Jump to content

Dodi 15

Uživatel
 • Posts

  1,267
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Dodi 15 last won the day on April 1

Dodi 15 had the most liked content!

About Dodi 15

Recent Profile Visitors

3,629 profile views

Dodi 15's Achievements

Proficient

Proficient (10/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Reacting Well Rare
 • Very Popular Rare
 • Dedicated Rare
 • Posting Machine Rare

Recent Badges

825

Reputation

 1. Palivo různé čerpacky plus VIF. To pěněni z tepla a následně to natlakovat / dotlakovat mě taky napadlo, ale jestli je to vůbec technicky možný musí někdo osvětlit. Co se tyče čidel, tak v diagnostice nic, to by se musela měnit preventivně pokus omyl. :-(
 2. Tak dnes diagnostická kontrola vozu v ŠA, ke startování vůbec nic, jen doporučená aktualizace virtuálu a Bolera. V PC ŠA ke startování za tepla taky nic, jen k studeným startům, což mám snad zatím ok. Něco jsme o tom popovídali a dá se říct že je to prý normální jev a dělá jim to sporadicky na všem. U mě to je dá se říct, tak jak jsem již psal, sporadicky po delší jízdě a třeba po půl hodinovém stání. Video jsem zatím nezachytil :-( Zde se psalo o řídící jednotce žhavení, která je umístěna vedle baterie, chtěl jsem v ŠA zapůjčit na test, ale nemají. Sám ji kupovat na pokus omyl nechci a auto na pokusy jim taky úplně dát zatím nechci, není to akutní stav a zkontrolované to je, jezdí jak má, tak budu vyčkávat. Co vy? Stále u všech ok? Děkuji popřípadě za reakce a nápady.
 3. @DušanV Takže to zase asi poletí raketově vzhůru. Nechme se překvapit, stejně s tím nic neuděláme, maximálně si o tom podiskutujeme a pobrečíme :-)
 4. @Michal T. Taky vržu! Myslel jsem, že po Rapidu už mě to nepotká a ono je to stejný, hlavně smutný :-( Dnes jsem se příležitostně na to ptal v ŠA známého a vůbec o ničem nevědí :-), ani v pc k tomu nic nenašel. Tak budu jak starej vocas zase dělat pokusy a mazat a mazat.
 5. Tak na ONO opět mínus 1 Kč, t.j. benzin 38.90 Kč a nafta 40.90 Kč. Už to začíná být veselejší :-)
 6. Právě proto bych to neoddaloval a řešil. Pak už to budeš mít za své a levné to jak všichni víme neni a levnější to už nebude :-)
 7. Tak asi opět reklamace, co jiného?!
 8. Tak Onka už benzin 41.90Kč a nafta 42.90 Kč. Včera cesta Liberec, D10, Praha a někde rozdíl i 6.60Kč, docela prasečina.
 9. @Fuzo Asi bych se z toho snažil vytěžit maximum co půjde, hlavně po kontrole v servisu s výsledkem ok. Těžce bych se s tím teď smiřoval. Hlavně vše na papír a fotit! :-(
 10. @Fuzo Jj, to by mě zajímala ta pohádka až jim to ukážeš. Doopravdy překvapující a smutné, že se to ještě děje. 🥹
 11. Myslím, ze EU povinnost. Jinak vse již bylo asi řečeno, amen. 😎
 12. Se nediv, se vybila baterka. Nevěřím, ze se nebude opakovat. Nic co má baterky není napořád. 🥲
×
×
 • Create New...