Jump to content

cosmicboy

Uživatel
 • Posts

  375
 • Joined

 • Last visited

About cosmicboy

 • Birthday 03/24/1981

Recent Profile Visitors

2,848 profile views

cosmicboy's Achievements

Spolupracovník

Spolupracovník (7/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Dedicated Rare
 • Week One Done

Recent Badges

24

Reputation

 1. Super je, že tam máš Webasto i vyhřívání čelního skla. Takových moc není a např. na S2 bylo dokonce jen na výběr - buď jedno nebo druhé, nikdy obojí.
 2. Tak tak, chvílemi nesvítí celé světlo, ne jen nějaké LEDky. Teď na to kašlu, na jaře budu řešit.
 3. Píše mi to "Zkontrolujte 3. brzdové světlo" a k tomu svítí kontrolka žárovky - takže ano, kontroluje i toto LEDkové světlo. Oprava je určitě na místě, k té dojde, ale zatím ji v rámci počasí odkládám. Důvod odkladu je jednoduchý - tento problém není trvalý, ale občasný, většinou se hláška zobrazí pokud stojím na brzdě a k tomu otevřu kufr - během otevírání brza párkrát problikne, což je okamžik, kdy se hláška zobrazí, ale po novém startu pak opět nesvítí. Problém bude pravděpodobně v kabelovém svazku v husím krku u pantu, nicméně to ale jisté není. Kamarád měl stejný problém na O3 - všechny kabely OK, pomohla až výměna světla jako takového.
 4. Snad se to tu neřešilo, ale já to prostě nenašel... Lze u S2, 2010 nastavit, aby mi neházel signalizaci prasklé žárovky u třetího brzdového světla? Myslím pouze u něj, ostatní aby mi to i nadále hlásilo.
 5. Mohu se zeptat, jestli někdo objevil sekci bazar nebo je definitivně pryč?
 6. Já si říkám, že když je auto v super stavu, tak prodejce nemá důvod jej prodávat pod cenou (výrazně pod cenou) do bazaru, který má asi jedinou výhodu, že přebírá záruku a může jej prodat sám. Ostatně to vidím i sám u sebe, chudák ten, kdo po nás kupoval F2... Ale těžko paušalizovat, výjimky jsou všude...
 7. Jsem v tomto směru amatér, takže dotaz - proč ne? Mikroprášek vosk zlikviduje? Takže jen aktivní pěnu? Teď s nástupem zimy končím s ručním mytím u domu a chci využívat právě těchto myček, tak se rád nechám jakkoliv nachytřit.
 8. Samozřejmě jsem měl na mysli regeneraci :-D, ať žijí automatické opravy textu :-D. V každém případě díky za odpověď, zkusím tedy sedmičku.
 9. Než se vrhu na instalaci, zeptám se - v diskuzi "Aplikace VAG DPF" je zmíňka, že snad nové Caristy (od verze 7?) nemají položku manuálního puštění degenerace DPF. Je tomu tak?
 10. Co se Číny týče, tak jsem o ní uvažoval, ale nakonec jsem po diskuzích na zdejším fóru od záměru upustil, protože mají v drtivé většině případů horší příjem FM a hlavně nikdy nejsou 100 % kompatibilní s autem a zobrazováním jeho funkcí (klima, couvání...) stejně tak mají problémy s kompatibilitu ovládání z volantu. Neříkám, že se všemi funkcemi, ale vždy je něco, co na jednom nejde, na druhém ano, ale to zase neumí to co to první :-). Takže Columbus je pro mě nyní jen FM rádio a BT HF. Jinak co se podpory týče, tak to je smutné, ale bohužel to platí i jinde - většinou se po 10 letech ukončuje. Chceš nový systém? Není problém, ale jedině s novým autem :-).
 11. Tak musíme brát v úvahu, že už má tento "stroj" nejlepší léta za sebou. V době uvedení (a jeho tehdejší brutální ceně) to určitě byla bomba, ale ruku na srdce jeho svižnost, způsob zadávání adres, aktuálně již nedostupné aktualizace... No - já osobně jej ve voze nechávám možná z nostalgie, že prostě k autu patří (nejsem příznivcem čínských náhražek) a alespoň mu dobře funguje BT HF, ale na navigaci používám to nejjednodušší, funkční, intuitivní a zároveň nejaktuálnější - Mapy.cz v mobilu :-)
 12. Jen upřesním, že rozdíl mezi mapami 8555 a 8557 je, že jedny jsou "východ" a jedny "západ". Bohužel tyto navigace nezvládají celou Evropu, takže si uživatel musí vybrat. Nicméně centrální část map (tudíž i ČR) je ale obsažena v obou verzích.
 13. Sice mám tento problém s vrzáním na S2, nicméně jsem vypozoroval, že se to děje jen při velmi horkých dnech (když je např. 30 ⁰C ve stínu a auto dlouho stojí na slunci) údajně má tento problém hodně modelů napříč výrobcem Škoda, každý uživatel má svůj tip co a čím promazat, nicméně se problém s dalšími horkými dny stále vrací.
 14. To vypadá opravdu stejně, je pak otázkou jestli volit Alíka, originál z vrakárny nebo nové "vyrobeno v EU" že Škoda dílů - vše za cca. 500 Kč...
×
×
 • Create New...