Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

NehalemEN

Uživatel
 • Počet příspěvků

  28
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

0 Neutrální

O uživateli NehalemEN

 • Hodnost
  Nováček

Návštěvy profilu

319 zobrazení profilu
 1. NehalemEN

  LED žárovky H8 v mlhovkách

  Zdravím, zeptám se, jak na to přistupují na STK?
 2. NehalemEN

  LED osvětlení SPZ

  Zdravím, měl jsem takový problém. A to že mi začalo blikat osvětlení SPZ, měl jsem místo klasických sufitek LED velikosti 36mm, s několika LED diodami, cca rok to fungovalo, ale něco se stalo a ikdyž jsem vyměnil za nový pár, tak stejnak LED po několika minutách začala blikat, i pokus s odpojením baterie na 15 minut nepomohl jen to oddálil na pár vteřin jak se starou sadou LED tak i s novou. A proto jsem začal tento problém řešit s FERDA25 a ten mi pomohl od problému. Poradil zakoupit originální LED od VW pod číslem 1K8943021C za pěknou cenu na stránkách cc.autodily.cz/osvetleni-spz-led-2?do=brandForm-submit určené pro SuperB2 SEDAN. Cena je za 1KS, musíte objednat dva kusy, ale za tu cenu je to snadné řešení a demontáž starého osvětlení a montáž je snadná, už žádné šroubování, jen zacvaknout a je hotovo, u mě cca 15 minut. Ještě přihodím fotografie nového LED osvětlení, na panelu jsou 2 LED bez stínítka a svítí opravdu krásně.
 3. Prodám ozdobnou lištu palubní desky pro Superb II, lišta má jedinou vadu a to malinké ošoupání u navigace viz. fotografie. Možnost zaslat na dobírku Balík do ruky či Balík na poštu, možnost platby i na účet předem. Cena nové je 1900,- až 2200,- podle prodejce.
 4. NehalemEN

  Nejde otevřít nádrž ??!!

  Zdravím, prosím Vás najdu někde šikovný návod na výměnu toho motorku? Taktéž jsem narazil na stejný problém, nejde otvírat dvířka nádrže. Nebo popis demontáže a montáže bude v dílenské příručce???
 5. NehalemEN

  Škoda AMUNDSEN

  Škoda AMUNDSEN Prodám ORIGINÁLNÍ radionavigační systém Amundsen NEJEDNÁ se o žádné kradené autorádio!!! Je z mého Superbu, aktualizace software na v18.40.00 23/04/2010, doloženo přes VAS s PIN pro odblokování, mapové podklady V10. Cena 5000,- možnost zaslat na dobírku či peníze předem na účet. Volat a mailovat můžete celý den.
 6. NehalemEN

  LED žárovky do zpátečky

  Ano, ano máte pravdu, špatně jsem se podíval jaká žárovka kam jde, je to přesně jak píše HANZTD
 7. NehalemEN

  LED žárovky do zpátečky

  Je tam patice Ba15s, ovšem už někdo vyměňoval žárovky za ledky? aby jednotka nehlásila chybu....
 8. Prodám 2 ks krytů pedálů tj, SPOJKA + BRZDA a PLYNOVÝ PEDÁL, sada ze Škody SuperB 2 Kryty a pedál jsou použité, ale není známka opotřebení, jedná o originální díly!!! Plynový pedál stačí prohodit na tento, není potřeba diagnostika. Zaslání jako BALÍK DO RUKY či NA POŠTU (128kč), možnost zaslání na dobírku (30kč + 15kč = poštovní poukázka + cena služby DOBÍRKA), také možnost platby na účet. .
 9. NehalemEN

  Podložka levé nohy

  Prodám použitou, ale nepoškrábanou podložku levé nohy. Podložka je ze Škody SuperB 2. NEJSOU VIDITELNÉ ZNÁMKY POUŽÍVÁNÍ, PO KAŽDÉ JÍZDĚ UTÍRÁNA!!! Doporučené zaslání (47kč) s možností s zasláním na dobírku (30kč + 15kč = poštovní poukázka + cena služby DOBÍRKA), také možnost platby na účet.
 10. NehalemEN

  LED osvětlení SPZ

  Zdravím, je tu někdo z plzeňského kraje kdo se vyzná v uváděném k´dování řídící jednotky na to aby LEDky u SPZ neházeli chybu v jednotce? Děkuji.
 11. Nabízím na prodej "Originální gumotextilní koberečky pro ŠKODA SUPERB I" Koberečky jsou jako nové, akorát kobereček pro řidiče je lehce ošoupaný. Jedná se o ORIGINÁLNÍ ZBOŽÍ ŠKODA AUTO. Možnost platby na účet či poslat na dobírku
 12. NehalemEN

  LED osvětlení SPZ

  Zdravím taky jsem objednal ledky can-bus a po vložení svítí a počítač hlásí chybu :-( ovšem ledky co jsem dal do zrcátek tak ty chybu nehlásí.
 13. NehalemEN

  Denní svícení - výměna za LED žárovku

  Zdravím, to já jsem si objednal tyto http://www.denni-sviceni.eu/denni-sviceni/eshop/0/3/5/80-Bila-LED-CREE-5W-do-denniho-sviceni-S-Superb-Fabia-Roomster-nehlasi-chybu v klidu nainstaloval, zapnul zapalování vše fungovalo svítilo a na počítači nebyla chyba prasklé žárovky a když jsem po druhé zapnul zapalování tak vyskočila chyba a ledky už svití :-( tak jsem je poslal na reklamaci.
 14. NehalemEN

  Šuplík SuperB

  Šuplík pro ŠKODA SUPERB Prodám výše zmiňovaný šuplík, stav nového zboží, vůbec nevyužívaný, nepoškrábaný, součástí je protiskluzová guma. Jedná se o originální díl Škoda AUTO.
 15. NehalemEN

  Demontáž předního stropního světla

  Zdravím, chtěl bych se zeptat jak se dostanu do tohoto osvětlení? Pořád přemýšlím a pátrám ale nic jsem zatím nevykoumal, potřeboval bych vyměnit žárovky. A taky jak se nejsnáze dostat do zadního stropního osvětlení? U superba I to byla sranda, ale tady si nějak nevím rady. Děkuji.
×