Jump to content

VojtaCZ

Uživatel
 • Content Count

  132
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

20 Excellent

About VojtaCZ

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

643 profile views
 1. Tak nevím důvod zdržení, ale prodejce se pokusil zaurgovat výrobu přímo ve Škodě a povedlo se. Auto by mělo jít do výroby 43.týden. Tak uvidíme ;-)
 2. Tězko říct, jestli to je kvůli motoru. Třeba to je taky kvůli tomuhle 🙂: https://zdopravy.cz/velky-policejni-tendr-skoda-porazila-hyundai-nikdo-jiny-se-nehlasil-34326/
 3. A to minule seřizovali v tom samém autoservisu? Fakt asi záleží kdo to zrovna dělá nebo nevím.
 4. Žádný důvod mi neřekli tak nevím. Sami jsou z toho překvapení a zkusí jestli s tím nepůjde nějak pohnout.
 5. No to je přesně ono. Mám tu zkušenost přesně jako na té první fotce. Když se chce tak to jde.
 6. No to se mám na co těšit až dorazí z výroby moje octavia. Protože na té předváděcí to taky svítilo dost nízko (výroba 08/2019). Přihlásil jsem se do erwinu a našel si pokyny pro předprodejní servis podle VIN přímo pro to půjčené auto a o nutnosti seřídit světlomety tam nebyla ani zmínka. Mrzí mě, že jsem si to neuložil.
 7. Výbavou to asi nebude. Ono v té verzi Tour toho ani moc přidat nešlo. Navíc tam mám Full LED světla, Bolero a vyhřívané sedačky. A barva je základní modrá energy. Tak tam taky nebude problém.
 8. Mám objednanou Octavii combi Tour 1.0TSI. Ve smlouvě mám termín dodaní nejpozději do konce října s tím, že termín výroby je 41-43 týden. Dneska jsme se informoval u prodejce jestli už ví přesný termín výroby a po jeho odpovědi jsem zůstal v šoku. Kouknul do systému a výroba se posunula až na 3-5 týden 2020!!! S novým autem jsem již počítal v průběhu října a tohle je velký problém. Prodejce se prý pokusí s tím termínem něco udělat. Stává se to, že se výroba posune o tolik? Chápal bych zdržení nějaký týden, ale 3.měsíce to je teda masakr. No uvidíme. Má někdo taky takovou zkušenost?
 9. Na fóru se již několik dní nezobrazuje pod odkazem "další nepřečtené téma" název toho nepřečteného vlákna. (viz. obrázek). Dělá to jak na počítači tak i v mobilním prohlížeči. Dříve to tam bylo.
 10. No můj první dojem z té předváděcí octavie byl, že by to mohlo svítit trochu výš. Jet 90 na potkávací ve tmě mi nebylo úplně příjemný. Ale v noci jsem toho moc nenajel tak nebudu dělat předčasný závěry a uvidím až dorazí v říjnu moje auto a pak to budu kdyžtak řešit.
 11. Měl jsem teď půjčenou předváděcí Octavii s Full Led světlama. Byla úplně nová. Při převzetí měla najeto 89km. Taky mi přijde, že potkavací nesvítí moc daleko. Ptal jsem se prodejce jestli v rámci předprodejního servisu světla nastavují a řekl mi že ne, že je to tak nastavený od výrobce. Ale i tak jsem si do svojí objednaný Octavie Combi přiobjednal Full Led světla a uvidíme. Na fotce je vidět jak ty světla svítili.
 12. VojtaCZ

  MR 2020

  Dneska se mi ozvali dva prodejci ,jestli mám ještě zájem o Octávku s tím litrovým motorem. Škoda prý uvolnila další auto pro každého dealera. Tak kdyby měl někdo zájem 😉
 13. VojtaCZ

  MR 2020

  Přesně náš případ :-) Máme v rodině přírustek a Fabie přestáva stačit :-) Ta akce přisla vhod.
 14. VojtaCZ

  MR 2020

  No a ještě tam bylo omezení, že se auto musí objednat do 14.6.2019. Dealer kde jsem objednal auto ho měl objednané jenom se upravila konfigurace. Samotní dealeři v tom měli zmatek. Někdo poslal nabídku a já jim volal zpátky jestli opravdu to auto ještě mají. A kolikrát se mi stalo, že to začli řešit a zjistili že už jim to vlastně nedovolí v systému objednat.
 15. VojtaCZ

  MR 2020

  Zvláštní to je, ale je to tak. Pokud se nepletu tak snad naftova verze není omezená. Ale jinak s motorem 1.0 tsi to je opravdu omezené. Někteří dealeři mi odpověli, že svojí kvótu již vyčerpali a nemohou vůz nabídnout.
×
×
 • Create New...