Jump to content

Lusta17

Uživatel
 • Content Count

  320
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

43 Excellent

About Lusta17

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

1,235 profile views
 1. Lusta17

  Vzadu Bubny/kotouče, proč?

  Já jsem zadní kotouče musel vyměnit na 43 000 km byli orezlé jak prase. Bylo to už i cítit při brždění (vibrace). Problém je, že jezdím hodně často na služební cesty jiným autem a Rapid mě pak stojí třeba dva týdny venku a kotouče vesele reznou. Zadní se už nestíhaly obrzdit.
 2. Ono opravdu stačilo napsat, že se servisem byla dohoda, že udělají co zvládnou a zbytek, že si zařídíš sám. Pak by se tu do toho servisu nikdo nenavážel , ale spíše naopak, jak píše miklisek dostal by palec nahoru.
 3. Proč se do toho vůbec pouštěli, když to evidentně neumí, to ti jako předali auto, které v tu chvíli prakticky nemělo co dělat na silnici? A co ti k tomu jako řekli, ať si to doděláš sám, nebo co? Jsou to fakt velký profíci. Taky by mě zajímalo co si za to řekli.
 4. Jsou tam jenom tyto tři šrouby
 5. Mělo by stačit zapojit původní vodič zpět do konektoru a nakódovat do původního stavu.
 6. Lusta17

  Škoda SCALA

  Tuto informaci jsem četl už včera.
 7. Taky tě nechápu, než si jel do servisu měl si proměnlivý interval, auto ti vrátily s pevným intervalem o čem svědčí i faktura a teď ti tvrdí, že toto je proměnlivý interval a přesto se snažili to na něj změnit. Asi to budou specialisté na svém místě. A ty je ještě omlouváš, tak proč to vlastně řešíš ?
 8. No, ale to by si musel nastavit až po té výměně - psal že se mu těsně před ní ukazovali dva intervaly. A jestli lže nebo ne, k tomu se já vyjadřovat nemohu, protože ho neznám.
 9. Na straně 28 v tomto vláknu máš ofocené dvě faktury, jedna na proměnlivý a druhá na pevný. Vždy je v závorce uvedeno o jaký interval se jedná.
 10. Ta položka je pojmenovaná podle toho o jaký interval se jedná, já mám proměnlivý a na faktuře je v závorce uvedeno proměnlivý. Buď jsou úplně mimo a nebo ti záměrně kecaj a oblbují tě. Aty fotky jsou fakt malé.
 11. Jenom jeden detail na faktuře máš napsáno - servis výměny oleje (pevný), Tak jak ti mohou tvrdit, že ti nakódovali proměnlivý interval.
 12. Lusta17

  Výměna xenonové žárovky D5S

  Chce to zvedák pak je to docela v pohodě.
 13. Tak před 14 dny jsem se konečně po půl roce vlastnictví, dokopal k montáži faceliftových xenonů na mého Rapida. Dále následovala cesta k Ferdovi, kde bylo vše dořešeno. Tímto mu děkuji za perfektně odvedenou práci.
 14. Lusta17

  Problémy s forem

  To samé.
×