Jump to content

Dodi 15

Uživatel
 • Content Count

  510
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Dodi 15 last won the day on September 11

Dodi 15 had the most liked content!

Community Reputation

112 Excellent

About Dodi 15

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

1,508 profile views
 1. Ahoj, neradoval bych se predcasne. Mam za sebou též výměnu za F, zlepsilo se to, ale je to stále 50 na 50 a vždy když bych to už necekal.
 2. Možná nejede, díky menšímu výkonu, ale alespoň má kultivovaný chod. Ještě budeme všichni na čtyři válce vzpomínat a ne jako ty dnešní vibrátory!
 3. Nová je před zimou jistota, ale uvidíš po kontrole. Já bych ji šanci ještě dal. :-)
 4. A jakou ji věnuješ údržbu? Nestačila by zatím jen nabít? Mě tedy vždy původní originál baterie vydržely okolo 10let.
 5. A jeden páteční, restaurační :-)
 6. Když má být ten "hezký víkend" :-)
 7. Děkuji ti za odpověď. Tímto je to pro me vyresene. :-)
 8. Jaký má tedy označení EA211? To je právě to CJZB? Já mám EA111 CBZB, 12/2014, tak se mě to tedy asi netýká. To na stránkách Škoda přes VIN nefunguje. Na stránkách svolávačky.cz jsem ještě našel toto https://svolavacky.cz/svolavaci-akce/skoda-rapid-2013-2015/ A to je co? Mě se asi právě co se týče rozmezí výroby týká, ale do dnes o tom nevěděl. Řešil jste někdo? edit: už jsem to dočetl, týká se DSG, tak je to OK.
 9. ......, tak poslední , ten je taky super :-) Franta a Pepík se chtějí pořádně ožrat a zjistí, že mají posledních 50Kč. Pepa je vezme a koupí za ně kus kabanosu. Franta je na něj naštvanej: "To se ti povedlo, za co teď půjdeme chlastat..." Pepa na to: "Mám nápad, uvidíš! Půjdeme do hospody, objednáme 2 vodky, já si strčím ten kabanos do poklopce ty si klekneš na kolena a strčíš ho do huby..." Domluveno uděláno. Šli do hospody, objednali 2 vodky, Pepa si strčil kabanos do poklopce, Franta si kleknul a začal mu ho kouřit... Hospodský se vytočil, že takové prasárny ve své hospodě nestrpí vyrazil je bez placení.. Situace se opakuje... ve druhé hospodě, ve třetí hospodě...atd.,. Před desátou hospodou běduje úplně ožralej Franta, že ho bolí kolena, huba, že už má toho naprosto dost!!! Na to Pepa: "A co mám říkat já? U třetí hospody jsem ztratil ten blbej kabanos!!!!
×
×
 • Create New...