Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

MiSKO83

Uživatel
 • Počet příspěvků

  120
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

38 Výborná

O uživateli MiSKO83

 • Hodnost
  Uživatel
 • Narozeniny 28.12.1983

Návštěvy profilu

639 zobrazení profilu
 1. MiSKO83

  Nádrž - kolik tankujete?

  Netestoval :-/ ..
 2. MiSKO83

  Vaše spotřeba

  Jinak kalibraci spotřeby u 03 (10/2016) jsem si teď nechal udělat ve ŠA. Výchozí hodnotu 100% mi změnili na 105% a zdá se, že to už ukazuje přesně +/- 0,1 l/100 km. Takže to určitě jde.
 3. MiSKO83

  Vaše spotřeba

  skOd@: něco jsem o tom četl na německých fórech. Ta výchozí hodnota "-12.8" je jen nějaká počítačová hodnota jako "nenastaveno". Nově lze nastavit hodnoty od -8 do 8, což vyjadřuje litry. Obecně doporučují nastavit hodnotu na 4 (co vím, tak do TDI při dojezdu 0, natankuješ 45-46 litrů nafty). Lze prý nastavit i hodnotu 5, ale to už se nedoporučuje, protože by za určitých podmínek např. s dojezdem 5 km mohla být nádrž na suchu. Na změnu reaguje nejen aktuální dojezd v PP, ale zvedne se i ručička palivoměru o ty 4 litry paliva. Já mám jen informace z netu. Pokud to máte někdo vyzkoušené, rád bych slyšel vaši zkušenost.
 4. MiSKO83

  Možnosti kódování u OIII

  Děkuji všem za odpovědi. Jinak jsem objevil na internetu německou diskuzi, že lze kódovaním odstranit "problém" u O3 TDI, který spočívá v tom, že když palivoměr ukazuje prádnou nádrž a PP dojezd 0 km, tak lze dotankovat pouze kolem 45-46 litrů paliva - tzn. minimálně 4 litry paliva jsou ještě "skryté". Tento problém se řeší zde: Odkaz na německou diskuzi je zde: http://octavia-rs.com/index.php/thread/21650-reichweite-5e-tdi-erhoehen-tankkalibrierung-anpassen/?pageNo=1 Pokud jsem to s mojí němčinou dobře pochopil, tak je to: STG 17 zadání hesla: 20103 (do MR 2015) nebo 25237 (od MR 2016) jako výchozí hodnota je zda nastaveno: "-12.8", což je jen nějaká počítačová hodnota jako "nenastaveno". Nově lze nastavit hodnota od -8 do 8, což vyjadřuje litry. Obecně doporučují nastavit hodnotu na 4. Na to reaguje jak aktuální dojezd v PP, tak se zvedne ručička palivoměru o 4 litry paliva.
 5. MiSKO83

  Nádrž - kolik tankujete?

  Náhodou jsem objevil tuto německou diskuzi: http://octavia-rs.com/index.php/thread/21650-reichweite-5e-tdi-erhoehen-tankkalibrierung-anpassen/?pageNo=1 Německy jsem ze školy už dost zapomněl, ale zdá se, že to jde upravit.
 6. MiSKO83

  Možnosti kódování u OIII

  Martab: díky :-) ! Milhausek: když jsem chtěl to stejné udělat v minulosti u O2, tak mi ve dvou autorizovaných servisech řekli, že nic takového nejde, a že o ničem takovém neslyšeli. Až jsem s tím zajel do "garážového servisu", kde to bylo za minutu hotový a pak mi PP ukazoval přesně.
 7. MiSKO83

  Možnosti kódování u OIII

  Lze na O3 (10/2016) přes VAG "kalibrovat" ukazatel spotřeby paliva, tak jako to šlo u 02? PP mi ukazuje spotřebu o 5% menší, tak pokud je to jako u O2, tak jestli lze změnit výchozí hodnotu 100% na 105%? Pokud to jde, mohl by mi prosím někdo poslat návod, kde to jde ve VAG najít? Ideálně i screenshot, jak to nastavení vypadá? Chystám se do ŠA aktivovat si Hlasové ovládání a při tom si to nechat upravit. Když mi budou tvrdit, že hodnota ukazatele spotřeby měnit nejde, tak ať jsem připravený oponovat :-) . Děkuji.
 8. MiSKO83

  rozmrazování zadního okna

  Super! Děkuji!
 9. MiSKO83

  rozmrazování zadního okna

  Takže, jestli jsem to dobře pochopil, ty 3 horní pruhy jsou AM anténa a je to v pořádku, že nehřejí. Ano?
 10. MiSKO83

  rozmrazování zadního okna

  Dnes jsem si náhodou všiml, že na zadním okně nevyhřívají horní tři pásky (přes brzdové světlo). Je to tak schválně (anténa pro rádio?) nebo je v něčem chyba? Poškozené nic nevypadá.
 11. MiSKO83

  Geometrie

  správně by asi mělo být: "po prvním seřízení provedl zkušební jízdu, ještě to nebylo ono, tak seřizoval dál, až se trefil". Mrzí mě, že se tady někoho první slovní obrat dotknul (?!?!). Šlo mi o to napsat svou pozitivní zkušenost s konkrétním servisem, kde můj problém k výše uvedenému tématu (narozdíl od jiných předtím) vyřešili a vynaložili nějaké úsilí.
 12. MiSKO83

  Geometrie

  cosby: zřejmě jestli to není potřeba ještě trochu seřídit.
 13. MiSKO83

  Geometrie

  Tak jsem si s mým problémem (volant doprava a 3x různé geometrie) řekl, že obětuju ještě nějakou korunu a zkusím to dát jinam, protože mě to už neskutečně štvalo. Zkusil jsem servis BestDrive přímo v Barumu v Otrokovicích. Naději ve mě vzbudilo, že technik se hned na začátku tvářil, že ví, o čem mluvím (ne jak v autorizáku ŠA, kde na mě hleděli jak na blázna, co je otravuje). Půl hodinka čekání, přes prosklené dveře jsem viděl, jak to jel technik na začátku a pak ještě v půli práce projet (s tím se na žádné geometrii předtím neobtěžovali). Nakonec mi sdělil, že si s tím pohrál, bylo to předtím dost napravo a teď by to mělo být dobré, ať sám zkusím. Sedl jsem do auta a.. JEDU ROVNĚ :-D ! HURÁ!!! Kdo jste ze Zlínského kraje, tak BestDrive Otrokovice můžu jen doporučit!
 14. MiSKO83

  Vaše spotřeba

  Jde na O3 udělat přes dIagnostiku korekce ukazatele spotřeby paliva tak, jak to bylo u O2?
 15. MiSKO83

  Vaše spotřeba

  Cesta do Makedonie. 90% dálnice a většinou tempomat na 130 km/h. Osádka 3 chlapi a plný kufr. Podle tankování spotřeba 5,23 l/100 km.
×