Jump to content
Makyn20

Těsnění pátých dveří

Recommended Posts

Ahoj, potřeboval bych poradit, je to asi měsíc jak je zima tak jsem furt poslouchal při přejezdu nerovnosti co mi tam vrže nebo chrastí. Tak jsem dnes vyndal všechny věci z kufru a jeli jsme to projet. Seděl jsem v zádu a přišel jsem na to, že když trochu zatlačím na 5 dveře(tím je trochu odlehčím od těsnění tak to přestane. Je to v tom místě viz obrázek. Dal jsem tam takový molitanový tužší hranol mezi plech a těsnění a je klid po pěšině. Nemáte stím někdo zkušenosti? Protože moje řešení není dlouhodobě vhodně. Prosím :help:

Share this post


Link to post
Share on other sites

už jsem to tady psal.

Měl jsem problém s pátými dveřmi když jsem jel po nerovné vozovce tak mi dost bouchalo něco vzadu nejdříve jsem si myslel že je třeba nedotažená rezerva nebo hever ale pak jsem zjistil že byl špatně seřízenej doraz na 5.dveřích stačilo povolit ten imbus seřídit dorazy na obuch stranách stejně a bylo vyřešeno. Lajdáci na jedné straně byl doraz moc zastrčenej a nedotýkal se pri zavření kastle a pak to bouchá na levo bylo vydět 6zoubků a na pravé jen 4zoubky dal jsem oba na 7zoubků a teď to perfektně sedí a i lícuje.

Prostě ty dorazi na 5. dveřích povitáhni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mě zase u Roomstera a to není tvůj případ, teď v zimě vrže plato když ho vyjmu je klid. To plato je výmysl, není na roletku :aggressive:

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 voltys: Dík moc, tvoje rada sedla jak pr.. na hrnec:-) Ušetřil si mě den bez auta a servis další reklamace:-D Ještě, že máme toto fótum.

4 Escrito. To ti věřím. Já jsem plato ještě trochu prořízl protože jsem do něj dával dva ovaálný reproduktory tak to těd taky není ono ale vyřešil jsem to tak, že jak plato nacvakáváš na ty capliky, tak jsem z duše na kolo ustřihl dvě kolečka a navlík je na to a je to dobrý a pak jsem ještě na tu hranu jak ta deska dosedá tak na konec jsem tal kousek molitánku na každou stranu a je to dobrý.Je to vidět i na tý fotce

Edited by Makyn20

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...