Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

ski1961

Uživatel
 • Počet příspěvků

  671
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  3

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

ski1961 naposledy zvítězil 7. Srpen

ski1961 nejvíce like obsah!

Popularita

138 Výborná

O uživateli ski1961

 • Hodnost
  Profesional

Návštěvy profilu

1 087 zobrazení profilu
 1. ski1961

  Bolero

  akorát ted nevím, zdali je třeba 2 ks nebo 4 ks..ale dle toho obrázku bych tipoval 4ks.. https://www.ahifi.cz/4carmedia-vytahov-ky-pro-autor-dia-vw-audi-mercedes-ford.html#tab-rating
 2. ski1961

  Bolero

  myslím, že ani venku nebude levnej..i v číně stojí víc..a to nemluvím o clu a dph, které to ještě prodraží a bez záruky..ta cena u toho srcnce je ještě dobrá... https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20181217115301&SearchText=android+navigation+box+skoda+
 3. ski1961

  Rekuperace energie

  ano, takový voltmetr koupíš i tady, akorát tak cca 4x dráže s českou provizí, osobně ho orientačně používám taky..mám ho tam strčený stále a jako orientační mi to naprosto stačí..ten můj ukazuje rozdíl jen 0.1V, takže pohoda za 40,- Kč 😀
 4. ski1961

  Aktualizace map

  @Parkis ano, může to tak být, Amundsen má kartu 16GB a Columbus 32GB, ale jestli chápu, tak mapa v Columbusu je zřejmě celý svět těch 25 GB....ovšem to je problém škodovky, před tím stačilo na evropu cca 12 GB..jestli má škodovka problém dostat ted celou evropu na Amundsen kvůli kapacitě karty, že se jim tam nevejde, tak at ji lidem vymění za větší, kdo bude chtít..opravdu jsem zvědavý, jak to budou řešit, zatím mlčí..člověk si zaplatí amundsen za drahé paníze a oni mu nejsou schopni dodat celou evropu vcelku, kdo ji opravdu potřebuje..
 5. ski1961

  Servisní intervaly - pevný, proměnný, jejich ceny v servisu

  @osobne pozor na tu asistenční službu..taky jsem nad tímhle přemýšlel..na co platit dvě asistenční služby..rozdíl zásadní je ale v tom, že asistenční služba z povinného ti vozidlo odtáhne tam, kam chceš, přesněji řečeno tam, co máš zaplaceno v podmínkách, kdežto, asistence z mobility ti auto odtáhne jen do prvního autorizovaného servisu, takže pokud bys měl poruchu někde dále od bydliště, tak ti ho do domovského servisu neodtáhnou..
 6. ski1961

  Servisní intervaly - pevný, proměnný, jejich ceny v servisu

  cena bez oleje standartní..já platil cca 750,- ale i bez pylového filtru, takže to odpovídá 🙂
 7. ski1961

  Aktualizace map

  @Aleš_BX děkuji za vysvětlení, že Amundsen není Columbus..to jsem samozřejmě věděl, jen jsem netušil, že škodovka bude dělat rozdíl v mapových podkladech..
 8. ski1961

  Aktualizace map

  @koudy71 ano, nové mapy tam jsou..mapy už bohužel nejsou tak, jak byly dříve, tedy dvě verze, jedna menší a druhá s celou Evropou. Ted ro rozsekali na 7 částí, kde ČR je myslím ve třech variantách..údajně proto, že si mnozí stěžovali, že si musí stahovat velký soubor a dlouho to trvá při aktualizaci. To by se dalo i pochopit. Pro toho, kdo potřebuje jen ČR a pár zemí okolo je to fajn. Problém ovšem nastane, když někdo potřebuje celou Evropu a té se bohužel nedočká. Jako příklad např. kdo by chtěl jen do Španělska nebo Portugalska, tak bohužel nebude mít navigaci přes některé státy přes které musí jet. Už asi před 10 dny jsem proto kontaktoval přímo škodovku, jestli je to vtip nebo záměr, že ted nemám celou Evropu najednou. Bylo mi řečeno, že řešením je to si nahrát např dvě verze map, které se mi údajně sloučí. Bohužel nesloučí, nejde to. Proto znovu kontaktována škodovka, že jejich postup nefunguje, prý předají do vývoje a o výsledku mi budou informovat. Už je to cca 5 dnů, ale nic nového. Jen pro zajímavost, třeba update portál VW je asi chytřejší, protože kromě těchto 7 verzí map z podzimu tam stále nechali k dispozici i tu celou Evropu z jara, kdežto škodovka ji z portálu smázla a nechala tam jen ty nové.
 9. ski1961

