Jump to content

Dodi 15

Uživatel
 • Content Count

  459
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

61 Excellent

About Dodi 15

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

1,354 profile views
 1. Micka: dříve ti to fungovalo nebo jsi takto koupil?
 2. Já jsem nic o klíčku v zapalování nepsal, psal jsem dvakrát otočit v zámku dveří, poprvé by se otevřel řidič, podruhé zbytek. Ale jak psal tazatel, tak to taky nefunguje. Čao :-)
 3. U něčeho bylo, že jsi dvakrát odemkl klíčem. Poprvé dveře řidiče a podruhé do polohy odemknuti prave zbytek. Zkus a dej info.
 4. Ok tvoje rozhodnutí, jo a je otázka vidět a vyzkoušet, ale starého psa novým kouskům nenaučíš.
 5. Tak to jedině, ale s manualem vše ok.
 6. Dodi 15

  Reklamace

  Jednou mi technik řekl. že když reklamujete televizi, tak vám taky na dobu opravy žádnou nepůjčí. Ale vždy jsem se dohodl a pokud to bylo na dýl, tak auto dostal.
 7. Myslím, že jsi jeden z mála.
 8. Pawouk: děkuji za hodnocení, ale buďme soudní, někdo kdo si půjčí něco co v minulosti bývalo Citigo s pochybnou minulostí a po nula, nula nic kilometrech to hodnotí jako hrůzostrašný, nemůže čekat pochvalné reakce. Proč si dotyčný nevzal náhradní auto adekvátní svému? Někdy si připadám jak na novinkách v diskuzích, kde každý ví vše, ale nevlastní to, nikdy s tím nejel a je to nejhorší. Proč má Citigo malé prodeje nevím, ale kde kdy byla na Citigo nějaká reklama? Třeba proti Fabii, Octavii, Rapidu vlastně nulová. Mám za to, že ŠA to měla pouze jako doplňkový segment a bylo jí víceméně jedno jak to skončí, vše se spíše tlačilo k Fábii. Mám osobně Citigo 5D Style 2016 doma, je to super motokára, dostatečně vybavená, skvělá do města. I proto za něj kopu a některé reakce mě nenechávají chladným. Ale jako vždy, každý jsme jiný a i názor nemáme všichni stejný, že?
 9. PistaTT: tak si se nám tu hezky , děkujeme. Tak pa Doporučuji ještě jeden pokus, ale ne s total holobyt a ještě půjčovací. Pokud s tím chvilku pojezdíš, možná změníš i názor.
 10. Za mě ne! Přijde mi to kolotocarina. Ale pokud se ti to libi,tak je to jen a jen tvoje auto a rozhodnuti to koupit a nalepit.
 11. Dodi 15

  CITIGOe iV

  Pawouk: dík, to mě nenapadlo se podívat.
 12. Dodi 15

  CITIGOe iV

  To by mě zajímalo jak to je s registrací /SPZ/, jestli je to Škoda nebo VW. Nebo to je ofiko homologované a uniklo mi?
 13. Tříválec, a ještě to tu někteří chválí. To je průser Škodovky a nechápu proč to musí vyžrat uživatel. Zas.raní ekoteroristi!
 14. Dodi 15

  Škoda SCALA

  tomas.zmunda: Auto máš svoje nebo služební? Pokud svoje a za své, tak si dobře chytil černého Petra. Přístup ŠA je taky na pikaču, jak jsem četl vedle s tím telefonem. Hodně štěstí a nervů.
 15. Od kterého roku výroby je to inteligentní dobíjení?
×
×
 • Create New...