Jump to content

Kent

Uživatel
 • Content Count

  69
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About Kent

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

324 profile views
 1. Neměnil někdo svorky na baterce za jiné? Chtěl bych tam napojit na baterii další věci a ty svorky co jsou původní tak moc nejde.
 2. Nenašel jsem to nikde.. ve verzi 3.8.b25 :-(
 3. M8m baterku od výroby což je Moll 59Ah 640A EFB a chtěl bych ji vyměnit za Exide 60Ah 680A musel bych baterku dávat do servisu nějak kódovat a jestli tak proč a kolik se to pohybuje cena? SS mám přes Caristu vypnuté...
 4. Mám verzi 3.8.25 v sekci Light našel jen: License plate bulb check a tam mám ENABLE jsou tak 2. Je to ono?
 5. Je někde v Caristě na vypnutí sledování couvacích světel? Koupil už min 2x a hlásilo chybu. Proto i ledky dal pryč což škoda protože svítili víc v autě mám ledky i venku ale couvací stálé ne a odpor nějak napájet bych moc nechtěl, nechtěl moc nějak zasahovat.
 6. Ty Ty Ledky do couvaček nehlásí PP chybu má Canbus chtěl bych je jinak dát do couvaček ale nechtěl bych aby mi hlásilo chybu už jsem měl nějaké a hlasili mi chyby.
 7. Zkoušel přímo na baterce multimetrem. Bixenony vytáhnuté z patice a zadní světla světla odpojení konetorem. Pří šlápnutí na plyn na otáčky tak najetí nevzrůstá zůstává stejne. světla vypnu kolečkem a hned najetí je 14.6V což alternátor dobijí.
 8. Můj známí má Bixenony a při zapnutí světel potkávací napjetí při měření z 14,6 klesne na 12,3V což je hodně. Světla přední odpojené i zadní a přesto z 14,6 klesne na 12,3V což pak nejde dát vyhřívaní zadního okna.. Když se vypné potkávačky tak jde ohřev okna.Můžete mi někdo poradit čím to je? U zapnutí parkovaček v pohodě. Díky
 9. SS systém mám ale mám to vypnuté štvalo hned na začátku, původní byla EFB něco doslech, že je lepší AGM
 10. Jak značku volit Exide či Varta? je je rozdíl když mám 640A a koupil bych 680A ?????
 11. Tady jsem vyfotil jak to vypadá zepředu. Takže chtít baterku v obchodě, pravou?
 12. Tak jaká vlastně baterie. Mám rapid 2016. Baterie jak koukal text na baterii by byl opačný alias baterka opačně Dana. Póly jsou víc ke sklu a plus je na levé straně. Tady je foceno z pohledu dveří ridice
 13. Dle fotek z baterek že shopu tak není vidět že plus je na pravé straně přijde jak by byly jen na levé straně. Jaká značka raději exide co vartu?
×
×
 • Create New...