Jump to content

Pavel CZ

Facebook Uživatel
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

4 Neutral

About Pavel CZ

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

412 profile views
 1. Pavel CZ

  Řidičova hlavová opěrka - nutí hlavu dopředu

  Snad by pomohl nějaký polštářek? Já teda opěrku vnímám jen jako bezpečnostní prvek. Takže pokud mě k tomu nenutí S3 kontsruktéři tak se o ni neopírám. Co třeba koupit v OBI nějaký kus molitanu a nechat jej očalounit? Nebo jen přetahnout nějakou látkou. Osobně si myslím že v S3 je spoustu věci uděláno schválně horší. Něvěřím že jsou tam tak natvrdlí konstruktéři. Musí je to samotné mrzet.
 2. Pavel CZ

  Škoda Connect

  Auto už pět dnů nekomunikovalo. Nešlo Info na stropě ani nešel smazat profil, ani nešel převést na jiný profil. Pořád stejná hláška. Po vymazání baterkou se chytlo hned. Červený globus byl bílý. A šlo info. Ten Connect už byl jen bonus že šel.
 3. Pavel CZ

  Škoda Connect

  Nečekal. Zkoušel čekat den. Stejný email ještě druhý den nešel. Použil jsem jiný email.
 4. Pavel CZ

  Škoda Connect

  Hláška viz obrazek 'Spojovací modul download nejde spustil'. Nešlo ani volání na info nahoře tlačitkem ne stropě. Nepomohlo ale udělal jsem: -Tovární nastavení -Odebrání auta z profilu na webu -smazání profilu na webu Pomohlo: - vypnout baterií na 30 minut Ale udělal chybu. Při odpojení nechal otevřené okna. Tak všechno znovu: - zavřít okna -Odemknul - počkal až nic nebude svítit a vrčet -Odpojit baterku (nejdřív minus potom odpojit plus) -Po 30 min připojit zpět -Přidat auto do profilu přes VIN -v autě udělat registraci přes číslo co vygenerovala škoda connect (stačila mi aplikace v mobilu) -Volant vytočil několikrát nadoraz na obě strany. Zmizela kontrolka volantu. -Kalibrace oken (z manuálu) : Aktivace ovládání oken › Zapněte zapalování. › Povytáhněte za horní hranu příslušné tlačítko a zavřete okno. › Uvolněte tlačítko. › Opět povytáhněte a přidržte příslušné tlačítko na 1 s. -Udělal jsem to i pro okna dole. Pak už jen zkusil že dálkác normálně stáhne a vytáhne všechna okna. Příště už budu vědět že mám rovnou vzít klíč desítku a vrhnout se na baterku. :-) Díky za všechny rady zkušeným matadorům zde ze kterých jsem čerpal.
 5. Pavel CZ

  Vrzání a pazvuky v interiéru

  Já musím taky pochválit servis. Skoro všechno přestalo vrzat samo, kromě středového panelu. A ten v servisu promazali a je klid. Jen škoda že říkali že to není napořád.
 6. Pavel CZ

  Konfigurace Superb combi - firma

  A je při pokusech ten telefon dobře nabitý? Někde jsem četl že nabíjení ubírá z kvality datového přenosu.
 7. Pavel CZ

  Škoda Connect

  Děkuji za info. Mám jej pul roku. Tak to bude jeste ten rok zdarma. Zkousel jsem Factory reset. Ale nepomohlo to. tak jsem objednany do servisu. Chteji na 30 min odpojit baterku. Zajimava oprava. Sam se do toho nechcu pouste. Kdo vi co by se nesparovalo.
 8. Pavel CZ

  Škoda Connect

  Přestal mi fungovat škoda conect. Už tři dny se nepřipojuje. nepomohl restart telefonu, restat alikace. V autě svítí zeměkoule červeně. V menu na Skoda connect nejde odebrat Uživatel. ... píše že nejde spustit Download profile. Ve výpisu "Skoda conenct online" se pořád jen točí kolečno, a nenapíše to žádný log. Neměli by jste nějakou radu? Bylo prima tím pouštět nezávislé topení, a podívat se na ujeté kilometry. Ale zároveň to zlobí dost často. Je to taková služba ... zadarmo drahá. Myslím že by ji měla Škoda dávat zdarma všem jako bolestné za ty všechny vrzající věci v autě a podivnosti. Musím říct že SIII není obyčejná věc. Je to zvukomalebný stroj s vlastním názorem a duší.
 9. Pavel CZ

