Jump to content

Lusta17

Uživatel
 • Content Count

  317
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

43 Excellent

About Lusta17

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

1,193 profile views
 1. Jsou tam jenom tyto tři šrouby
 2. Mělo by stačit zapojit původní vodič zpět do konektoru a nakódovat do původního stavu.
 3. Lusta17

  Škoda SCALA

  Tuto informaci jsem četl už včera.
 4. Taky tě nechápu, než si jel do servisu měl si proměnlivý interval, auto ti vrátily s pevným intervalem o čem svědčí i faktura a teď ti tvrdí, že toto je proměnlivý interval a přesto se snažili to na něj změnit. Asi to budou specialisté na svém místě. A ty je ještě omlouváš, tak proč to vlastně řešíš ?
 5. No, ale to by si musel nastavit až po té výměně - psal že se mu těsně před ní ukazovali dva intervaly. A jestli lže nebo ne, k tomu se já vyjadřovat nemohu, protože ho neznám.
 6. Na straně 28 v tomto vláknu máš ofocené dvě faktury, jedna na proměnlivý a druhá na pevný. Vždy je v závorce uvedeno o jaký interval se jedná.
 7. Ta položka je pojmenovaná podle toho o jaký interval se jedná, já mám proměnlivý a na faktuře je v závorce uvedeno proměnlivý. Buď jsou úplně mimo a nebo ti záměrně kecaj a oblbují tě. Aty fotky jsou fakt malé.
 8. Jenom jeden detail na faktuře máš napsáno - servis výměny oleje (pevný), Tak jak ti mohou tvrdit, že ti nakódovali proměnlivý interval.
 9. Lusta17

  Výměna xenonové žárovky D5S

  Chce to zvedák pak je to docela v pohodě.
 10. Tak před 14 dny jsem se konečně po půl roce vlastnictví, dokopal k montáži faceliftových xenonů na mého Rapida. Dále následovala cesta k Ferdovi, kde bylo vše dořešeno. Tímto mu děkuji za perfektně odvedenou práci.
 11. Lusta17

  Problémy s forem

  To samé.
 12. Lusta17

  Jak reklamovat vůz přímo Škodě

  A jak to dopadlo, dál se dělo co ?
 13. Super jsi borec, po novém roce bych se na tebe, jestli můžu, taky obrátil.
 14. Díky za info, já se tím stejně budu obracet na něj, ale až po novém roce, teď to nestíhám, sice mě štve mít světla v krabici místo na autě, ale absolutně nemám čas to pořešit dřív. Jinak dnes jsem přikoupil tmavé mlhovky, ty světlé tam moc nepasují. Mlhovky jsem kupoval v ob autodíly.
×