Jump to content

Martab

Uživatel
 • Content Count

  5,737
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  34

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Martab last won the day on July 12

Martab had the most liked content!

Community Reputation

1,840 Excellent

About Martab

 • Rank
  Mistr Fóra

Recent Profile Visitors

6,083 profile views
 1. Martab

  spotřeba 1,6 tdi

  Záleží co porovnáváš, pokud jedno dotankování, tak neřešit, problém může být kdekoli (nejspíš na straně kdy vypne pumpa), pokud je to dlouhodobě, třeba za posledních 5tis km, potom PC. To se dá kdyžtak přes diag. korigovat.
 2. Martab

  Vaše spotřeba

  Karoq 1.5 TSI DSG, trasa Ostrava -> Olomouc -> Brno -> Zvolen, vše po dálnici, 5 lidí v autě a plný kufr, AC on, téměř vše po dálnici. Průměrná rychlost 104km/h, spotřeba 6,6l/100km. Mě ten motor nepřestává překvapovat, čekal jsem spotřeby tak o 1l vyšší než jsou. Jinak za posledních 8tis km se spotřeba drží kolem 6,5l/100km (dle dotankování), auto jezdí vesměs dálnice v 4-5 lidech.
 3. A to je právě ten důvod, proč je v DP popsaný nějaký postup nastavení, když se to nastaví na rekroskopu jen tak, tak to sice v té jedné poloze svítí OK, ale jak se změní zatížení auta, může to dělat právě tyto problémy. Tristní však je, že ani ŠA servisy to neumějí rozumně nastavit... (bohužel oni neumí kolikrát správně nastavit ani klasické halogeny v čočce, tak čemu se potom divit...)
 4. Martab

  Karoq MR 2021

  Mám ve Fabii a jsem s tím spokojený, Kessy to není (to je zase o level výše), ale nosím klíč v kapse, přes kapsu si auto odemku/zamknu a startování neřeším. Po úpravě kódování lze zamknout auto s bežícím motorem a s klíčem odejít. Já bych do toho šel.
 5. Martab

  Polep zrcátek

  Já si je nechával polepovat na Fabii III (ten tvar je podobně špatný jako u SIII), no upřímně, z dálky to vypadá OK, ale z blízka to díky tvaru není uplně ono, spíš přemýšlím, že je nechám nalakovat :/
 6. Martab

  Karoq MR 2021

  SmartLink je až od Ambition. https://az749841.vo.msecnd.net/sitescscz/alv1/3590395d-c341-48b8-b145-fe3e99ad0da9/karoq-cenik-2020-06-24.67d31cfd1fe650c7d5715fe95cb8ae04.pdf
 7. Martab

  Karoq MR 2021

  @melmel Není pravda, R18 jsou z výroby na F3 HB + sportovní podvozek a potom má patřičně upravený podvozek, ale pokud z výroby R18 nevezmeš, tak v TP nejsou (ani u MC) a máš smůlu. Takže to může být uplně stejné i u Karoqa, jednotlivé díly podvozku se liší dle použitých kol, třeba i naladění bývá rozdílné pro různá kola. Tedy že SportLine může mít klidně R19 ještě nic neznamená.
 8. Prediktivní tempomat škodovka nabízí od FL SIII.
 9. To je přece jen trochu jiné zaměření, RS proti tomu bude doslova komfortní kočár na horší silnici... Zase na okruhu je C jako doma.
 10. U nás mají ruční myčku, kde je zespod roišt a mají tam trysky, není to nic extra, ale asopoň trochu člověk umyje spodek jednou za čas :)
 11. Martab

  Škoda Octavia IV

  A to je dobře, konečně něco jiného než 50 odstínů šedi, červená nebo modrá [emoji106]
 12. Martab

  Škoda Octavia IV

  To vypadá skoro jako Kiwi ze CitoGo, na RS by to mohlo být zajímavé a ta fotka vypadá fakt dobře.
 13. Pokud to jen vyleští a nedá se na to ochrana, plast velmi rychle zkřehne a zmatní.
 14. Asi jen renovace a potom polepit UV třransparentná fólíí nebo nechat nalakovat UV ochranou...
 15. @tomprazak upřímně to tobě (nebo aspoň mě by bylo) jako zákazníkovi může být uplně jedno, to je jejich věc a měli by si to vyřešit oni. Ty jsi z mého pohledu nic nezanedbal, tak ať se snaží, držím palce a informuj :)
×
×
 • Create New...