  Ostřikovač zadního okna - Combi

  Už zkouším třetí směs. SHELL NANO .. skvělě myje přední sklo .. ale v zadu pění. Ani se nedostane do stítané plochy. Od pěny celé zadní viko ale na skle nic. SHELL normal .. Ve předu zustavaji smouhy, smrdí ale v zadu to nepění, tak to aspoň stéká do stírané plochy. OMV ... taková střed. vepředu nic mo ale jde to. .. v zadu pění jen trochu. PS: vzadu už od novoty stěrač příšerně drhnul a vydával šilené zvuky. U dealera (jak už jsem zvyklý) "Všechno ok, pane. To tak má být". Vyměnil jsem gumičky za grafitové a parada. Aspon se to chová jako normálni auto. Když jsem prohlížel na fotce tu trysku z golfu tak tam je normalni trubicka. Nahřátým nožem se mi do toho mojeho moc nechce. Ta jehla asi bude slabá. Co třeba vrtačkou 1mm jen tam udělat žlábek? Jak to může být citlivé na sklon? Nekdo říkal že mu to stříká až na kloub. Tak tam bych se rozhodně nechtěl dostat.
 10. Pavel CZ

  Konfigurace Superb combi - firma

  A co třeba nebrat vyhřívání předního skla a vyhřívání volantu a připlatit za Nezávislé topení? To jde v 80% zapnout i mobilem když platíš roční Škoda connect. A před cestou v zimě je to super. Motor 8 interiér je ok. A převodovka už to nějak zvládne se prohřát Navíc ti lépe půjde Waze (pokud jej používáš) . Myslím že to vyhřívané čelní sklo trochu brání GPS. A pokud používáš Waze co třeba ušetřit na navigaci a připlatit za DCC podvozek? Byl jsem jeho odpůrcem, ale pokud jezdím sám tak pouze komfort. Naopak pokud někoho vzadu tak podvozek jen sport aby mu nebylo špatně z houpání.
 11. Pavel CZ

  Ostřikovač zadního okna - Combi

  Dobrý den, Zkouším přijít na to co změnit. Jak to ve Škodovce mysleli? Ale já prostě v zadu nic nevidím. Mě zůstane sklo špinavé. Mě se všechna voda nastříká pár centimetrů pod trysku. Tam ještě udělá pěnu. (nemrznoucí směs Nano ze shell). A na stírací plochu se už často nedostane nic. Teď nevím. Mám zkoušet jiné směsi? Nebo tu trysku nožem nějak upravovat. U vás je to ok? Do přílohy jsem se pokusil dát video. Díky předem za vaše zkušenosti. Video na drive: https://drive.google.com/file/d/17GaMuP5CU875MvrUZSoax-yeW89RdDE1/view?usp=drivesdk Video zde: http://cloud.tapatalk.com/s/5c1ec15e53a23/MOV_0336.mp4
 12. Pavel CZ

  Vrzání a pazvuky v interiéru

  A když se mění otáčky větráku zvuk zůstává stejný? Mě to přijde jak nějaká větvička nebo kousek plastu ve větráku. Ta rychlost auta třeba souvisí s náporem vzduchu z předního nasávání.
 13. Pavel CZ

  Přetlak při zavření dveří

  Vyklidil jsem všechny věci z té skříňky. Dokonce asi i dole nahmatal průduchu. Ale stejně jako řidič nepociťuju zlepšení pokud se zavřou dveře spolujezdce. Ty průduchy bych řekl že tak poberou přetlak od vika kufru. Zejména od sedanu. Možná má S3 lépe utěsněný interiér. Nebo dveře proti S2 nabírají více vzduchu.. Možná jsou do vajíčka. Ale pokaždé když zapomenu stáhnout okénko dostanu ránu do uší. Nečekal bych že ta malá díra vzadu pod platem, za dvířky dokáže vyrovnat zavření dveří předních dveří. Čekal bych neco podobného i vepředu. Ale třeba to dělají všechny nové auta.
 14. Pavel CZ

  Vrzání a pazvuky v interiéru

  Dobrý den. u mě většina pazvuků zmizela. Auto má přes 10tis km. Zustalo jen pískání předního skla a vrzání přihádky u řadící páky. Má smysl to řešit se servisem? Nebo je šance že to přestane samo? Ten středový panel vrže i za jízdy jak se auto kroutí třeba na zvlněné kostkové silnici. Děkuji za názory a hezký den přeju VrzaniStredovehoPanelu.mp4 SkripaniOkna.mp4
 15. Pavel CZ

  DSG - Stání, plachtění, brzdění

  Děkuji za zkušenosti. Budu teda autoholdu veřit a více používat. Neuvědomil jsem si že bez motoru zatahne ruční brzdu. To je super. Parkovaní jen s "P" mi taky moc nesedělo. Děkuji za vysvětlení. Dobrý nápad při sjezdu z kopce dolů se studeným motorem. A zařazení na vyšší stupeň a brzdit brzdama. Budu to zkoušet. Děkuji
×