Jump to content

paepass

Uživatel
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About paepass

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

74 profile views
 1. Vse lze opravit, jen je to bude stat penize, klidne at mne vymeni auto. Nikde nepsali, ze to bude fungovst az od 48kt/2020.
 2. Uz jsem to zacal resit. Sanci tomu davam minimalni, ale uvidime.
 3. Ono tak ani nezalezi na tom co stoji, ale pry to nelze jen tak vymenit, jsou na to navazane i dalsi jednotky atd. Jinak samotna vymena jednotky plus Columbusu cca 50 tis., ale oficialne to nikdo neudela a samozrejme je to bez zaruky ze to bude fungovat
 4. Ano je to presne tak, moje RS byla vyrobena 13.11.2020 a jiz od 23.11.2020 se montuje nova ridici jednotka s novy infotainment s revizi D.. popr s moznosti updatu na E. Proto bych ji jim nejrafeji vratil. Je to neskutecne.
 5. Bohužel bude to tak, s revizí A až C je konec, Až od revize D, která se dá i updatovat na E to funguje a Škoda je bude dále podporovat a poskytovat další updaty.
 6. VW již svolává 56 tis. Golfů VIII kvůli chybám v infotainmentu, tak snad má O4 stejnou řídící jednotku kterou budou vyměňovat a i u nás to začnou řešit. https://www.faz.net/aktuell/wirtschaft/auto-verkehr/vw-ruft-56-000-golf-viii-in-die-werkstatt-17141438.html
 7. Bohužel to zřejmě opravdu vyměnit nepůjde, protože je tam i jiná gateway jednotka, prostě kompletně předělaný hardware. Na výměnu celého auta to prý podle právníků také není.
 8. Přesně tak, také jsem se dozvěděl, že pro auta vyrobené před 48KT/2020 to již nepůjde opravit, podle mě bude nutná výměna hardwarové jednotky na jednotku s revizí E. Také se chystám reklamovat.
 9. Dle infolinky Škody se takové změny dělají 2x do roka, prý březen-duben.
 10. Časem by se měla nabídka rozšířit např. o funkce na vyžádání, různé asistenty např. rozpoznání dopravních značek atd.
×
×
 • Create New...