Přejít na obsah

FABIA II/R - vyhřívání sedaček


Zimmeler

Doporučené příspěvky

Měnil jsem v Rapidu sedačky, páč jsem chtěl výhřev. Nakonec sem sehnal s výhřevem přední i zadní.

 

Dával jsem do sedačky akorát airbag (páč jsem koupil sedačky bez airbagu), proto jsem čalounění sundával. A ještě jsem měnil kabeláž, páč jsem sedačky koupil s ustřiženým konektorem :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, icosom napsal:

Ešte ma napadá jedna otázka...podľa Teba Fabia III.Monte Carlo má tento systém výhrevu ako mám tieto z rapida?

Ano, troufám si tvrdit, že jsou FIII a Rapid elektricky kompatibilní. Dokonce od modelového roku 2016 je Rapiďácká elektroinstalace totožná s tou ve F III

Editováno: , autor: Clerfayt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Nakoniec som sa rozhodol preložiť výhrev z pôvodných sedačiek do  rapiďáckych monte carlo. Zohnal som čalúnnika a začal pôvodnými sedačkami. Z tých sa vybrali obe výhrevné dečky a poťahy sa dali do pôvodného stavu. Dnes prišli na rad tie z rapida. Zo sedacou časťou nebol problém,dečky sa vybrali...Keď prišlo na výber dečiek z operadla,tak sme zistili že je to svinsky zložité. Ešte rozobrať povedzme ale dať do pôvodného stavu skoro nemožné. Vtedy ma ale napadla jedna vec. Kedže som už mal vybraté z II.fabie dečku ,mal som možnosť porovnať ju. Prišiel som na to,že nie je dôvod vyberať ju lebo je skoro rovnaká. Aj konektor je presne ako na dvojke fábii. Takže v sedačkách z rapida ostáva operadlová dečka pôvodná,sedacia časť bude z fábie. Tým pádom je aj regulácia vyriešená...Podľa mňa by to malo fungovať bezproblémovo...

20171117_113323.jpg

20171117_113706.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...