Jump to content

Martab

Uživatel
 • Content Count

  3,568
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Martab last won the day on April 8

Martab had the most liked content!

Community Reputation

823 Excellent

About Martab

Recent Profile Visitors

3,287 profile views
 1. Martab

  Kryt pro nožní opěru

  Já použil obyčejný suchý zip z OBI (prodávají samostatně ten kus se zobáčky, protikus jsem nekupoval), stálo to asi 25kč délka 0,5m. Není to nutné, drží to i bez toho, ale pro jistotu jsem to tam nalepil.
 2. Martab

  Koupě ojeté Fabie I - poraďte

  Nějakou chybu to asi napíše, ale bohužel nemám s tímto zkušenosti :/
 3. Martab

  Koupě ojeté Fabie I - poraďte

  Něco řekne určitě diagnostika, ale víc řekne někdo znalejší než já [emoji846]
 4. Martab

  Koupě ojeté Fabie I - poraďte

  U Fábie žádná spojka není, kompresor se točí stále, reguluje se zdvih pístků (objem kompresoru).
 5. Martab

  1.0 TSI 70kW alebo 81kW?

  Protože toto není téma o výbavě, poslal jsem ti SZ, nemyslím si, že by Team byl zrovna nejvýhodnější, kór pokud chceš asistenty.
 6. Martab

  1.0 TSI 70kW alebo 81kW?

  Zkus si to projet, ideálně i po dálnici a uvidíš. Já ji měl při výběru také v hledáčku (tehdy ještě bez GPF) a po městě se mi s tím jezdilo lépe než s 81kW variantou 1.0 TSI a na dálnici to bylo za mne také v pohodě.
 7. Martab

  1.0 TSI 70kW alebo 81kW?

  Ideální je si to vyzkoušel, ale 70kW verze s 5q převodovkou točí na dálnici nějaké 3tis otáček, což není zas tak strašné.
 8. Martab

  Scala a konkurence

  Test Mazdy 3, ikdyž to tak uplně není konkurent Scaly, ale spíš až Golfu a podobně: https://www.auto.cz/mazda-3-2-0-skyactiv-g-90-kw-skvela-ale-ne-pro-kazdeho-128860?kapitola=2 Nevypadá to špatně, ale už ani ta atmosféra není nějak jednoduchý motor (vypínání válců, hybrid atd.), proti tomu je i to 1.0 TSI "jednoduchý" motor. Ale osobně se hodně těším na ten silnější benzín, to může být velmi zajímavé
 9. Martab

  Kryt pro nožní opěru

  Jo, je to super, ani se to nehne a koberec je chráněn. Úpravy jsou následovné: To co je červeně jsem odřezal, to co je modře jsem jen prořezal (aby šlo zastrčit za oplastování dostatečně nízko, a aby jej to nenadzvedávalo). Bez proříznutí byl kryt příliš vysoko a o spodní hranu se mi zachytávala bota. Pro jistotu jsem nalepil zespoda suchý zip z OBI (0.5m), ale není nutné. Výsledek z druhé strany vypadá takto: Detail proříznutí A pohled z vrchu před nasazením: A potom v autě, jak už je výše:
 10. Style má všechna okna v elektrice, FIII umožňuje dokódovat ovládání oken dálkou pouze u řidiče a pouze u aut co mají všechna 4 okna v elektrice.
 11. Martab

  Kryt pro nožní opěru

  @Ibe Já kupoval zde: https://www.obautodily.cz/skoda-octavia-iii-superb-iii-kodiaq-karoq-podpera-leve-nohy-original-nerez-4643cz834/ ale dá se sehnat i levněji na Ali třeba.
 12. Martab

  Poraďte s koupí ojeté Fabie III

  Ta ceny mi přijde trochu vysoko, na to co s tím bylo. Buď jak někdo psal to měl někdo bez havarijního a pak by bylo divné, že se toho zbavoval, když to byla tak "jemná oprava", nebo to havarijko mělo, ale auto bylo "na totálku" a někdo to za rozumný peníz zbastlil aby to vypadalo... Navíc když se podíváš na fotku interiéru: tak na palubní desce svítí červený vykřičník (vážné ohrožení), osobně bych byl velmi opatrný. Upřímně bych se asi raději díval po něčem jako je toto: https://stock-cars.skoda-auto.com/260/cs-CZ/?vin=TMBJR6NJ6JZ193623 nebo https://stock-cars.skoda-auto.com/260/cs-CZ/?vin=TMBJR6NJ1JZ086950 nebo klidně i po FL https://stock-cars.skoda-auto.com/260/cs-CZ/?vin=TMBJR6NJ6KZ011999 Popřípadě pokud by to nemuselo být Combi, tak se dají najít i nějaké HB.
 13. @sk0d@ Můžu zkusit u sebe, až si vzpomenu, momentálně nějak není čas a většinou jen skočím do auta a jedu :/
 14. Martab

  Kamera do Fabie 3

  Jen pro upřesnění, to USB se neodpojuje ihned po vypnutí motoru, ale chvilku trvá, než se vypne (kamera se mi vypíná cca s tím jak zamykám auto, někdy chvilku před).
 15. Martab

  Kamera do Fabie 3

  Ano takto se to chová "správně", já to řešil zapojením kamery do USB rádia. Další možnost je pojistkové pouzdro které je v tomto tématu zmíněno několikrát. EDIT: https://forum.skodahome.cz/index.php?/topic/137628-Kamera-do-Fabie-3#entry2200553
×