Jump to content

ka_r_los

Uživatel
 • Content Count

  1,855
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

212 Excellent

About ka_r_los

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

2,403 profile views
 1. The error code that you're getting is for the torque sensor (G269), not the steering angle sensor (G85). From the Ross Tech Wiki: Possible Causes Steering Assist Power Supply (Terminal 15) faulty Wiring/Connectors from/to Steering Torque Sensor (G269) faulty Steering Torque Sensor (G269) faulty From a different Ross Tech Wiki page: Turn the Steering Wheel multiple times completely to the left and right. The Torque Values should change. If the Torque Values do change, it's most likely an intermittent Fault in the Wiring/Connectors. If the Torque Values do NOT change, the Sensor itself or the Power Supply (Terminal 15) might be faulty.
 2. a nebo trable na I2C, I2S sběrnici... takže hezky napsat do Harmana :D
 3. úspora, ta sufidka tam může svítit celou životnost vozu, LED prostě může mechanicky prasknout atd. Je otázkou, jak moc těstně dosedá kapota nad baterii, kvůli bezpečnosti chodců tam musí být určitá vzdálenost pevných částí a kapoty. Tak to bych si asi i dodělal, sicher je sicher... Tak to je korunová položka, ale zase = úspory :)
 4. inspirace je plný internet ;) https://www.drive2.ru/l/519364488936292562/
 5. ka_r_los

  Dorobenie alarmu

  https://skoda.7zap.com/en/cz/octavia/oct/2004-419/9/959-959010/ neumí dálku
 6. Tak správně udělaný držák na kouli má být sklápěcí právě kvůli přístupu do kufru. Jsou auta, kde to na střechu prostě nedáš, protože už spoustou míst neprojedeš, na střeše máš zase větší odpor vzduchu.
 7. jako co si budeme, ono by to bylo fajn i do starších aut :/
 8. Nevím proč, ale jako víc než uživatel bych měl po ruce aspoń basic diagnostiku, abych nemusel říkat asi, možná, třeba a kamarád měl tohle apod...
 9. shit happens... kolik spalovacích aut shořelo za poslední rok z důvodu nějaké závady na palivovém systému a nikde se o tom nepíše?
 10. tak potom je to jasný https://www.alza.cz/alzapower-multicore-4in1-usb-1m-black-d5504699.htm co není potřeba odstřihat.
 11. a nebo... https://www.alza.cz/alzapower-alucore-usb-c-to-usb-c-gen1-1m-black-d5532775.htm
 12. k té ceně... a vám za ty roky výplata nenarostla? Ona roste i těm lidem na lince co ty auta staví, u dodavatelů dílů apod, takže ruku na srdce, jak můžou auta stát stejně, když musíte nakrmit ještě akcionáře?!
 13. Generační změna O3-O4 nebude tak velká, co se za tu dobu u VW událo? Nic, digitální panel má už O3, MIB se jen někam posune, high gloss patlanec to bude pořád, motory teď jen překlopí, takže jedině změna designu a rozměrů, moc jiné auto to asi nebude.
 14. Harman nestíhá? :) Certifikace pro mirrorlink a carplay bezdrátově musí být sranda
 15. kolik lidí čistí konektory jako takové? Ono předhnaná údržba spíš tu oxidaci způsobí a dvojí zapojení kabelu udělá lepší práci... jelikož to bude napojeno na radio, v pčípadě nabíječky tam bude ovládání přes spínané napětí, není to hloupá 12V zásuvka.
×
×
 • Create New...