Jump to content

Martab

Uživatel
 • Content Count

  3,967
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Martab last won the day on May 26

Martab had the most liked content!

Community Reputation

974 Excellent

About Martab

 • Rank
  Veterán

Recent Profile Visitors

3,587 profile views
 1. Martab

  Koupě ojeté Fabie III

  Záleží na motoru a na výbavě, jakou chceš/má to auto a jaké akce jsou na něm uplatněny (auto protiúčtem, leasing a další). Ohledně 1.0 TSI se podívej zde:
 2. Martab

  Servisný interval / servisní prohlídky

  @zwan Spíš to myslel jako cenu oleje který musel koupit sám.
 3. A funguje to správně? U Fábie byla série kde byl špatný SW a ani z výroby to nefungovalo
 4. Martab

  Scala kódování

  Jde je vypnout normálně páčkou jako by jsi je zapl manuálně.
 5. @lumirnavrat Bylo by možné vyfotit na tvém autě stejné menu jako v příspěvku výše od @wirer?
 6. Martab

  Scala kódování

  Možnost nastavení "citlivosti" LaneAssist a LightAssist
 7. Martab

  Bouračky

  Cvičení hasičů, účastnila se i FIII FL: https://automix.denik.cz/magazin/hasici-dostali-za-ukol-znicit-nove-skodovky-diky-tomu-zranene-vyprosti-rychleji-20190613.html
 8. Martab

  SmartLink Rapid

  5Q0 035 820 a 5Q0 035 819 jsou jednotky BOLERO které SmartLink nepodporují.
 9. Martab

  Škoda SCALA

  Spíš je zajímavé že někde to očividně jde... https://www.skoda-auto.sk/servis/nahradne-vozidlo Ale ta schránka je docela zajímavý argument, dali ti to písemně?
 10. Martab

  SmartLink Rapid

  Na rádiu máš tlačítko App, že? Když ho stiskneš tak je tam SmartLink a zobrazí se že máš kontaktovat servis. Servis jen opět neví, na Swing+ lze dodatečně aktivovat, pokud je položka SmartLink v "menu" a zobrazí se ta hláška o návštěvě servisu.
 11. Martab

  Auto headlight switch Cina

  Kdybys měl Style, tak to tam už máš, do Trumfu je stejný postup instalace.
 12. Martab

  Auto headlight switch Cina

  Senzor se dá koupit například zde (aspoň podle čísla, jen jsme našel): https://www.ebay.com/itm/Genuine-Photosensor-For-Sun-Irradiation-SKODA-Fabia-6V0907451A/192483238330?hash=item2cd0e521ba:g:6xsAAOSwe1xaqpES Jinak automatické spínání mají všechny Fabie Style (automatická klimatizace není podmínkou, naopak automatická klimatizace neznamená správný senzor). Po FL dostali automatické spínání světel i Fabie v nižších výbavách (myslím že i Active po FL ho má). Ale Tunel Light umí oficiálně až senzor za zrcátkem, ale i tento v palubní desce mi spolehlivě spínal v tunelech. K tomu senzoru z číny, to že máš RV2017 může taky znamenat, že máš MR2018 (cca od 27K týdne nabíhá do výroby nový modelový rok), tento senzor měl myslím @miklisek v Rapidu a nakonec to předělával na originál pokud si pamatuji.
 13. Martab

  Búračky/bouračky, nehody

  Tak předek má rozbitý Passat. Rána to ale musela být pěkná, když skončila na střeše. Snad jsou všichni v pořádku.
 14. Martab

  Scala a konkurence

  To že 70kW nemá dvouhmotu se ví už dlouho. A k čemu mi je, že je Megane o 9cm v zadní nápravě širší, když si v HB sám za sebe nesednu... Navíc, Megane: a Scala: Rozdíly tam jsou, ale né 9cm... Ale pro dva proč ne, Megane má momentálně docela dobrou cenu, pokud člověk nechce věci jako adaptivní tempomat, nouzové brždění, LED hlavní světla a podobně, pak už to docela naskakuje (ale to už je na zvážení každého, co od auta očekává). Jinak v té Winter Edition chybí například vyhřívaná sedadla, jsou za příplatek 1000kč (což u "zimní" výbavy trochu zamrzí, pokud se u skladového auta někdo pozapomněl a nenaklikal výbavu). A navíc myslím už nejde ani objednat a lze kupovat jen skladová auta.
×