Jump to content

jedlaa

Uživatel
 • Content Count

  225
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

123 Excellent

About jedlaa

 • Rank
  Uživatel
 • Birthday 05/20/1993

Recent Profile Visitors

576 profile views
 1. Já měl Nexeny na Rapidovi 15" i 17" a krásně tichoučký. Oboje letní. Pak jsem je bral na Daciu celoroční 15" a taky krásně tichý. Takže já na ně nemůžu říct ani půl slova. Ale je pravda, že jsem měl ty Nexen N'blue. Jinak já mám od výroby na Scale Dunlop a ty nejsou vůbec slyšet. Na zimu mám Barum Polaris 5 a ty jsou taky krásně tichý, až jsem tomu nechtěl ani věřit.
 2. Kodiaq se nám vždy líbil, ale tohle je podle mě krok zpět. Ty světla se jim fakt nepovedly. Kola dělají auto, ale za mě dělají auto i světla. To je první věc, která člověka zaujme, když proti němu jede auto. Alespoň u mě. Trochu mi to připomíná FL Tiguana, ten se jim taky moc nepovedl (co se předku týče). Tam to pak zachraňuje alespoň výbava R-Line. Ale jinak taky pohoršení. A hlavně i co se týče cena x výbava. To co má Tiguan v Maraton Edici má FL Tiguan až ve výbavě Elegance, která je cenově někde jinde. Pro porovnání fotka níže. FL Tiguan nemá ani chromovanou mřížku i s IQ světly. Před FL v
 3. Já myslel, že Karoq má ty lemy od výroby jako Tiguan a ono se za to připlácí.
 4. jedlaa

  Prahové lišty

  Podle mě myslel tyto lišty: https://eshop.skoda-auto.cz/cs_CZ/osvetlene-prahove-listy-scala/p/657071300
 5. jedlaa

  Čelní sklo

  Já myslím, že stačí trochu prachu s jemným pískem na skle a setření stěračů. To je taky zaručený úspěch na škrábance :-)
 6. jedlaa

  Čelní sklo

  Taky se přidám. Na Scale jsem použil škrabku 1x a jinak používám taky jen sprej. Sklo je v pohodě (bez bublinek a děr), ale taky už mám plno škrábanců. O Tiguanovi ani nemluvím. Toho máme 2 roky a sklo je skoro ve stavu 17ti leté Dacie, kterou má teď tchýně po nás. Je pravda, že u něho se škrabka použila hodněkrát. Ale i tak. Na Rapidovi po 4 letech a 70 tisících km jsem neměl ani škrábanec. A to jsem používal škrabku pořád a taky tu origo. Pije mi to krev ty škrábance. Jde to vidět i večer pod lampami a když jedu proti slunku v Tiguanovi, tak mám vždycky chuť vystoupit.
 7. Po přečtení tohoto vlákna jsem si utvrdil fakt, že VW si potrpí více na detailech než Škodovka. Pro porovnání náš Tiguan. Vnitřek dveří jsem utíral hadrou někdy koncem ledna. V místě, jak se to špiní Karoqu, jsme neměli nic. Pouze pár kapek vody, jde vidět i na této fotce. Zbytek bordelu, co se dostane od podvozku, zachytí lišta, kterou jsem zvýraznil na fotce. Zevnitř auto umývám cca jednou za půl roku. Je to tam krásně čisté. V místě lišty bývá trochu zaschlé hlíny a trávy. Trochu nechápu, proč to tak nemají vyřešené i u Karoqa, když je to typově skoro stejné auto.
 8. Když už jsme u těch zadních světel, nezpozoroval někdo pískání, když se světla zapnou? :-) Všiml jsem si toho úplně náhodou před pár dny, když jsem odemkl auto a sklonil jsem se k levému kolu. Nevím, jestli to je normální nebo ne, jen by mě zajímalo, jestli to dělá i někomu jinému.
 9. Jasně, nikomu to nenutím. Jen kdyby se někdo třeba rozhodoval, že si chce zrovna tyto imitace koupit, tak ať ví, jak vypadají na autě :-) Vím, že ty RS desing jsou méně decentní. Mě se ale zase naopak líbí tyto, protože autu dávají zezadu jiný nádech :-) Ale jak říkáš, každý má jiný vkus.
 10. Přidávám své auto s "koncovkami" od firmy Milotec. Více info na mém profilu.
 11. Tak včera jsem jel po prvé, co mám Scalu, bez puštěného rádia a to byla asi chyba. Brutálně mi vržou dveře. Normálně bych to rádio pustil, ale manželka jela se mnou a měla online výuku :D Tak asi vyzkouším ten zázrak ze škodovky, co tady kdysi dával @xtrack. Kromě těch dveří to vypadá, že zatím nic nevrže. Ťuk ťuk..
×
×
 • Create New...