Jump to content

VojtaCZ

Uživatel
 • Content Count

  148
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

21 Excellent

About VojtaCZ

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

805 profile views
 1. Auto mám 3 měsíce a stalo se mi to taky jednou. Po dalším nastartovaní chyba zmizela. Kdyby se to stávalo častěji tak to budu řešit.
 2. Mě spíš vadí to jak to pořád nesprávně ukazuje “další nepřečtené téma”. Ukazuje to název aktuálně otevřeného tématu.
 3. Mám OIII s 1.0tsi a když nastartuju studený motor tak běží tak okolo půl minuty na 1500 otáček a pak otáčky spadnou normálně na volnoběh. Je to určitě kvůli emisím. Ale když píšeš, že ty zvuky to dělá občas tak těžko říct čím to je.
 4. Tak po pár jízdách ve tmě můžu říct, že to svítí opravdu nízko jako asi každému. Žádné překvapení se nekoná bohužel. Ale jednou po městě jsme jeli v pěti lidech a ještě něco v kufru a ty světla svítili opravdu tak maximálně 5 metrů před auto!!! No nedokážu si představit takhle jet mimo město kde nebudou svítit pouliční lampy. To je neskutečný. A za tohle jsem si připlatil 20 tisíc! Teď jenom doufám, že nebude problém s tím seřízením.
 5. Já měl na mysli právě ten modul, který jsem myslel že mi nepřisvěcuje. Ale nedalo mi to a šel jsem to znovu vyzkoušet ven a opravdu to funguje. Ja to předtím zkoušel na místě a točil jsem kolama a nic, ale jen jsem se trochu pohnul hned se to rosvítilo. Při jízdě jsem tomu nějak nevěnoval pozornost. To jsem se unáhlil.
 6. A ještě mě zajíma jestli jste za to seřizování světel i když třeba řekli, že je to "v pořádku" platili nebo je to v rámci záruky?
 7. Tak jsem se konečně dočkal nové octavie s full led světly, ale zatím nechci dělat unáhlené závěry. Moc jsem toho v noci zatím nenajezdil, ale přijde mi že to svítí nízko. Jezdil jsem předtím 3 týdny se Scalou která taky měla LED světla a určitě svítily o něco dál. No nechám tomu ještě trochu času kdyžtak budu řešit. Ale spíš mě zarazilo, že u světel není aktivní při odbočování přisvěcovaní do zatáček. Měl jsem za to že se připlácí za přisvěcování mlhovkami a u LED světel to bude automaticky. Na předváděcí octavii kterou jsem měl půjčenou v létě to bylo aktivní.
 8. Tak konečně po 5. měsících čekání je Octávka u prodejce. Do konce týdne snad bude k vyzvednutí. No původní termín byl začátek října.
 9. Super :-) edit: Tak je tam chyba. Jako "další nepřečténé téma" to ukazuje název aktuálního tématu.
 10. Tohle stále taky nefunguje...
 11. Tak termín výroby se mi opět posunul. Aktuálně tedy 47.týden. Dle prodejce je to kvůli motorizaci. Ale kdo ví, třeba je to kvůli těm diskům.
 12. Tady se řeší Octavia III, napiš do správné sekce.
 13. Pořád to nefunguje. Taky mě to štve při prohlížení na mobilu.
×
×
 • Create New...