Jump to content

waikiki

Uživatel
 • Content Count

  485
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

waikiki last won the day on August 26 2012

waikiki had the most liked content!

Community Reputation

17 Good

3 Followers

About waikiki

 • Rank
  Profesional
 • Birthday 03/22/1979

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nebude to spíš tím, že používáte automatickou brzdu? Při každém zastavení se to zakousne a při rozjezdu chvíli přetahuje s brzdama. Já to nepoužívám a mám po 40 tisících brzdy jak nový.
 2. Já to dávám k Brejlovi do Vestce. Vždy jsem se tam domluvil ke spokojenosti.
 3. Hlavně se přímo zeptejte, zda bylo něco lakované či měněné. Prodejce často uvádí nebourané, ale že byl celý bok orvaný a byl měněný blatník s dvěřmi, kvůli tomu, že to někdo ohobloval u nákupáku nepovažuje za bourané vozidlo. Také jsem volal na mnoho inzerátů, než to dopadlo a na fotkách vypadá auto lépe než ve skutečnosti. Byl jsem třeba v Ústí n/L. s informací, že na autě nic nenajdu. Skutečnost - ohoblovaná 3 kola o obrubník, ťukanec v laku na dveřích, odřené křidýlko na kufru a odlupující se lak na zrcátkách. Takže tak. Ale koupil jsem v r. 2009 Supa, do kterého jsem nedal ani korunu mimo běžný provoz, a nyní ho má ještě v užívání otec. Má 200.000km a pořád bez investic.
 4. Přeji ti ať ti to vydrží, ale já mám třeba po 35 tisících km s sériovým výkonem nové DSG. Já bych do toho teda nešel.
 5. Mě pomohlo vyměnit žárovky.... Byla tam jedna "jen" zčernalá, ale svítila. Pak už nebyl problém. Ale to bylo u S2. Tady je u S3 LED brzdovka ne? Tak záruka servis, ať se snaží
 6. Největším nepřítelem elektronické sítě je voda. Automobilka Volkswagen uvádí, že nejextrémnější test zahrnuje vylití kbelíku vody do prostoru pro nohy. Tím se napodobuje rozbředlý sníh na botách cestujících v kanadské zimě. Tak jste jen testeři :-)
 7. Nabízím originál gumové koberce, gumový koberec do kufru a vak na lyže. Cena komplet za vše 500,-
 8. A udělat odbočku z ostřiku světel?
 9. U mě je na prostředku přerušené cca 10 cm jako nad táhlem otevírání kapoty. Ale motor mám jak nový.
 10. Chybí to tam všem? Máme TSi 206kw a na spodní straně kapoty originál nějaké těsnění. Motor po 20.000km čistý.
 11. waikiki

  Chrompaket

  Děkuji moc, boční by jsi neměl?
 12. waikiki

  Chrompaket

  Na konfigurátoru se k L&K nabízí chrompaket. Nevěděl by někdo a nenapsal by tu čísla dílů, z kterých se skládá? Jde mi o ty lišty kolem auta ne o ta kola.
 13. Měl jsem půjčené 2 vozy na testovací jízdu. Při jedné mi vběhl do cesty zajíc a provedl jsem vyhýbací manévr v cca 90 km/h. Opravdu velmi nemile mne překvapilo ustřelení zádi auta. Měl jsem zrovna auto na 17" kolech a s adaptivním podvozkem. Hned jsem skočil do druhého auta na 18" bez DCC a situace ještě malinko horší. Když jela manželka s Kodiaqem vpředu, zahýbala volantem několikrát vlevo-vpravo a zadek se ošklivě rozkýval. Objednali jsme tedy manželce 19" s DCC, aby toto bylo co nejméně citelné.
 14. waikiki

  Led světla

  Jizda byla, sviti dobre. Ale nataceni? Mel jsem 2 auta ve vybave style a ani jedna svetla se nenatacela. U superbu 2 bylo krasne videt, jak se nataci svetla.
×
×
 • Create New...