Jump to content

OIILG

Uživatel
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

11 Good

About OIILG

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Úplně stejný problém se mi objevil u O2. Stalo se mi to jen jednou a pak už nikdy za 9 let. Auto bylo naštěstí v garáži. V servisu nic nezjistili a moc mi nevěřili.
 2. Stal se mi včera přesně stejný problém s levými zadními dveřmi (OIII 2014). Po přepnutí a vrácení té "dětské pojistky" to zase začalo fungovat.
 3. Mám pocit, že pokud jste někdy projeli ve vyšší rychlosti louží, wapka je jen slabý odvar. Proto si myslím, že se s tím počítá, jinak bychom se na jaře sešli všichni v servisu.
 4. Zkusil bych ten telefon v Columbusu smazat a znovu ho spárovat...
 5. S novou verzí iOS 11.0.3 a iPhonem 7 se mi v kontaktech Columbusu objevili fotky sami od sebe. Ani jsem je nesynchronizoval.
 6. S paketem jezdím už tři roky a jediný "problém", kterého jsem si všimnul, je větší náchylnost na boční vítr při vyšších rychlostech (na dálnici). Jinak žádný rozdíl při jízdě nepozoruji, ale jezdím normálně.
 7. Ty fotky tvého volantu jsou úplně jako kdybych vyfotil svůj. Vyleštění i to shrnutí. Tři roky staré auto, a když jsem to chtěl reklamovat, tak si mysleli, že si dělám legraci.
 8. Špatné poutání je fraška. To na mě zkoušeli také. Sdělil jsem jim, ať mi v příručce k autu ukáží, kde je napsáno, jak se správně poutat a budu to akceptovat. Problém je, že to v příručce nikde není, takže to vyměnili v rámci záruky.
 9. Asi máš pravdu, ale jednou byla navigace po aktualizaci nějaká pomalá a pomohla přeinstalace. Od té doby to tam nechávám, i když je to asi jen pro lepší pocit.
 10. Ne, píšu správně. Já aktualizuju mapy na Columbusu z SD karty. A také jsem napsal, že právě na kartě může být i něco jiného...
 11. Konečně hezká odpověď, za což Ti moc děkuji a přeji opravdu krásný víkend. Pro ty, kterým se nechtějí mapy mazat: Stačí je přesunout do nějaké složky, třeba "mapy".
 12. Nejen četl, ale dokonce jsem to tak dělal. Jenže když se objeví obrazovka odkud logo načíst, tak jsou všechny možnosti šedé, i když je tam SD karta vložená. Nefunguje ani v jedné čtečce, vypalovat CD se mi nechce. Ještě zbývá USB, takže zkusit flashku.
 13. Ručně načítat? Loga jsem stáhnul, rozbalil na SD kartu, kterou používám pro aktualizaci map (v domnění, že bude mít správný souborový systém) a při načítání loga mohu ťukat na kartu jak chci a přesto se to tváří, jako když tam žádná není. Zase jednou Simply...
 14. Určitě mi to ukazuje poslední naměřenou teplotu, ale po zapnutí zapalování se to začne hned měnit. Než to ale ukazuje správnou teplotu, tak to chvíli trvá.
×
×
 • Create New...