Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

OIILG

Uživatel
 • Počet příspěvků

  47
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

11 Dobrá

O uživateli OIILG

 • Hodnost
  Nováček

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. OIILG

  Ložiska a mytí auta wapkou

  Mám pocit, že pokud jste někdy projeli ve vyšší rychlosti louží, wapka je jen slabý odvar. Proto si myslím, že se s tím počítá, jinak bychom se na jaře sešli všichni v servisu.
 2. OIILG

  Infotainment Navigační systém COLUMBUS

  Zkusil bych ten telefon v Columbusu smazat a znovu ho spárovat...
 3. OIILG

  Infotainment Navigační systém COLUMBUS

  S novou verzí iOS 11.0.3 a iPhonem 7 se mi v kontaktech Columbusu objevili fotky sami od sebe. Ani jsem je nesynchronizoval.
 4. OIILG

  Paket pro špatné cesty

  S paketem jezdím už tři roky a jediný "problém", kterého jsem si všimnul, je větší náchylnost na boční vítr při vyšších rychlostech (na dálnici). Jinak žádný rozdíl při jízdě nepozoruji, ale jezdím normálně.
 5. OIILG

  volant s perforovanou kůží

  Ty fotky tvého volantu jsou úplně jako kdybych vyfotil svůj. Vyleštění i to shrnutí. Tři roky staré auto, a když jsem to chtěl reklamovat, tak si mysleli, že si dělám legraci.
 6. OIILG

  Vybroušená drážka v úchytu pásu

  Špatné poutání je fraška. To na mě zkoušeli také. Sdělil jsem jim, ať mi v příručce k autu ukáží, kde je napsáno, jak se správně poutat a budu to akceptovat. Problém je, že to v příručce nikde není, takže to vyměnili v rámci záruky.
 7. OIILG

  Infotainment Navigační systém COLUMBUS

  Asi máš pravdu, ale jednou byla navigace po aktualizaci nějaká pomalá a pomohla přeinstalace. Od té doby to tam nechávám, i když je to asi jen pro lepší pocit.
 8. OIILG

  Infotainment Navigační systém COLUMBUS

  Ne, píšu správně. Já aktualizuju mapy na Columbusu z SD karty. A také jsem napsal, že právě na kartě může být i něco jiného...
 9. OIILG

  Infotainment Navigační systém COLUMBUS

  Konečně hezká odpověď, za což Ti moc děkuji a přeji opravdu krásný víkend. Pro ty, kterým se nechtějí mapy mazat: Stačí je přesunout do nějaké složky, třeba "mapy".
 10. OIILG

  Infotainment Navigační systém COLUMBUS

  Nejen četl, ale dokonce jsem to tak dělal. Jenže když se objeví obrazovka odkud logo načíst, tak jsou všechny možnosti šedé, i když je tam SD karta vložená. Nefunguje ani v jedné čtečce, vypalovat CD se mi nechce. Ještě zbývá USB, takže zkusit flashku.
 11. OIILG

  Infotainment Navigační systém COLUMBUS

  Ručně načítat? Loga jsem stáhnul, rozbalil na SD kartu, kterou používám pro aktualizaci map (v domnění, že bude mít správný souborový systém) a při načítání loga mohu ťukat na kartu jak chci a přesto se to tváří, jako když tam žádná není. Zase jednou Simply...
 12. OIILG

  čidlo venkovní teploty

  Určitě mi to ukazuje poslední naměřenou teplotu, ale po zapnutí zapalování se to začne hned měnit. Než to ale ukazuje správnou teplotu, tak to chvíli trvá.
 13. OIILG

  Cukání motoru

  Sice to byla OII 1,6 MPI benzín, ale dělalo to přesně to, co popisujete. Cuklo při plynulé jízdě, někdy na volnoběh a pak třeba týden nic. Důvodem byla vadná lambda sonda. Do ujetí 3000 km ji měnili dvakrát, ale pak už byl klid.
 14. OIILG

  Neklidné chování vozidla - dálnice

  Obávám se, že je to standartní stav. Mám 16" zimní Michelin A5 a na dálnici je značně citelný i boční vítr. Na letních gumách ten pocit nemám. Před týdnem jsem jel s Tiguanem na 16" zimních a také to bylo to samé. Foukám místo 2,1 (doporučeno škodovkou) na 2,4 (doporučuje Michelin) a je to lepší.
×