Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Martab

Uživatel
 • Počet příspěvků

  3 125
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  10

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Martab naposledy zvítězil 14. Únor

Martab nejvíce like obsah!

Popularita

702 Výborná

O uživateli Martab

 • Hodnost
  Mistr Fóra

Návštěvy profilu

2 927 zobrazení profilu
 1. Martab

  Slabě topí

  @Mirec.K tak jsme to zkoušeli dnes ráno na druhou stranu, výjezd z města (asi 300m) a pak napojení na okrsku (což cca odpovídá tvé trase). Ráno bylo -2°C, klimatizace na AUTO a 22°C. Po 3.5km a 4min jízdy byla už voda na středu ukazatele, olej měl 55°C.
 2. Martab

  Koupě FIII - jakou motorizaci, výbavu, doplňky...

  Cena je to pěkná, chce se to tím projet a uvidíš, zda bude vyhovovat nebo ne.
 3. Martab

  Koupě FIII - jakou motorizaci, výbavu, doplňky...

  @Malta má kombi v MPI a nestěžuje si. Ono je to hodně o očekáváních, s těmi koli a naložené to bude asi trochu línější, ale dojet to dojede. Po Praze, nebo obecně město, by neměl být problém. Chce se to tím ale projet a vyzkoušet.
 4. Martab

  Koupě FIII - jakou motorizaci, výbavu, doplňky...

  Čekal bych že to bude počítáno z těch 219tis, když jsem dal do konfigurátoru Citogo za podobnou cenu, vyšla splátka také podobná:
 5. Martab

  Slabě topí

  Ta samozřejmě záleží na trase, říkám, toto bylo poskakování po městě a otáčky se nedostali nad 2tis. Upřímně toto nějak neprožívám, většinou sednu do auta, zapnu výhřev sedadla a o zbytek se nestarám
 6. Martab

  Problém z prevodovkou

  Natočit na video, tak aby na videu byl i VIN auta a ať se snaží. Popřípadě změnit servis.
 7. Martab

  ŠKODA Surround

  Je to součástí ecall který musí mít jeden nezávislý reproduktor (aspoň tak mě to bylo vysvětleno). Ostatně z tama nejde nic slyšet, nehraje to spolu s rádiem, minimálně ne v kombinaci s Amundsenem. Ta mřížka se objevila spolu s ecall v MR18.
 8. Martab

  Slabě topí

  Mne to na Auto skoro nefouká, začne to foukat, až když jde vlažný vzduch s výdechů. Dneska jsme to testovali s kolegou na jeho Rapidu 1.0 TSI. Jízda po městě, víc stání než pohybu a venku 3°C. Po 4min a 1km začal Climatronic zvedat otáčky a z výdechů šel vlažný vzduch, po 7min a 3km už šel z výdechů vzduch vyloženě teplý (ručička teploměru se stále nepohnula). Po 12min a 5km už bylo v autě již teplo na to sedět tam v bundě. Po těch 12min byla ručička teploměru na prvním dílku, ale auto už silně topilo.
 9. Martab

  1.0 TSI 81kW a Chiptuning

  O zrychlení 0-100 asi nikomu nejde, spíše jde o pružnost: https://www.youtube.com/watch?v=DjiGbF7baio
 10. Martab

  Clintův pirátský klub II

  @ZbyšekSU Ale ty dvojice Oktávek mají každá podstatně rozdílnou výbavu, v prvním případě jsou to LED světla, ve druhém je to třeba Style vs. Style Pus a 15tis km na tachometru. Takže když už porovnávat, tak porovnatelné. Ale upřímně, kdo chce TDI, koupí si TDI a kdo chce benzín, koupí si benzín. Diskuze na toto téma nikdy nikam nevedly
 11. Martab

  Servisní intervaly - pevný, proměnný, jejich ceny v servisu

  To že to nezapisovali nikam viditelně ještě neznamená, že to není někde v systému, ŠA uchovává spoustu informací k danému vozu, které pomalu majitel ani neví. Mimochodem kontrola počítadla servisu je součástí každí servisní prohlídky (aspoň by mělo být).
 12. Martab

  Servisní intervaly - pevný, proměnný, jejich ceny v servisu

  Nejde ani tak o to, že by auto stálo, ale hlavně o počet studených startů. A tobě se ten interval "nezkracuje". LL interval je interval 15-30tis/1-2roky dle toho jak se s autem jezdí. Pokud se jezdí dlouhé trasy, bude to po těch 30/2, pokud se jezdí často se studeným motorem, časté starty atd, je to blíže k těm 15/1. Pokud by auto jen stálo, tak se ten interval ani nehne. Jde o to, že pokud se motor neprohřeje, může olej degradovat ředěním benzínem a podobně.
 13. Martab

  Servisní intervaly - pevný, proměnný, jejich ceny v servisu

  Musíš se řídit údajem z BC, na faktuře je datum kdy byl servis proveden a pak je tam už jen "nejzažší termín" (něco jako další prohlídka nejpozději...).
 14. Martab

  Brzdový systém

  Tak zrovna tady ty rozdíly udělají ve vzhledu minimum (Rapid/Scala)... Ohledně zadních brzd, je lepší když jsou menší a musí "více brzdit", aspoň tolik nerezaví (je ovlivněno rozložením hmotnosti a užitečnou hmotností auta).
×