Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Dodi 15

Uživatel
 • Počet příspěvků

  348
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

48 Výborná

O uživateli Dodi 15

 • Hodnost
  Profesional

Návštěvy profilu

999 zobrazení profilu
 1. Dodi 15

  Zvuky od podvozku

  K této otázce, mě přivedla první STK mého Rapida MR 2015 z minulého týdne, kdy na tach. mám 33tis.km, což je relativně málo, poslední rok a půl jedu na dvě auta a tak ty km tolik neskáčou. Auto na STK ok, jen mě zarazila připomínka technika, že jsou volnější zadní silentbloky dolních ramen, což mě dost překvapilo a nechal si to předvést. Že se ramena v tom puku pohybovala cca 0,5cm, ale to mi přijde logický, kdy zabržděné auto rve na deskách do tlaku a v tom puku je právě ten prostor pro korekci a pobrání rázů. Do závad nic nepsal, ale nějak jsme si asi hned nepadli do oka a třeba mě chtěl jen nasrat. Pohledově jsou ty puky taky ok, nijak utržený a na otázku, že by to bylo trochu brzo, mi sdělil, že dnes to tak prostě s kvalitou dílů je. Co se týká jízdních projevů, tak nic nepozoruji a zdá se vše ok, pneu se nesjíždí. Jediné co chci řešit, ale to jsem již psal loni a stále ještě nevyřešil :-) , je takové tiché vrnění/rachtání z levého předního kola. Vypozoroval jsem, že se to projevuje na hrubém asfaltu nebo když třeba najedu levým kolem na středovou čáru /takovou tu stříkanou hrubou/, na pravé straně nic nepozoruji. Mám podezření na "kost", měnil jste už někdo? Jo a mám 17" kola což tomu všemu asi taky moc nepomůže, ale je to vše daň za to, že se dá na to auto koukat. Tak pište postřehy.
 2. Dodi 15

  Zvuky od podvozku

  Opravy na přední nápravě. Ahoj, taková minianketa. Co jste kdo opravoval na přední nápravě jako tyčky, puky, čepy apod. Projev závady? Na kolikátém roce používání a v kolika km?
 3. Dodi 15

  Výměna halogenových světel za Xenony

  ...., že se ti chce to kuchat zase ven. Třeba by to někdo koupil jak to je, ale asi je to o kačkách, které ti málo kdo navíc dá.
 4. Dodi 15

  Epc + kontrolka motoru (nouzový režim)

  Nemá to spojitost s brzdovým spínačem? Vzpomínám, že u něčeho se to řešilo, ale třeba jsem úplně mimo.
 5. Dodi 15

  CHIP Tuning

  Habi, Habi, kliknout na negativní hodnocení je jedna věc a diskuse druhá, tak pojď diskutovat, ať se něco všichni neznalí věci dovíme. Děkuji.
 6. Dodi 15

  Rapid táhne doprava

  Tgfh: ještě se vrátím k menu předchozímu komentu. Stejne si myslím, že to bude tou geometrii. Byt je udělána na správnou sbihavost, tak provedení nemusí byt ok. Nevím jak to správně popsat, ale pokud tedy pustis volant, tak řízení se má vrátit řekněme do nulového polohy, nehlede na polohu volantu a to je ta výchozí poloha pro geometrii sbihavosti. Pokud to někam táhne, tak by se melo na spojovacce oboustrane seřídit. Pokud to tahne doprava, tak vpravo vysroubovat a vlevo zasroubovat na správnou sbihavost. Třeba se pletu a někdo me opravi. Někdy se to napoprvé nemusí podařit, tak uvidíš.
 7. Dodi 15

  1.0 TSI 81kW a Chiptuning

  Lukitos: nejak ti nerozumím, nejprve pises,ze by jsi do toho asi sel a ted zase nesel, tak nevím ......
 8. Dodi 15

  1.0 TSI 81kW a Chiptuning

  Zní to dobře, ale jaká bude životnost 1.0 TSI se 110kW? Myslím, že už teď s 81kW to je překrmený až, až!
 9. Dodi 15

  Škoda SCALA

  Jak? Já předpokládám, že bude samostatná sekce nebo se max připojí k Rapidu.
 10. Dodi 15

  Nefunguje ostrekovač predného a zadného skla

  Nalil jsi to do správného otvoru? Stát se to může :-)
 11. Dodi 15

  Škoda SCALA

  ....a hlavně, až se vychytají první mouchy. Alespoň rok dva počkat, ať nejsme pokusní králíci.
 12. Dodi 15

  Servisní intervaly - pevný, proměnný, jejich ceny v servisu

  Za mě je mobilita jako asistenční služby v POV nebo HAV pojištění. Pokud nejsi v zaruce, tak to je jen na tobě.
 13. Dodi 15

  Rapid táhne doprava

  Co volant, je rovně? Brácha mel to samé na golfu, a začalo to po geometrii, ktera se dělala kvůli sjetým vnitřkum pneu asi po nějakém díře, po opakovane geometrii tahlo taktéž, az změna servisu a třetí geometrie to vse vyresila. Volant rovně, netáhne nikam a pneu taky v pohodě. Prý to bylo cele rozhozene. Oni si to kolikrát chtějí ulehčit a steluji jen jednu stranu spojovacky a pak to tahne. Tot jen vlastni zkusenost, ale třeba ti to pomůže.
 14. Dodi 15

  Studený start ,volnoběžné otáčky

  Také jsem si toho všiml. Minuta to v létě nebyla, tak 10 s na 1300ot a ted studene hned spadne tak na 850ot, ale skubani se zatím neprojevuje a to skoro hned odjíždím, asi do minuty.
 15. Dodi 15

  Drnčanie spod pristrojovky po vypnuti motora

  Že by, dochlazování z motoru?
×