Jump to content

Dodi 15

Uživatel
 • Content Count

  428
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

61 Excellent

About Dodi 15

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

1,272 profile views
 1. Dodi 15

  Rapid Spaceback 1.0 TSI 81 kW - 100 000 km

  Že vydrží 1.0 TSI 100tis. km je ok, ale za mě ten jízdní projev, tři válce, dunění při přidání plynu, spojení s dlouhými převody, snížení výkonu při zapnuté klimatizaci je prostě neakceptovatelný! Měl jsem nedávno tu čest, ale......... Mě bude zajímat spíš test a rozbor kdo jezdí těch 100tis.km třeba za 8-10let. Ono jsou velký rozdíly v opotřebení v tom to najezdit za rok a za 10let, že?!
 2. Dodi 15

  Tlumiče

  155tis.km na jedny tlumiče na našich cestách je myslím az, az. Nebo jsi čekal něco více?
 3. Dodi 15

  Konec Rapidu

  Salvy též neočekávám, jen bych nepsal neúspěšný, ale průměrný model. Jak přišel, tak odešel.
 4. Dodi 15

  Vaše spotřeba

  Hezky, ale průměr mezi 30-40km za hodinu je hodně málo! Při vyšším průměru bude vyšší i spotřeba, ktera už nebude tak zajimavá.
 5. Dodi 15

  Škoda SCALA

  Můj kolega si šel téměř rozhodnut pro Scalu /skladovku/ a díky tomu, že nemá průvlak, tak nevzal. Po zjištění, že průvlak není ani v nabídce se začal poohlížet po něčem jiném a Scalu zavrhl. Je nepochopitelné, že se na takovou věc pozapomnělo. Jan R.: Né každý jezdí na hory ve čtyřech a průvlak já osobně používám na kde co a již bych auto bez něj nechtěl.
 6. Dodi 15

  Škoda SCALA

  To je daň za novinku. Někde se to naučit musí a proto vždy s koupi noveho vozu radeji posečkat. Rapidaci mohou hodne povypravet. :-(
 7. Dodi 15

  Střešní box

  Tak pak musí poradit někdo kdo je na 3dv. má,
 8. Dodi 15

  Střešní box

  Aha, tak u 5dv se vyklápí do boku určitě, ale tu 3dv moc neznám, jen jsem tipoval, sorry. Z tý fotky to vypadá, že mezi sklem a rámem je mezera do které se strčí a druhá část se vzepře o střechu. Není nějaký bod vyznačen na střeše v tom jako žlábku?
 9. Dodi 15

  Střešní box

  Nebude vidět po odklopení okénka?
 10. Dodi 15

  Střešní box

  Jo je to stejný a myslím, že i střešní nosič je stejný pro 3dv. i 5dv.
 11. Dodi 15

  Střešní box

  Delší? Od kdy? Nebo mi něco uniklo?
 12. Miklisek: souhlas, jsem rád, že mě alespoň někdo pochopil
 13. A ještě, když ten servis označíš, tak to není nic špatného, ba naopak, zatím první servis který to udělal alespoň na půl a i to by zde někomu mohlo pomoci v případě výměny světel.
 14. Jo ok, ale měl jsi tedy v tvém prvním příspěvku uvést, že to tak s AS máš domluvené. Takto to v očích nás diskutujících vypadá, že ta zlá a neschopná je vlastně AS. Je špatné, že to ještě dnes neumějí dotáhnout do konce, ale to se zde taky asi obecně už ví a i ty jsi mohl a asi tušil již předtím než jsi tam dával a nepsat "Ale částečně si na ní vylámali zuby"
 15. Díky za odpověď. Nejsi ty náhodou politik? Odpověděl jsi, ale nic konkrétního jsi nám vlastně neřekl
×