Jump to content

Toledo

Uživatel
 • Content Count

  70
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

About Toledo

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

955 profile views
 1. Ahoj mám na vás dotaz koupil jsem tyto led žárovky do blinkru https://tuning.autodoplnky.cz/led-zarovky/patice-bau15s/zarovka-9-smd-led-1chip-12v-bau15s-can-bus-ready-o-s560323655 Ale bohužel hlásí chybu i když jsou can bus. Nevíte v čem může být problém? Nemáte někdo ledky v blinkru?
 2. Toledo

  Climatronic

  Ano ano na displeji přestane svítit auto. Ale chová se to jakoby tam auto bylo.
 3. Toledo

  Climatronic

  no mám tlačítko auto tak to vypnu tím
 4. Toledo

  Climatronic

  Ahoj, chtěl jsem se vás zeptat, když vypnete na climatronicu auto (a je vlastně jedno jestli je zapnutá klima nebo ne). Tak nechápu když mám teda vyple auto proč vlastně si climatronic neustále přidává a ubírá otáčky ventilatorů? Když vypnu motor pak znovu nastartuji a v autě je trošku tepleji tak otáčky jsou úplně naplno. Dělá Vám to taky tak? Měl jsem zato, že by otáčky měli zůstat na stupni který si vyberu když mám vyple auto.
 5. Nemáte někdo zkušenost? http://www.xenony-zlin.cz/detail/headlamp-led-h7-sada-pro-automobily/513/
 6. ahoj. Zadní okna jsou v pohodě, jen se vytáhne stará lišta a vymění se za novou. Otázka pár minutek. U předních to je trošičku složitější, je třeba sundat tapec a boční zrcátko. Pak sundat lištu a opět nasadit novou. Není to nic složitého. Výsledek pak stojí za to
 7. Super. Povedlo se. Děkuji Vám.
 8. Ahoj, nevíte jak vyměnit žárovku v přední mlhovce? Co jsem se tak díval tak si myslím, že je třeba sundat spodní kryt motoru a tam se pak dostanu k mlhovce. Nebo je ještě jiný zbůsob? Děkuji
 9. Ano součástí je i těsnící guma, není to nalepovací lišta. Instalace tak cca hodinku.
 10. Ahoj, přidávám pár fotek po instalaci chromovaných okenních lišt.
 11. Mám toledo 2014 a zatím si nemohu stěžovat. Na začátku samozřejmě vrzající těsnění ve dveřích, ale jinak docela pohoda. Motor super. Cena kterou Ti nabídli je myslím slušná.
×
×
 • Create New...