  Bolero

  Nejsem si jistý, ale myslím, že v tom obchodě srncův krám někdo něco už vracel v té lhůtě a bez problémů, ale už to nemohu najít, kdo to byl..je to klasický eshop, takže můžeš ve lhůtě vrátit..takže koupit. vyzkoušet a uvidíš..myslím, že to zapojí kdejakej šikovnější mechoš nebo autoelektrikář..a podle výsledku bud nechat a nebo vrátit..jiná verze dle mého není..
 10. ski1961

  Bolero

  Podle mě když už tak jedině ten android modul, protože ti zůstává origo nastavení všech funkcí v Boleru..výměnou celého rádia stratíš mnohu těch nastavení, které máš origo v Boleru..Na FB ve skupině to tam borec má, házel i fotky z menu toho rádia a origo nastavení už tam samozřejmě není.něco se tam zobrazuje, něco nastavit jde, jen v anglině, ale moc toho není..takže pokud si chceš zachovat origo Bolero, tak mi vychází jen ten android modul.
 11. ski1961

  Android auto + Mirrorlink podporovaná zařízení

  @motosman myslíš, že je to špatnou verzí ? já tedy nevím, jak ostatní telefony, ale moje zkušenost s instalací je taková, že já když jsem si stáhl aplikaci na apkmiror a byla to ta nesprávná, tak hned při spušnění instalace mi telefon hlásil, že tato verze není kompatibilní s mým telefonem, tedy se vůbec nespustila instalace a jestli jemu instalačka proběhla ok, tak si myslím, že správnou verzi má..ale jak říkám, soudím jen dle svého telefonu, nevím, jestli se tak chovají všechny značky. edit: aha, asi jsem špatně pochopil tvůj koment, ty jsi zřejmě myslel správnou verzi, protože jsou jsou asi 3, ale pouze zastaralou verzi té správné verze..tak tohle by opravdu tak mohlo být.
 12. ski1961

  Navigační systém Amundsen

  @pajastudio tak je něco nového ? volal si tam ? Takže si zatím odpovím sám a info pro všechny : volal jsem tam dneska znovu a už se to řeší. Ten postup, jak mě tvrdili o tom spojení nefunguje o výsledku mi budou informovat, takže pak dám info 🙂
 13. ski1961

  Bolero

  @wirer jj Mirdo, to je ono a ten obchod, kde jsem to viděl.. @whiscool tady bys to měl asi lepší na koupi, včetně záruky, cena skoro stejná a možná i s patřičnými odpovědmi na případné dotazy 🙂
 14. ski1961

  Motor EA 211 1.2 TSI (66 a 81 kW)

  @czab prostě dolej půl litru a zbytečně nad tím nešpekuluj..jestliže máš hladinu, jak sám píšeš cca na polovině mezi minimem a polovinou, tak cca mezi touto hladinou se začíná hláška objevovat..ona se objevuje trochu s předstihem, nikdy nezačne hlásit, až když budeš mít na měrce minimum..
 15. ski1961

  Bolero

  jinak tady jsem našel myslím stejný v CZ a tam by jsi asi dostal konkrétnější odpověd.. https://www.stualarm.cz/z12515-video-vstup-pro-vw-skoda-se-systemem-mib2-entry-lg-swing-mi1268 aha, tak dodatek..sorry, tohle bude asi jen pro Swing dle popisu, nikoliv pro Bolero.
×