Jump to content

jedlaa

Uživatel
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

11 Good

About jedlaa

 • Rank
  Nováček
 • Birthday 05/20/1993

Recent Profile Visitors

218 profile views
 1. To zamlžení nám dělá i náš Tiguan.
 2. Už se to tady myslím někde řešilo. Kontrolu hladiny má, ale někteří to neměli aktivované. Takže jedině přes servis.
 3. Ještě uvidím. Zkusím se zeptat u prodejce, jestli mi tam něco nenabídne za lepší cenu. I když tomu moc nevěřím.
 4. Do práce to mám i s cestou zpět 46km. Takže když připočtu ještě nějakou cestu na návštěvu tak najezdím max těch 13tis. ročně. Mám možnost jet i po dálnici, ale jezdím po staré, která je celá nová a kopíruje celou cestu dálnici. Takže jezdím po ní. O dálniční známce uvažuji, ale uvidím. Tu bych využil asi jen skrz to, že bych byl rychleji doma. Ale časově si ušetřím max 5min. Dálkově je to rozdíl 0,5km. Každopádně asi vážně vezmu ty celoroční a budu mít klid. Nebudu muset řešit přezouvání nebo kupování druhé sady kol a jednou za 2 roky jak říkáš přehodím předek za zadek. Na Dacii už máme asi 5 let Nexeny a taky super.
 5. Jaký máte názor na celoroční gumy? Mám je momentálně na Dacii a přemýšlím, jestli je vzít i na Scalu. S autem jezdím hlavně do práce Litovel - Olomouc. Nechce se mi platit 2x do roka 600,- za přezutí. Mohl bych si koupit plechy na zimu, ale říkám si, jestli to má cenu do toho investovat, když s tím nejezdím nikam na hory? Letní gumy bych možná za polovinu prodal, tak by mi to pokrylo polovinu nákladů na nové celoroční. I když vím, že celoroční jsou prostě jen kompromis mezi letními a zimními. Nikdy nebudou mít jejich vlastnosti.
 6. Jak je možný, že šla udělat změna, když bylo auto zadáno do výroby? Já chtěl změnit jen interiér na černo/červený a bylo mi řečeno, že to už nejde.
 7. Já jsem si svého 4 roky starého Rapida prodal sám bez bazarů. Výkup přímo u VW cca 160 tisíc a já jsem si ho sám prodal za 235 tisíc. Prodaný byl za 2 týdny od vystavení inzerátu.
 8. Na Scalu byl v prosinci bonus 30 tisíc za protiúčet. Nevím, jaké podmínky mají teď v lednu, ale podle mě to bude stejné. A jinak k tomu protiúčtu ti ještě může slevit prodejce :-) Pak ještě počítat příplatek za barvu, pokud nebudeš brát modrou energy, která je bez příplatku.
 9. Protiúčet i zaměstnanecká sleva jde. Ale nejdou kombinovat. Já měl protiúčet a ještě slevu prodejce. Vyšlo to lépe než zaměstnanecká sleva. Pak ještě záleží na financování. Já bral za hotové. Ale přesně by ti to řekl přímo prodejce.
 10. jedlaa

  Škoda SCALA

  Může mi tu nějaký hodný majitel Scaly prosím vyfotit, jak svítí ambientní osvětlení (bílé) za tmy? Jde mi hlavně o tu linku na palubce. Rozhoduji se mezi bílou a červenou. Červenou už jsem viděl. Díky :-)
 11. Díval jsem se na to video. Jedná se o to bouchání v čase 0:34? Jinak já mám MR 2014 (květen).
 12. Zdravím všechny, nevím jestli to tady padlo. Nemáte někdo zkušenosti s "vrzáním" (něco jako škvizlání) z podvozku? Nevím jak ten zvuk popsat. Projevu je se to na nerovnostech. Když najedu do větší díry tak nic, ale když auto pracuje na malých nerovnostech, jako je třeba cesta z hlíny nezarovnaná apod. Zkoušel jsem poslouchat odkud to jde, připadá mi to na zadní část. Mám v plánu s tím zajet do servisu, ale až se mi narodí malá. Ještě pozoruju bouchání v podvozku, to by asi mohl být tento problém jak někdo psal: ""bouchání při poklesu teploty, je s největší pravděpodobnosti silentblock převodovky - jde to z levé strany a nejvíce je to slyšet při přejíždění příčných nerovností - super jsou tramvajový koleje v Praze apod."" Což by asi tak odpovídalo. Ale kdyby někdo poradil, co by to mohlo být, ať vím, co jim tam pak říct. Za každou radu díky
 13. Zdravím všechny, nevím jestli to tady padlo, pročítal jsem to kdysi celý, ale zkusím se zeptat znovu. Nemáte někdo zkušenosti s "vrzáním" (něco jako škvizlání) z podvozku? Nevím jak ten zvuk popsat. Projevu je se to na nerovnostech. Když najedu do větší díry tak nic, ale když auto pracuje na malých nerovnostech, jako je třeba cesta z hlíny nezarovnaná apod. Zkoušel jsem poslouchat odkud to jde, připadá mi to na zadní část. Mám v plánu s tím zajet do servisu, ale až se mi narodí malá. Ještě pozoruju bouchání v podvozku, to by asi mohl být tento problém jak někdo psal: ""bouchání při poklesu teploty, je s největší pravděpodobnosti silentblock převodovky - jde to z levé strany a nejvíce je to slyšet při přejíždění příčných nerovností - super jsou tramvajový koleje v Praze apod."" Což by asi tak odpovídalo. Ale kdyby někdo poradil, co by to mohlo být, ať vím, co jim tam pak říct. Za každou radu díky
 14. Já pořád nemůžu přijít na to, co mi tam drnčí v tom autě. Ten zámek je už OK. Ale kolikrát to dělá tak nahlas, že to až hezký není. Připadá mi to jak ventilátory, ale i když je vypnu, tak to dělá pořád. Jsem objednanej do servisu skrz svolávačku na výměnu plynového pedálu a přehrání SW posilovače, tak jim o tom asi řeknu
×
×
 • Create New...