Jump to content

ski1961

Uživatel
 • Content Count

  884
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

ski1961 last won the day on August 7 2018

ski1961 had the most liked content!

Community Reputation

192 Excellent

About ski1961

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

1,587 profile views
 1. ski1961

  Cena mot.olej v AS & vlastní olej.

  poprvé vidím na faktuře z AS olej 0W-20..slušná raketa..800,-/litr..ale na druhou stranu bych čekal osobně větší cenu za ten olej, protože už jsem viděl i fakturu za 1.000,-/litr za olej 5W30..
 2. no bude to každopádně zajímavé, až začnou tyhle auta, co si vyměnili světla jezdit na STK..a je jich docela dost..jak to tam bude probíhat..někde to určitě projde a někde určitě ne..bude to jen o tom technikovi..každopádně je asi větší šance tam vůbec nic nelepit a jet jen tak, protože to nalepení bude pro ně jako pěst na oko :-)
 3. ski1961

  Fabia III Facelift

  jasně no..od škodovky člověk nikdy neví, co se stane..nejsou informovaní ani dealeři, když se člověk na něco zeptá, tak prostě neví..ten silnějí manuál 81kW byl ze hry od jara loni..už tenkrát se říkalo, že je to jeho defintivní konec ve fabii..ještě před měsícem, když jsem byl v AS na servisce, jsem se tam o tom bavil s prodejcem, který jasně řekl, že tento motor už se do fabie nevrátí a hle najednou o 14 dnů později byl najednou motor v nabídce..
 4. ski1961

  Fabia III Facelift

  @Mrštik tak třeba zrovna ta DSG v F3 není žádná novinka, ten už není v nabídce několik měsíců, ale vrátila se do nabídky verze 81kW v manuálu, která taky dlouho nebyla k mání :-)
 5. @Aleš_BX aha ? tak to se omlouvám za chybnou informaci, měl jsem v hlavě uloženo, že Amundsen má 16GB a Columbus 32GB..
 6. @xx30 Amundsen velikost origo navi karty je 16GB..
 7. @Martab jj, už jsem našel..díky..pravdu má samozřejmě obrázek tedy 22Nm stejně jako 1.0 TSI a 1.2 TSI..
 8. trochu to po roce a půl oživím..tak jaký je tedy ten utahovací moment ? na tom obrázku je 22Nm, sk0d@ píše 25Nm..takže předpokládám, že správně je tedy 22Nm z obrázku :-)
 9. ski1961

  Těsnění motorového prostoru

  Tak jsem taky pořídil origo těsnění, když už moje kapota je na to připravená..montáž na pár minut...
 10. ski1961

  Servisní interval / servisní prohlídky

  @epo ty máš na těch 16" pneu najeto když odečtu těch cca 10tkm tedy už cca 142tkm a mají stále ještě 4mm ? to jak fakt ?
 11. ski1961

  Kódování funkcí na Fabii III (VCDS)

  nejsem si ted úplně jistý, ale taky mám pocit, že nejde použít jakýkoliv soft i když stejné verze. Jestli mám správné info, tak každý kabel, který nám čínan posílá je spojen právě s tím softem, co je na přiloženém CD ke kabelu a použítím jiného než tohoto softu se kabel zřejmě odpálí. Předpokládám totiž logicky, že kdyby to šlo takto jednoduše jen si stáhnout soft, že by nám čínani k tomu CD určitě neposílali a dali by nám jen odkaz někam na stažení, ale to se neděje.
 12. ski1961

  Servisní interval / servisní prohlídky

  já jsem předpokládal, že pokud se použije moment těch 22Nm, tak ta svíčka se při tomto momentu zastaví v tom správném natočení..nebo to tak není ? aspoň takto mi to jeden mechoš tvrdil.
 13. ski1961

  Servisní interval / servisní prohlídky

  @zwan prostě a jednoduše došlo k tomu, že tam kde ti ho brali před rokem tak to zrušili a už neberou, to je celé a svádí to na škodovku..znám z jiných diskuzí servisy, které dříve taky brali a dneska už neberou..nemá cenu v tom hledat nějakou složitost..zakázané škodovkou nic není !!! je to jen e jen rozhodnutí daného servisu..
 14. ski1961

  Servisní interval / servisní prohlídky

  @bojler samozřejmě, že to není rozhodnutí škodovky, už jsem to tu psal několikrát..nic takového neexistuje..jsou to jen trapné výmluvy těch konkrétních AS, kdy nechtějí přiznat, že to zakázali, tak to hází na škodovku.
 15. @JaMi v 60tkm se samozřejmě mění olej, všechny filtry (kabinový,olejový a vzduchový) a navíc svíčky..pokud nebudeš mít vlastní olej, tak počítej s cenou cca kolem 7.000,- AS mají ceny rozdílné, takže někde to může být méně a někde více.. přikládám jednu fakturu za takovou prohlídku pro představu..jsou AS, které to dokáží i podstatně levněji..
×