NehalemEN

Uživatel
 • Počet příspěvků

  22
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Popularita

0 Neutrální

O uživateli NehalemEN

 • Hodnost
  Nováček

Návštěvy profilu

253 zobrazení profilu
 1. Zdravím, prosím Vás najdu někde šikovný návod na výměnu toho motorku? Taktéž jsem narazil na stejný problém, nejde otvírat dvířka nádrže. Nebo popis demontáže a montáže bude v dílenské příručce???
 2. Škoda AMUNDSEN Prodám ORIGINÁLNÍ radionavigační systém Amundsen NEJEDNÁ se o žádné kradené autorádio!!! Je z mého Superbu, aktualizace software na v18.40.00 23/04/2010, doloženo přes VAS s PIN pro odblokování, mapové podklady V10. Cena 5000,- možnost zaslat na dobírku či peníze předem na účet. Volat a mailovat můžete celý den.
 3. Ano, ano máte pravdu, špatně jsem se podíval jaká žárovka kam jde, je to přesně jak píše HANZTD
 4. Je tam patice Ba15s, ovšem už někdo vyměňoval žárovky za ledky? aby jednotka nehlásila chybu....
 5. Prodám 2 ks krytů pedálů tj, SPOJKA + BRZDA a PLYNOVÝ PEDÁL, sada ze Škody SuperB 2 Kryty a pedál jsou použité, ale není známka opotřebení, jedná o originální díly!!! Plynový pedál stačí prohodit na tento, není potřeba diagnostika. Zaslání jako BALÍK DO RUKY či NA POŠTU (128kč), možnost zaslání na dobírku (30kč + 15kč = poštovní poukázka + cena služby DOBÍRKA), také možnost platby na účet. .
 6. Prodám použitou, ale nepoškrábanou podložku levé nohy. Podložka je ze Škody SuperB 2. NEJSOU VIDITELNÉ ZNÁMKY POUŽÍVÁNÍ, PO KAŽDÉ JÍZDĚ UTÍRÁNA!!! Doporučené zaslání (47kč) s možností s zasláním na dobírku (30kč + 15kč = poštovní poukázka + cena služby DOBÍRKA), také možnost platby na účet.
 7. Zdravím, je tu někdo z plzeňského kraje kdo se vyzná v uváděném k´dování řídící jednotky na to aby LEDky u SPZ neházeli chybu v jednotce? Děkuji.
 8. Nabízím na prodej "Originální gumotextilní koberečky pro ŠKODA SUPERB I" Koberečky jsou jako nové, akorát kobereček pro řidiče je lehce ošoupaný. Jedná se o ORIGINÁLNÍ ZBOŽÍ ŠKODA AUTO. Možnost platby na účet či poslat na dobírku
 9. Zdravím taky jsem objednal ledky can-bus a po vložení svítí a počítač hlásí chybu :-( ovšem ledky co jsem dal do zrcátek tak ty chybu nehlásí.
 10. Zdravím, to já jsem si objednal tyto http://www.denni-sviceni.eu/denni-sviceni/eshop/0/3/5/80-Bila-LED-CREE-5W-do-denniho-sviceni-S-Superb-Fabia-Roomster-nehlasi-chybu v klidu nainstaloval, zapnul zapalování vše fungovalo svítilo a na počítači nebyla chyba prasklé žárovky a když jsem po druhé zapnul zapalování tak vyskočila chyba a ledky už svití :-( tak jsem je poslal na reklamaci.
 11. Šuplík pro ŠKODA SUPERB Prodám výše zmiňovaný šuplík, stav nového zboží, vůbec nevyužívaný, nepoškrábaný, součástí je protiskluzová guma. Jedná se o originální díl Škoda AUTO.
 12. Zdravím, chtěl bych se zeptat jak se dostanu do tohoto osvětlení? Pořád přemýšlím a pátrám ale nic jsem zatím nevykoumal, potřeboval bych vyměnit žárovky. A taky jak se nejsnáze dostat do zadního stropního osvětlení? U superba I to byla sranda, ale tady si nějak nevím rady. Děkuji.
 13. Zdravím, ať se snažím jak se snažím středové ofuky se mi vytáhnout nedaří dělám to podle návodu jak je zde uvedený, ale nevaří se :-( Boční na skla dvěří jsou v pohodě, ale ten středovej ofuk mi dává zabrat.