Jump to content

Buldog77

Uživatel
 • Posts

  114
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1,068 profile views

Buldog77's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

11

Reputation

 1. Stačí mi 4 l? Chci koupit castrol edge 5w 30 LL a udělat první výměnu sám, mám nastavený proměnlivý interval 30/2 roky, teď mám najeto cca 9000 většinou kratší trasy.A až půjdu pristi rok na garančku tak nechám změnit na pevný.
 2. Kolik se nám tam toho vlastně vejde, bude stačit když koupim 4 litrovku?
 3. Mp390 přesně stejný problém mám taky, už mi to taky začíná trošku srát.Možná by stačilo nějak zespodu prostřiknout, ale jak se tam dostat.
 4. Tak já jsem zakoupil tenhle http://www.aliexpress.com/item/Car-Dashboard-Mobile-Mount-Car-Stand-Phone-Holder-Phone-GPS-Holder-Mount-Stand-For-iPhone-Android/32257154185.html a zatím to drží, je pravda že ho musím mít na skle, protože na palubce nedrží. Mám 5 a půl palce tel. a udrží to v pohodě.
 5. Tak já mám vyrobeno taky v nějaký blbý den, sedačka řidiče vrže jako kdybych měl auto 10 let ( má teprve půl roku).A taky nevím z čeho jsou ty gumy na pedalech, protože jakmile sedmi do auta s mokrýma podrážkama, tak pedály vržou jak svině. A jestli jste si mysleli, že páčky na otevírání dveří jsou chromované, tak nejsou. U spolujezdce mi ta fólie na nich zkrabatěla.A to prosím, jezdim většinou sám a mám najetí přes 6000.Na to jsem u Fordu nebyl zvyklí :-(, ale jinak jezdí hezky.
 6. Buldog77

  Fabia III

  Jo, tak do vyhřívaného skla bych šel, měl jsem ho ve Fordu Fusion a je to super věc. Škoda, že se to nedá připlatit.
 7. Možná blbý dotaz, ale dají se štelovat trysky odstříkovačů, zkoušel jsem to trochu pootočit jehlou, ale nějak to nešlo. Možná že se musí nejdříve povolit ten imbus co u toho je. Nezkoušel jste už někdo?
 8. Já taky budu měnit sám po roce nebo 15000( servis mám nastaven 2roky/30000km).Ale pro jistotu si koupím origo filtr. Jinak jak už tady bylo psáno prloblém by to být neměl, protože palubní počítač ti bude stejně ukazovat interval jaký máš nastavený z výroby a na ten servis ty potom půjdeš, takže o záruku nepříjdeš.
 9. Jako,že je víc slyšet? Já taky dal plechy a zdá se mi, že ho slyším víc.
 10. Dnes jsem měnil kola a šrouby sedí i na plecháče.
 11. Armyk : moje řeč, radši koupit kvalitnější pneu + plecháče. Já pořád nevím, ale alu kola se mi prostě na zimu zdají zbytečný. V zimě nemusim honit parádu, stejně bude všude sníh a sračky. Mimochodem ty poklice jsem taky koupil v Lidlu, už se mi osvědčili na Fordu, nejsou z toho tvrdýho lámacího plastu, no a holt když je někdo ukradne nebo jí zničím, tak mě to nebude tolik štvát
 12. Tak já jsem teď objednal 15 plech disky + pneu Continental ContiWinterContact TS850 a komplet mě vyšel na 2.485,-/ kus
 13. Tak musím zaklepat, mě to funguje v pohodě, už jsem v praxi vyzkoušel několikrát. A musím říct, že cyklistu mi to zatím nechytilo
 14. Tak jsem se vrátil z dovolené v Rakousku, najeto cca 1600 km. Cesta tam jsem kvůli začátku prázdnin v Německu nakonec změnil a jel jsem Chomutov . Praha - Dolní Dvořiště - Rakousko - prům. spotřeba asi 8,6 l /100. Zpátky jsem jel už přes Německo - Cheb - K. Vary - Chomutov - prum. spotřeba 7,7 l/100 . V autě 2 dosp., 2 děti, narvaný kufr, 4 kola na střeše + puštěná klimatizace.
 15. Tak to mě opravdu rozesmálo, ta cena i to kam se lepí - to by si pořídil jenom slepej, blbej a hluchej
×
×
 • Create New...