Dodi 15

Uživatel
 • Počet příspěvků

  173
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Popularita

18 Dobrá

O uživateli Dodi 15

 • Hodnost
  Uživatel

Návštěvy profilu

354 zobrazení profilu
 1. Ahoj, pokud máš hlídámí vnitřního prostoru, tak otevři okna, zamkni a po aktivaci strč a zamávej rukou uvnitř. Mělo by to začít houkat. Nebo zamkni dálkou, odemkni klíčkem a otevři dveře. Zkus a poznáš.
 2. Když jsem přivezl nové auto, tak trochu jsem se drbal, že jsem si nepřiplatil za climatronic, dnes, když to tady čtu, tak jsem již rád, že mě odpadly alespoň nějaké starosti. Jediné pozitivum climatronicu je vzhled, jinak je manuál pro nenáročného uživatele dostačující.
 3. ......do kufru citiga se na pohodu vejdou tři bedny piva. :-) .......na vše ostatní jsou přepravní služby.
 4. elvis78: čím jsi to proplachoval? Tech. benzín? Utahoval jsi momenťákem? Jinak pozoruj a přeji, ať to dlouho vydrží. Chystám se na to též, jelikož mě to rachtá při každém studeném a nemohu se s tím nějak smířit.
 5. Ahoj, mám 26tis.km a mám vteřinové rachtání při každém studeném startu. Dle ŠA normální jev. Jediné kdy byl klid, bylo po výměně oleje asi týden, pak vše jako dřív :-)
 6. Taky občas udělá, jen jsem nevypozoroval souvislosti.
 7. Slapnahrabe: Tak super, PanOil je již tak na dvě mazání, tak díky za typ, změna je život.
 8. Prd, vrzalo to všem a všem to taky po čase přestalo. Netřeba mazat, kdo si počká ten se dočká
 9. Áno, áno........to je taky jedna z hodně věcí co se nepovedla
 10. Netřeba na to Škoda přípravek, já stále používám v pravidelných intervalech "vazelínu PanOil"
 11. Ahoj, mám /žena/ Citigo 14 dní a po 300km začal v teple vrzat pedál spojky a k tomu mi přijde, že ještě cvaká v tom spínači co je na spojkovém pedálu. Máte s tím někdo zkušenost? Popř. řešení - mazat nebo servis? Mazat čím? Silikon. olej, WD, Konkor? Děkuji za reakce. Dodi
 12. ok, děkuji všem za reakci. :-)
 13. Zdravím. Dotaz: Kdo kupoval nové Citigo ze salónu a měl origo alu kola, měli jste součástí zátky na šrouby kol? Nebo nevíte někdo jestli tam mají u nového vozu na alu kolech být? Děkuji za reakce.
 14. Jak vylomit? To se mi nezdá, ale třeba máš pravdu, nebo se někdo ještě ozve. Marek, měl jsi pravdu, tak to budu muset ještě nějak promyslet. Slapnahrabe: Dík, nepotěšil jsi mě :-)