Jump to content

jedlaa

Uživatel
 • Content Count

  193
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

100 Excellent

About jedlaa

 • Rank
  Uživatel
 • Birthday 05/20/1993

Recent Profile Visitors

490 profile views
 1. Když už jsme u těch zadních světel, nezpozoroval někdo pískání, když se světla zapnou? :-) Všiml jsem si toho úplně náhodou před pár dny, když jsem odemkl auto a sklonil jsem se k levému kolu. Nevím, jestli to je normální nebo ne, jen by mě zajímalo, jestli to dělá i někomu jinému.
 2. Jasně, nikomu to nenutím. Jen kdyby se někdo třeba rozhodoval, že si chce zrovna tyto imitace koupit, tak ať ví, jak vypadají na autě :-) Vím, že ty RS desing jsou méně decentní. Mě se ale zase naopak líbí tyto, protože autu dávají zezadu jiný nádech :-) Ale jak říkáš, každý má jiný vkus.
 3. Přidávám své auto s "koncovkami" od firmy Milotec. Více info na mém profilu.
 4. Tak včera jsem jel po prvé, co mám Scalu, bez puštěného rádia a to byla asi chyba. Brutálně mi vržou dveře. Normálně bych to rádio pustil, ale manželka jela se mnou a měla online výuku :D Tak asi vyzkouším ten zázrak ze škodovky, co tady kdysi dával @xtrack. Kromě těch dveří to vypadá, že zatím nic nevrže. Ťuk ťuk..
 5. jedlaa

  Škoda SCALA

  Dnes jsem si byl u prodejce pro zástěrky a řekl mi jednu novinku z MR 2021. Vrací se barva zelená Rallye..... :D :D :D
 6. Neviděl, ale mám také v plánu koupit. Tak když budeš rychlejší, tak nahoď fotku :-)
 7. jedlaa

  LED smerovky

  Taky bych je rád vyměnil za LED. Ty žárovky svítí jak bludičky. Asi proto se sníží intenzita denního svícení při odbočování, protože jinak by to asi nešlo ani vidět. Ale zkoušet objednávat LEDky z Aliho a vyhazovat za to peníze, než se mi podaří sehnat tu, která bude fungovat, se mi taky nechce. Jedině najít někoho, kdo by deaktivoval kontrolu žárovek, jestli to jde.
 8. jedlaa

  LED smerovky

  Hlásilo to, že je prasklá žárovka. Takže CANBUS očividně nejsou, i když hřály jako prase, takže tam odpor musí být.
 9. jedlaa

  LED smerovky

  V předních blinkrech je žárovka PWY24W. Už jsem taky objednával z Aliho LEDky canbus, ale hlásily chybu.
 10. @csabac On říkal, že změnili dodavatele, že je to teď normální jev. Takže to prostě bude nějaký šunt. Jen mi říkal, že by vyčistil ty špony a bylo by to. Ale jak říkáš, podle mě se to stane zase, protože to bude nějaký materiál na hov..
 11. Údajně to je takhle v "pořádku" s těmi brzdami. Jsou tam malé šponky. Proto to píská. Proto jsem do toho servisu ani nejel. Vysvětlil mi to jeden borec, jeden z mála těch normálních. Že by mi to mohli vyčistit, ale zaplatím si to a na to jsem se mohl... :-) A je dost možný, že by to pak dělalo zase. Asi hold kvalita. Mě to na chvíli přestalo pískat, už jsem se radoval a teď už to zase píská..
 12. Vystavená Scala. Tak nevím, co si o tom myslet.
 13. Tak dnes jsem si volal do servisu, jsem objednaný na úterý. Ale auto tam zůstane přes noc :-/ Náhradní mi nedají, leda že bych si ho zaplatil. Jinak mi bylo řečeno, že se na to teda podívají, že pokud tam bude bordel, tak si to komplet zaplatím. Pokud tam nebude bordel, pak to budou řešit se ŠA a vymění to na záruku. Takže jsem zvědav, co tam najdou. Kdyby tam byl kamínek, tak určitě bude rýha jen jedna a ne 5. To by byla asi moc velká náhoda, že by se jich tam dostalo tolik. A při brzdění by to vydávalo "kovový" zvuk. Což nedělá. A hlavně by to asi nevysvětlovalo to zaseknutí auta při rozjezd
 14. Ahoj všem. Od koupi auta mi vždycky po vyjetí z domu něco lupne od podvozku, jako kdyby zůstala viset brzda. Pak je to OK. Dnes jsem celý den jezdil po úřadech a všechno OK. Teď jsem jel natankovat. Zastavil jsem na kruhovém objezdu, rozjedu se a najednou rána a měl jsem zuby skoro na předním skle. A to jsem se sotva rozjel. Zařazeno jsem měl dobře, ručka dole. Nechápal jsem, rozjel jsem se a všechno dobrý. Po příjezdu domů jsem se díval na brzdy a všiml jsem si, že pravý zadní kotouč má v sobě vydřené rýhy. Nechápu to. Nikde po kamenité cestě jsem do teď nejel, auto jsem umýval včera a v noci
 15. No zatím s tím popojíždím jen na nákup po městě, tak uvidíme, až ho trochu zajedu. Ale jelikož to dělá i těm, co už mají něco najeto, tak si od toho moc neslibuji. Předpokládám, že v příručce o tom bude taky napsáno, že je to normální jev :D Do té jsem se ještě nedíval. Až bude v provozu autosalon, zkusím se na to optat.
×
×
 • Create New...