Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

JayBee1

Uživatel
 • Počet příspěvků

  389
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  2

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

112 Výborná

O uživateli JayBee1

 • Hodnost
  Profesional

Návštěvy profilu

1 003 zobrazení profilu
 1. JayBee1

  Swing + MDI jednotka

  Pokud se někdo potká se stejným problémem, bude hledat na netu řešení a najde tohle téma, příspěvek "vyřešeno" mu určitě ohromně pomůže. Nechtěl by ses podělit o to JAK to bylo vyřešeno? I kdyby to byla úplná hloupost, pořád je to lepší...
 2. JayBee1

  Poškrábaný světlomet

  Je to vůbec povrchové? Připomíná to praskliny od teplotního šoku nebo něco takového. Tomu by ostatně odpovídal i vznik "z ničeho nic"...
 3. JayBee1

  Tempomat (předfacelift FII, R)

 4. JayBee1

  Originál Parkovací Senzory

  Auto má jenom jeden pípák v B sloupku za řidičem. 3D zvuková signalizace by sice byla fajn, ale to bychom v téhle cenové kategorii chtěli už moc.
 5. JayBee1

  Středový tunel

  Viz téma Dílenská příručka, příručka "Elektrická zařízení" - 2.10 Demontáž a montáž spínače pro vnitřní ovládání centrálního zamykání. Tam se dozvíš, že nejdřív musí tunel ven a to najdeš v příručce "Karoserie - Montážní práce" - 2.1 Montážní přehled středního panelu.
 6. JayBee1

  Lůžková úprava

  Jej, tam musí být na výšku místa! Paráda! Tam by se v pohodě posadil i basketbalista. Je nějak pořešené poletování bagáže po autě v případě nehody, nebo je to myšlené spíš na kratší výlety s menší bagáží (přespání na rybách a tak)? Když tak koukám na tu baterii za sedadlem spolujezdce... Ta se tam jenom veze?
 7. JayBee1

  Klimatizace-zvýšená hlučnost

  Stěžuje, ale dieselů jezdí míň, tak i stěžovatelů je míň. Takže určitě výstřel do tmy. Navíc v mém případě po počátečním nadšení z ticha po doplnění klimy zjištěno, že se vlastně nic nezměnilo. Asi to bylo teplotou. Při částečném výkonu (když už je auto nachlazené), bohužel pořád pod plynem nepříjemně syčí.
 8. JayBee1

  Plnění z havarijního pojištění

  Ano, dá se to opravit z havarijního pojištění. Půjde to normálně z rizika havárie (nikoli z vandalismu). Pokud to budeš hlásit telefonicky, tak jim prostě řekni, co se stalo, pokud online, tak tam můžeš narazit na výběr události, při které ke škodě došlo - je to havárie samotného vozidla nebo obdobně (předpokládám, že viníka prokázat nemůžeš). Samozřejmě můžeš přijít o 10 - 15 % bonusu na havarijním pojištění, takže další rok budeš mít pojištění znatelně dražší, pokud ho nezrušíš a neuzavřeš nové, nejlépe u jiné pojišťovny, na které se ti zkopíruje nedotčený bonus z povinného ručení (více zde). Pojištění můžeš vypovědět k výročí (pozor na 6 týdenní lhůtu!) nebo do 3 měsíců od oznámení pojistné události. Před případnou výpovědí pojištění, obzvlášť pokud jde o téměř nové auto nebo pojištění vázané na financování, si nech nové pojištění spočítat, aby nebylo moc drahé.
 9. JayBee1

  Problémy s forem

  Díky, opravdu to byla závada na mém "přijímači", už to funguje.
 10. JayBee1

  Výměna budíků s palub.pc za maxidot

  Aha, ono je to předface, tak tam s tím olejem nevím. Jinak budíky maxidot na předface benzín se sehnat dají a vyměnit se také dají. Ohledně informace, co všechno je potřeba, kontaktuj např. uživatele Milhausek.
 11. JayBee1

  Problémy s forem

  Teď koukám, že v MS Edge není ikona pro sdílení (zobrazení linku) příspěvku.
 12. JayBee1

  Výměna budíků s palub.pc za maxidot

  Maxidot umí jednu věc, která je důležitější než teplota vody, a na rozdíl od vody jí ukazuje přesně - teplotu oleje.
 13. JayBee1

  Aplikacia VAG DPF + ELM327 adapter

  Zaplnění popílkem se do výpočtu hmotnosti sazí ze senzoru diferenčního tlaku logicky musí promítnout, takže můžeš mít klidně pravdu. Když máš před regenerací měřené saze -3 g, při kolika cca g kalkulovaných sazí se ti regenerace spustí? Nakonec všechny naše teorie o významu Soot Mass Measured boří následující screenshot. Bůh ví, co to číslo vlastně znamená, ať už u CAY, nebo obecně :
 14. JayBee1

  Aplikacia VAG DPF + ELM327 adapter

  Marek Ondrasech: -0.32 g u měřené hmotnosti sazí je v pořádku. Podle všeho jde o rozdíl od kalkulované hmotnosti sazí. Ikona magnetofonové pásky připomínající brýle je logování dat.
 15. Ahoj,

  Měl bych na tebe prosbu/dotaz. Ve vláknu:

   

  jsi radil ohledně celoročních pneumatik, nepochopil jsem jednu věc. Pokud mám v TP uvedeno:
   

     6Jx15 ET43 pro pneu 195/55 R15 85H

     6Jx15 ET43 pro pneu 185/55 R15 82T M+S

   

  A chtěl bych si koupit celoroční MichelinCrossClimate+ v tom rozměru 185/55 (jsou o 300/kus levnější), tak nemůžu, protože nemají uvedeno M+S?

   

   

  Díky za radu,

  Vojta

  ×