Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Dodi 15

Uživatel
 • Počet příspěvků

  366
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

52 Výborná

O uživateli Dodi 15

 • Hodnost
  Profesional

Návštěvy profilu

1 097 zobrazení profilu
 1. Dodi 15

  Škoda SCALA

  Jan R.: ty si nestojis za svým příspěvkem, že editujes a mazes? Pokud něco napíšu a pak po hodnocení smažes, tak to je na zamyšlení.
 2. Dodi 15

  Výměna halogenových světel za Xenony

  Jj, dík, už je hotovo. Jeden, ten za maskou byl úplně povolenej a zarazlej, tak jsem ho musel rozchodit, ostatní lehce přitáhnuty. Světlo už se nehýbe a po projetí jsem to rachocení neslyšel, tak snad to bylo ono. Budu dál poslouchat.
 3. Dodi 15

  Výměna halogenových světel za Xenony

  Ahoj, mám dotaz, řeším již delší dobu zvuk "jako rachtátka" z přední části vlevo. Myslel jsem, že to jde od nápravy, ale ta po kontrole vypadá ok. Po ohmátání všeho okolo motoru, jsem zjistil, že levé světlo je volné, prostě jako nedotažené a druhé je napevno což by tak asi být nemělo, že? Kde se přesně dotahuje světlo, nerad bych točil něčím jiným. Jsou to jen ty šrouby B a C z obrázku? Nebo ještě něco třeba po demontáži nárazníku? Je mi divné, že světlo je volné, to musí být snad již z výroby. Nejsem po nehodě ani výměně, tak nevím. Děkuji za postřehy a rady.
 4. Dodi 15

  koupě ojetého rapida s panoramatickou střechou

  Ahoj, panoramu mam a za mě je to pouze hezky estetický prvek. Co se tyče tuhosti, tak vše ok. Když jsem auto kupoval, tak sám prodejce tvrdil, že karoserie je více vyztužena než u klasiky a že by raději nehodu přes kulicha s panoramou :-). Jinak v létě teplo díky clonam taky ok, v zimě bych řekl, že je to chladnější a hůře/dlouho se vytápí, ale je to můj pocit. Co se týka světla od stropu, tak vpředu jako ridic to nevnímám a vzadu jsem jel asi dvakrát a me se to libilo, deti vzadu jsou taky spokojeni, je to prostě něco jiného. Myslím, že tady na fóru v sekci pohřebiště, je foto Rapida po nehodě s panoramou, tak si udělej úsudek sám. Zatím :-)
 5. Dodi 15

  Slevy, bonusy

  Jan R. : Ty jsi prodejce, nebo chodíš každý den prudit do salónu, že máš každodenní info?
 6. Dodi 15

  Spotřeba palubní PC vs nádrž

  Je to myslím jinak, natankované litry děleno najeté km a 100.
 7. Dodi 15

  Brzdový systém

  A co jsi čekal? Kotouce z WRC? Je to vse podobne jako na Rapidu. Tečka.
 8. Dodi 15

  Zadní světlo upadlo

  Toto je tvrzení proti tvrzeni. Takže chápu zamítnuti.
 9. Dodi 15

  Servisní intervaly - pevný, proměnný, jejich ceny v servisu

  Hlavně nebudme ze všeho tak pripokakani. Jsou to snad naše auta. Nebo je máte propujceny? Vsichni porad resime co kdyby, ale už někdy někdo resil nějaký problém, že by AS neresil?
 10. Dodi 15

  1.0MPI - update 44kW na 55kW (+)

  Sutrak, vlákno jsem cele nečetl, jinak díky za odpověď. Kdyby někdo měl nějaký nový poznatek, tak pište.
 11. Dodi 15

  1.0MPI - update 44kW na 55kW (+)

  Pro znale, co je pravdy na tom, že do 4tis.otáček mají 44 i 55 stejnou mapu motoru? Je to asi týden kdy jsem to četl v nějakém článku o motorech, myslím že to bylo na Garazi.cz. Pokud by to tak bylo, tak třeba pro me a městský provoz by byl čip asi zbytečný. Děkuji za objasnění.
 12. Dodi 15

  Scala Ambition

  Nějak v tom vidím stále Rapida SB po úpravě prednich a zadnich svetel. Na te fotce s bílou barvou je i ta přední náprava nějak uzka jako byla na rapidu.
 13. Dodi 15

  Koupě ojetého Rapida

  Zde se zrovna o motorech EA111 a EA211 píše. https://www.garaz.cz/clanek/pet-nejlepsich-motoru-v-ojetych-skodovkach-21000844?seq-no=4&dop-ab-variant=&source=clanky-home
 14. Dodi 15

  Motor 1.0 TSI

  To nebude asi převodovka ale spojka. To okno si myslím nebude odlepeno, ale vysráží se vnitřní vlhkost. Pokud mám mokré na podlaze gumy a nebo vleze vlhkost do auta, tak to tak dělá. Zrovna na dnešek jsem nechal u Cíga do rána pootevřené okna a vlhkost je fuč, krásně to vymrzlo (-6 stupňů), ale nesmí začít chcát :-)
 15. Dodi 15

  Prodej našich rapidů, vhodná doba, aktuální ceny aneb co na to autobazar

  Nějak nechápu nad čím se zde podivujete. Je to klasický obchod a hotovo. Snad někdo nečekal, že mu výkup vysolí aktuálně prodávající cenu? Výkup a následný prodej je zprostředkován třetí osobou a ta z toho má mít co? Jo není výkup jako výkup, někomu z toho stačí chrochtat a někdo potřebuje ještě kvičet, ale někde jsou ještě rozumný a je to taky o tom kam až se člověk nechá natlačit /jako čas prodeji věnovaný, starosti s prodejem, peníze ihned na ruku apod./ ať už to má za sebou. Ale to je každého volba a nemůže za to vykupující. Někdy je to jenom zaměstnanec plnící nastavená pravidla výkupu a firmy. Ámen
×