Dodi 15

Uživatel
 • Počet příspěvků

  250
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

30 Výborná

O uživateli Dodi 15

 • Hodnost
  Uživatel

Návštěvy profilu

625 zobrazení profilu
 1. Interval výměny oleje / výměna oleje a filtru

  Za sebe, mam nastaveny pevný a nechávám lejt LL. V SA s tim po domluvě nemeli problém. Podotykam ze jsem po záruce.
 2. Zvuky od podvozku

  Podivat se příležitostne mohu, ale neresi to nás problém, jelikož od uložení prevodovky to na 99% není. Resil někdo krom vrzání něco jiného na stabilizatoru?
 3. Zvuky od podvozku

  Čekal jsem, že uložení prevodovky někdo zmini, ale to to není. Pro jistotu jsem přečetl cele vlákno o uložení prevodovky, příznaky ktere se popisuji ja nemam a i rok výroby (22.12.2014) by měl byt již ok s H na konci. Ale u SA je mozne vše :-( Hardb s tim oknem to mam vypozorovane taktéž, ale asi je to tim, že hluk od okna je větší než z te nápravy.
 4. Zvuky od podvozku

  Ahoj, zrovna resim totéz, taky jsem to začal slyšet před rokem a i kilometry máme stejne, jen ja to slyším z levé strany a jen na nerovnostech jako třeba kostky, tam to je nejvíc. Zvuk to je jako drncici destičky, ale ty to nejsou, při brzdění to dela taky. Teplota presne jak pises, s vyšší teplotou nic a v zimě po delší jízdě taky ok. Asi se to ohrejva od motoru. Já mám podezření na uložení stabilizatoru. Dle známého je to mozne, kdy stači že stabilizátor má nepatrnou vůli a rozkmita se. Druha možnost me napadla, tyčky stabilizatoru. Budu se tam muset někdy ohnout. Kdyby jsi měl nějaký poznatek ty nebo kdokoliv tak pište. Díky :-) Jo ještě jsem myslel, že to muže byt řídící jednotka, protoze to uchyceni musel vymýšlet doopravdy někdo inteligentní , ale to jsem už odstranil a dela to pořád.
 5. délka zahřátí motoru

  Tak to jo
 6. délka zahřátí motoru

  Takže byl tu v minulosti problém, který je jiz vyresen, tak nevím proc na něj Boban upozorňuje jako by byl. Za sebe jak jsem psal ze je všechno v pořádku. Asi se týka 111 do určitého roku, nemýlím li se.
 7. délka zahřátí motoru

  A kde se pise, že 111 má problém s topením? Hlasim, že problém nemám, tak to mam asi rozbite?
 8. Výměna motorového oleje

  Dobrý, ale zbytečný, takhle brzo.
 9. Čekání na Rapida - koupě nového vozu

  V to taky doufam.
 10. Čekání na Rapida - koupě nového vozu

  Ahoj, snad nechceš srovnavat HTP a TSI, to snad krom tři válců nemá spolecneho nic a kdyby to bylo horší, tak to by asi v MB někde udelali chybu, že? Chápu co chtěl Vormen říct a asi doufá stejne jako ja, že snad bude lépe a třeba se ještě nějaký ctyrvalec vrátí. Tři válce už nikdy, to byť jsem koncernovy, tak fakt nevím kterym směrem bych se ubíral. Zatim mam naštěstí ještě čas .
 11. Nárok na náhradní vozidlo

  Jednou mi na to někde řekli, že když jdeš reklamovat televizi, tak ti taky nedají jinou na 30 dni. Ale všechno je to asi jen o domluvě.
 12. Výměna motorového oleje

  Myslím, že nemá. Taky chci pro motor a celkove pro auto to něj, ale všeho s mírou.
 13. Motor 1.0 TSI

  Že by kuna? A přerušení něčeho později a v blbou dobu? A nebo udělala papa zapalovací cívka a když to nejde na tři, tak to hlasi i jiného závady? Jen tipuji. Tak dej urcite vědět, to je zajimave.
 14. Čekání na Rapida - koupě nového vozu

  CudlR. S téma slevama to je asi salon od salonu a třeba i podle množství prodejů, ale tak to tenkrát proste bylo. Jo a tažný i kdyz ho nevyuzivam denne, tak když ho potřebuješ, tak jsi za něj rád. Pro někoho zbytečnost, jen vozeni železa a hyzdeni auta.
 15. Čekání na Rapida - koupě nového vozu

  To já taky, ale tenkrát to asi nešlo. Oslovil jsem asi osm prodejců a dá se říci, že se všichni shodli na tom samém. Jo a bavím se o Spaceback edice StylePlus, z normálních Rapidů slevu dávali a prodávali i za hotové. Nevím co to měla ŠA za prodejní politiku. Dnes to je asi nastavené jinak, kdy mohou dát nějakou zajímavou slevu z ceníkové ceny a nebo to je v boji o zákazníka.