Jump to content

ski1961

Uživatel
 • Content Count

  956
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

ski1961 last won the day on August 7 2018

ski1961 had the most liked content!

Community Reputation

212 Excellent

About ski1961

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

2,010 profile views
 1. @Feelaboy no to chceš ale nemožné, bez smartlinku mirrolink nikdy nerozchodíš, protože je právě součástí toho smartlinku :-)
 2. zkus dle tohoto videa..nevím, jestli je to tvůj problém, ale na tom konci toho videa, když v tom byte22 povolíš toho asistenta rozjezdu, tak je důležité to uložit tím, že šipkou přeskočíš třeba o bit dále na 23 a zase se vrátíš a až potom ten exit..na videu je to vidět.. https://www.youtube.com/watch?v=oj-nBaf2elg
 3. @LukášCBR díky dobré vědět :-) @octavia TDI-81kw pak není co řešit, stačí se tam objednat a za cca 500,- budeš mít problém vyřešený :-)
 4. no jen výměnou za jiný si samozřejmě nepomůžeš. Protože je aktivní ta ochrana komponent. Tohle řešíme s klukama na FB skoro denně, kde si kluci u F3 v poslední době často vyměnují staré infotaimenty Swing za nové s větším displejem a není jednoduché najít AS, který to udělá. Nevím, odkud jsi, ale jeden servis, který to dělá je Autonova v Brně, tam jezdí skoro všichni z Moravy, už jich tam několik bylo. Ovšem vyžadují tam VIN vozu, odkud ten vyměněný infotaiment byl, aby mohli zřejmě ověřit, zdali nebyl ten infotaiment kradený.
 5. @octavia TDI-81kw samozřejmě, že jen výměna za jiný Amundsen nepomůže. Musí se odstranit tzvn. ochrana komponent. Tu ale musí udělat jen autorizovaný servis. Problém ale je, že ne každý servis tohle dělá, většinou tohle odmítají dělat. Takže tě čeká, abys obvolal servisy v tvém okolí a ptal se na to, jestli ti odstraní ochranu komponent po výměně Amundsenu. Bez tohoto to nikdy nezprovozníš.
 6. @myckei ok v pohodě, já to nemyslel zle, klidně se ptej..nemáš třeba profil na Facebooku ? tak je skupina, kde se to v poslední době často řeší a je tam dost už lidí, kteří tohle absolvovali. Jestli nemáš, doporučuji vytvořit..je tam mnoho užitečných rad a všelijaké inspirace ohledně F3. jinak to, že tam není na konci žádné písmeno, nic neznamená, ty první prostě žádné neměly..a ano, musí se po výměně navštívit AS, kde se musí odstranit ochrana komponent a ne všude to dělají, zatím to spíše nechtějí dělat, ale už jsou vyjímky, kde s tím problém nemají.
 7. dle tohoto je to výroba září 2019...
 8. @myckei já tedy nevím..to nám oznamuješ nebo se na něco tážeš ? já jsem ten inzerát našel a je tam jasně napsáno, že je z Fabie III, tak jak nevíš, z jakého je ? :-)
 9. @zwan naprosto trefné srovnání :-)), v tom článku je plno poloprad a nesmyslů, ale je třeba lidi masírovat a strašit.
 10. opravdu je to u MPI s tím jiskřištěm jedno ? jednou kdysi dávno jsem se ptal mechnika, který mi tehdy měnil svíčky u F2, a na tuto otázku mi tehdy odpověděl, že je to stejné jako s TSI a víc jsme se o tom nebavili...motorům moc nerozumím, tak se ptám, proč by to mělo být u atmosféry MPI jedno ? děkuji..
 11. @ondra.rs bohužel nebude dlouho trvat a nebudou ho brát nikde :-( minulý týden v jedné skupině na FB psal jedem mechanik z AS, kde se taky téma vlastního oleje probíralo a kde jeden zákazník uváděl, že v Brně bere ještě Autonova, tak měl ten mechanik poznámku, že má info od mechanika z Autonovy, který mu říkal, že i tam se přestane vlastní olej brát, takže to přišlo velmi rychle..jsem zvědavý, kdy ho přestane brát můj AS, kam jezdím. Akorát je od těch servisů podlé, že to svádějí na škodovku, že jim to zakázala. Nic takového neexistuje, je to jen o rozhodnutí majitele toho servisu.
 12. @TOMUS jj, taky jsem se nad tím pozastavil, ale zřejmě je to jen od nich špatně napsané, předpokládám, že tím originálním olejem myslí olej koupený od nich :-)
 13. @ondra.rs ta odpověd z infolinky Ti potvrdila přesně to, co jsem ti už říkal výše, že jestli budou brát nebo nebudou je vždy jen rozhodnutí toho konkrétního servisu, takže žádné zákazy ze škodovky nemají, akorát to většina, která to odmítá na ně svaluje, že to mají zakázané, jak ubohé.
 14. @ondra.rs všobecne platí jedno !!!! nikdo jim to nezakazuje, kdyby to bylo zakázané, tak to bude platit všude. Velmi často tohle říkají a hází vinu na škodovklu, že to zakázala, ale není to pravda. Škodovka jim v tomto případě nic nezakazuje, je to vždy jen rozhodnutí toho servisu.
 15. ty papírové serv. knížky taky nemají moc velkou hodnotu, to je můj názor...znám pár lidí, kteří dali někde v servisu někomu flašku a nasázeli jim do knížek tolik razítek, kolik potřebovali a nikdy tam to auto nebylo :-)
×
×
 • Create New...