Dodi 15

Uživatel
 • Počet příspěvků

  184
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Popularita

18 Dobrá

O uživateli Dodi 15

 • Hodnost
  Uživatel

Návštěvy profilu

379 zobrazení profilu
 1. Že by se posrala spínačka? Jedině proměřit a uvidí se.
 2. Jen úvaha. Jedna věc je dodaný a druhá vyrobený. Třeba tak?
 3. ....a jo, vždyť jsem to četl, ale nespojil. Dík :-)
 4. Dobře, ale teď za ty 2tis.km je to ok?
 5. Děkuji za odpověď, tak jmenovaní, podělte se. Já asi čistit nebudu a příležitostně vyměním za F.
 6. Miklisek: A budeš zkoušet ten nový s F? Je tu tedy někdo kdo již s F jezdí a má ticho? Co myslíte, že v SA udělali za úpravu? Dali silnější pružinu, ktera více tlačí na řetěz?
 7. Že to je vlastnost se přece ví :-) Mě to dělá taky do 1s., ale pokud by pomohlo čištění, tak tonoucí se stébla chytá :-)
 8. Ahoj elvis78, děkuji za odpověď. Tak dle tebe má smysl vyčištění, chápu to dobře? Psal tu ještě někdo, že nebude čistit, ale měnit za nový napínák, jaké tam jsou poznatky nyní? A co vy ostatní jak rachtáte s nárustem kilometrů? Já dá se říct každý studený start, je to smutné, ale realita.
 9. Elvis 78: Ahoj, tak jaké jsou poznatky s vyčištěným napínákem řetězu po měsíci? Dík za odpověď.
 10. Ahoj, pokud máš hlídámí vnitřního prostoru, tak otevři okna, zamkni a po aktivaci strč a zamávej rukou uvnitř. Mělo by to začít houkat. Nebo zamkni dálkou, odemkni klíčkem a otevři dveře. Zkus a poznáš.
 11. Když jsem přivezl nové auto, tak trochu jsem se drbal, že jsem si nepřiplatil za climatronic, dnes, když to tady čtu, tak jsem již rád, že mě odpadly alespoň nějaké starosti. Jediné pozitivum climatronicu je vzhled, jinak je manuál pro nenáročného uživatele dostačující.
 12. ......do kufru citiga se na pohodu vejdou tři bedny piva. :-) .......na vše ostatní jsou přepravní služby.
 13. elvis78: čím jsi to proplachoval? Tech. benzín? Utahoval jsi momenťákem? Jinak pozoruj a přeji, ať to dlouho vydrží. Chystám se na to též, jelikož mě to rachtá při každém studeném a nemohu se s tím nějak smířit.
 14. Ahoj, mám 26tis.km a mám vteřinové rachtání při každém studeném startu. Dle ŠA normální jev. Jediné kdy byl klid, bylo po výměně oleje asi týden, pak vše jako dřív :-)
 15. Taky občas udělá, jen jsem nevypozoroval souvislosti.