extra, ale proti těmto dvoum je to naprostý luxus :D Ale zpět k 1.0 TSI, ono záleží jak chrastí, v nízkých otáčkách může opravdu chrastit spojka, asi bych si zkusil v salonu projet předváděčkou, jestli chrastí stejně, protože takto písemně se to posuzuje bohužel špatně.
 12. Martab

  Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter

  Na FIII funguje na "YES" :D
 13. Martab

  motor 1.6 MPI pro Fabii ???

  Důvod netuším, ale i dříve tam byli jiné motory které se nedodávali. Ale upřímně, já bych ty atmosféry asi nechtěl ono těch 132 resp. 150Nm taky není nic extra. Z 0-100 mají 12.2 resp. 11.8 s a spotřeba 5.8 resp. 6.2 l/100km (vždy 1.4 MPI 66kW resp. 1.6 MPI 81kW ve Fábii HB). Leda na LPG by to mohlo být vhodné.
 14. Martab

  Škoda KAROQ

  Ale kdy, před nebo po WLTP?
 15. Martab

  Koupe ojete OIII

  Ano, však se ptám, jestli je to dovoz popřípadě z kama, aby se dalo určit co to Edition znamená.
×