Jump to content

gabuliatko

Uživatel
 • Content Count

  189
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

5 Neutral

About gabuliatko

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

715 profile views
 1. gabuliatko

  sedačky

  Dovolím si přerušit Varioflex (za mě taky lavice) a zepám se, nepřijde Vám normální sedačka řidiče úzká (Karok style MR 2020)? Nepřijde mi že bych byl nějak obézní ale tlačí mne do pozadí boční vedení. A protože mám dlouhé nohy (celkem 201) tak je mám zalomené do stran a přes ten boční rantl se mi při dlouhé jízdě levá odkrvuje. Že tlačí pravé koleno s tím sem počítal. Ad lyže vnutri, bacha u sousedů v A, vybíraj poplatek v Eurech.
 2. 16.10. sem napsal ticket do škodovky zda by nešla změnit výška tonu a dodnes žádná odpověd, netušíte jaká je normální čekací doba na odpovědi?
 3. Tak velikostně asi ne, že.
 4. Jak již napsáno jinde MR2020 1.5 DSG plachtí i v režimu D
 5. Včera se mi stala jedna věc (opět to není stížnost, spíš aby jste si na to dali pozor) Měl jsem zapnutý autohold, režim drive a vypnutý Strat/Stop. U světel jsem zastavil, stál na brzdě a změnil režim drive na Individual čímž se zapnul Start/Stop ale Autohold by snad měl ostat. Pustil sem brzdu, auto nastartovalo a vyrazilo. Po sešlápnutí brzdy se rozsvítila kontrolka, motor zhasl a vše se již chovalo normálně.
 6. gabuliatko

  Škoda SCALA

  ještě o tom informovat prodejce a člověk by nemusel kupovat "drive mode selection" nicméně při ECO vyřazuje častěji
 7. Neexistence DriveGreen je velmi závažná chyba. Upřímně, fakt Vám to chybí?
 8. Příchodem zimních teplot u mne vzrostla na trase 17km spotřeba o 0.5 až 1 litr, má někdo podobnou zkušenost? Jen mne to zaujalo, není to nic ke kritice.
 9. Právě že jste z branže tak by jste mohl pochopit proč to nejede. Mám obavy že jim google nebo někdo podobný někde něco bezpečnostně zaříznul a oni ted tak nějak neví co s tím. Kompenzace jejich nefunkční služba by se mohla nejprve opřít o to kde slibují jak to má fungovat. Hádám že sami až to opraví s něčím přijdou.
 10. parkovací čidla "neberou" obrubník který je vyšší než spojler, jsou to prostě jen pomocníci
 11. dlouhodobá se nuluje když počet tuším hodin (nebu kilometrů) přesáhne nějaké číslo taky sem koukal jak puk že mam od načerpání víc km než dlouhodobou
 12. Účelem mého příspěvku nebylo si stěžovat, jen popsat jak mi přijde že se to chová. Z auta jsem nadšen a jeho ranní nevolnost není nic co by mi kazilo radost v ježdění s ním. Osobně když bych si měl dnes vybrat zda 1.4TSI nebo 1.5TSI volím 1.5TSI Jinak ale chápu že jak někdo jezdí za 5 a druhý s tím samým motorem za 7 tak někomu skáče a někomu neskáče. Stejně tak chápu že výrobce pokud to není věc ohrožující bezpečnost bude mít velký problém s nějakým hardwarovým řešením a bude to zkoušet softwarově vylepšit stůj co stůj.
×
×
 • Create New...