Jump to content

street-dog

Člen ŠKODA Klubu
 • Content Count

  346
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

street-dog last won the day on January 3 2017

street-dog had the most liked content!

Community Reputation

34 Excellent

1 Follower

About street-dog

 • Rank
  Profesional
 • Birthday 07/30/1989

Recent Profile Visitors

1,097 profile views
 1. Když je možnost, jde to a zrovna se to hodí tak jsem taky rád když trochu uhnou, poděkuji, jedu dál a sám taky uhýbám když to jde, na druhou stranu jiný uhnou skoro kdekoliv (v dobré víře) ale kolikrát je na krajnici bordel apod. a potom to letí všechno přímo na motorkáře
 2. Měl jsem Fabii I a jak píšete plno lidí muselo za každou cenu předjíždět, lepilo se na prdel, nezkousli že je předejela Fabia, nebo mě předjeli na rovince jako prasata a jak přišla zatáčka tak málem zastavili, aby projeli zatáčku a za zatáčkou na rovince tomu zase dávali až do další zatáčky, kde se to opakovalo apod. a to nejsem zase brzda provozu Teď mám E46 a děje se to pořád, jen se změnilo složení aut co to dělají asi mají pocit, že s nima budu závodit nebo nevím. Další pohled když jedu na motorce, tak zase dost řidičů uhýbá, abych je mohl předjet i když v protisměru jede auto a pak se ještě kolikrát rozčilují když je nepředjedu Přitom asi nechápou, že je nechci předjet, prostě si jedu v klidu s odstupem za nima.
 3. Na škoda-díly u plynových vzpěr píšou: Pouze originální vzpěry jsou vybaveny systémem pro plynulé dobrždění pátých dveří v horní pozici při otevírání! Takže asi jedině originál, taky mě to za chvilku čeká jedna už teče
 4. Jenže ne každej může auto zavřít do garáže/za plot a nabíjet.
 5. Mě asi výměna té kliky nemine, jelikož mám prasklou i tu gumu co ji kryje, ale zatím to nedělá tak často, tak to nechám asi víc projevit
 6. Asi ti moc nepomůžu dělá mi to občas taky, ale jen když není nastartovaný auto, proto jsem měl podezření na baterku, ale dělá to i po výměně za novou. Když mi to takhle nejde otevřít, tak jakmile nastartuju tak se 5. dveře otevřou vždycky. Jde cítit, že spínač v klice 5. dveří cvakne, dokonce mi to udělá i zvuk jak kdyby se snažilo něco "posunout" nevím jak to popsat, ale dveře se neotevřou.
 7. Já mám třeba sklopnej klíč od auta z 2006 pořád origo a nepřipadne mi, že by byl nějak špatnej
 8. To chápu, já je taky nekupoval. Zkus se zeptat po okolí třeba v zámečnické dílně, buď je půjčí za vratnou zálohu a nebo když si to nachystáš a přijedeš s autem tak ti je tam nanýtují. Popřípadě našel jsem tenhle popis někde na netu, ale pak jsem sehnal ty kleště. Takže nezaručuju, že funguje. nytovací matice1x dlouhy sroub do te nytovaci matky s sestihranou hlavou 1x matku sestihranou na ten sroub 1x podlozku na prumer sroubu* sestihrana matka a sroub by byli lepsi ocelove nebot jsou pevnejsi, ale nutne to neni.* vyssi matka ma delsi zavit a je samozrejme lepsi - prodavaji se matky cca 1-2cm vysoke.Postup je jednoduchy:1) na sroub nasroubujes sestihranou matku2) na sroub navliknes podlozku (muze jich byt vic)3) na sroub nasroubujes nytovaci matku 4) vyvrtas nekam diru na rozmer nytovaci matky - aby sla nasunout, ale nebyla volna5) nasunes nytovaci matku se sroubem do diry.6) a ted to kouzlo: Jednim klicem drzis hlavu sroubu aby se neotacel. Druhym klicem otacis sestihranou matkou tak, aby sroub "vytahovala" z nytu. Ze zacatku jde utahovani ztuha - lepsi delsi klic. Nyt se zacne pomalu bortit a je treba hlidat aby sis nytovaci matku nepovysunul nebo nejak nenaklonil. Az se nytem neda v dire hybat a neprotaci se je hotovo. Dej pozor at nepretahnes a neurves sroub nebo zavit.* Pro pohodlnost doporucuju mezi matku s podlozkou a nyt dat jeste trubicku (2-3 matky volne navliknute, 10podlozek...) a dalsi podlozku. To matku posune vyse nad plech do ktereho nytujes.
 9. street-dog

  Zvednuti fabie

  Mám pod zadníma pružinama podložky (2cm nebo 2,5cm už přesně nevím), koupil jsem kdysi přes bazos. Mám už to pár let a najeto víc jak 10 000 km a všechno v pohodě je ale možný, že pružiny už byly víc unavený tak se to o tolik nezvedlo.
 10. Já jsem si do dveří dával nýtovací matice a plech stahovačky pak chytil už normálně šroubama.
 11. Já na zatékání přes stahovačky použil klempířský tmel
 12. Co jsem tak zjišťoval tak se to liší autorizák od autorizáku. Já nikoho neznal kdo by měl origo, tak jsem byl v autorizáku.
 13. JJ to je možný, je to originál tažný z výroby.
×
×
 • Create New...