Přejít na obsah

Prohozené spínače dveří na maxidotu


JSsoft

Doporučené příspěvky

Zdravím pánové,o víkendu jsem si nechal namontovat maxidot a oběvyl se mi problém ,když otevřu řidičovy dveře tak se mi na maxidotu rozsvítí spolujezdcovy dveře a když otevřu spolujezdcovy tak zas řidičovy..,ale zadní jdou správně ,auto bylo předtím pravděpodobně havarované..,tušíte někdo kde je nějaká svorkovnice kde bych tyto dráty jen přehodil pač předpokladám že to asi někdo špatně zapojil při opravě,,nebo setkal jse stím někdo?poraďte mi prosimvás kde mám hledat fakt je to takhle divné jinak kufr a kapota jse zobrazují bez problémů na maxiku moc díky za odpovědi.,Ps:jinak je to škoda Octávial elegant r.v.2005,má klimu,komfortku 3gen.,a všecko v el.., a s klimou.,

Editováno: , autor: JSsoft
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jediny kde se na nej da napojit je ve dverich mezi zamkem a dverni RJ

kdyz uz bys mel rozebrany dvere, tak rovnou zkontrolovat co tam je za jednotky, zkus je nacist diagnostikou

to, ze by nekdo prohodil dverni RJ je asi blbost, ale obe maji 29 pinu, treba to jde :)

Editováno: , autor: zdesim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jediny kde se na nej da napojit je ve dverich mezi zamkem a dverni RJ

kdyz uz bys mel rozebrany dvere, tak rovnou zkontrolovat co tam je za jednotky, zkus je nacist diagnostikou

to, ze by nekdo prohodil dverni RJ je asi blbost, ale obe maji 29 pinu, treba to jde :)

hele a jak se na ně dostanu vagem?jsou nějak značený která patří do leva nebo do prava??takže pokuď to dobře chápu tak levá i pravá strana by mněli stejně pinů.,(3 díry na konektory a 29 pinů?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle schematu maji obe stejne pinu,

vagem se nacitaji v popisu u komfortky (adr 46), zkusil bych ve dverich jednu odpojit a nacist vagem jestli v seznamu bude chybet ta spravna co by mela

ale nejak se mi nezda, ze by sli prohodit, aby vse ostatni fungovalo

dverni jednotky jsou:

1U4959801D - predni levy

1U4959802D - predni pravy

1U0959811D - zadni levy

1U0959812D - zadni pravy

Editováno: , autor: zdesim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno hele snad zejtra bude čas tak projedu ty jednotky,,. máš teda aspoň nějaký tušení co by to mohlo bejt?nebo je možnost že to dělaj budíky?jo a ty jednotky není žadná složitost přehodit ne?nějaký návod na to?

Editováno: , autor: Wojnar
Odstraněná zbytečná citace.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo,tak to bych okamžitě vrátil,protože to je prasečina,převrtaná elektrika,jiná palubka,řízení apod. Až se Ti tam neco vysere,třeba v elektrice,tak si s tím těžko někdo poradí. Nehledě na tutově stočený kiláky. Vezmi si jen ten dovoz sem,pak výměnu těch dílů a že jich není málo a pak na tom pořád ještě někdo musí slušně vydělat. Navíc takový auto je neprodejný tj normální člověk o to nezavadí. Stačí vzít VIN a zajít do škodovky a nabušit do ELZY nebo Etky a budeš hned vědět jak to je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

V kufru zvedni koberec a vlevo vedle rezervy bude nalepený asi 150x100 mm (přibližně) a taky podobný, ne-li stejný, by měl být nalepený někde v servisní knížce (SK nemám, tak nevím, ale prý by tam běl být taky).

Ve spodní polovině bude několik řad třímístných číslo-písmenných kódů. Např. 1AT, H6U, 3L3, Q4H atd...

Klidně je tam opiš všechny najednou oddělené středníkem.

Pak Ti to vyplivne co který kód znamená (přepni si to do češtiny).

No, a bude tam taky třeba něco podobného:

B12 = Země typových zkoušek-RAKOUSKO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,bohužel jsem si to myslel,takže bych udělal to co jsem psal v prvním příspěvku tady. Už jen proto,že na tebe někdo udělal boudu,když ti k tomu dává německej čistopis,takový auto tam nepřihlásíš a tady taky ne(proto možná německej čisstopis) Pochybuju,že by si kdy nějakej němec nechal přivízt anglána. Tak vylízaný a vychcaný jsou akorát Češi apod. směrem na východ. Sám jsem na jednoho předělanýho anglána narazil,bylo mi divný,že Laurin neměl elektrickou sedačku řidiče,tak jsem si nechal ukázat velkej TP a bylo jasný. Jinak by mě bazarník neřekl ani Ň. Přeju ti hodně štěstí

Editováno: , autor: juke.box
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To už teď nemá cenu řešit.

- S autem jsi celkově spokojený?

- Jezdí dobře?

- Už Tě někde vypeklo?

Pokud to je dovozovka, jako že je, tak muselo při přihlašování projít evidenční prohlídkou, či jak se to jmenuje, takže bych řekl, že i další STK by měla být v pohodě.

Pokud ne, tak STK kde to prošlo při přihlašování má dóóóst velký průser.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele tyjo jsem snim spokojen fakt jezdí moc pěkně,za ten rok mně nikde nenechalo akorad mi předevčirem odešla baterka ale to je spotřební zboží,akorat mně teda štve na maxiku že sou prohozený ty dveřní spínače ale co jsem pochopil tak stačí prohodit motůrky ze dveří za nějaký z vrakáče a bude to v czeiku,,jako najezdil jsem snim asi 15tis a zatím v poho takže podle budíků má najeto 98tis což težko řict co je realný v létě startuje na drc,teď v zimně nažavim a chytne lehce kolisne a v poho běží takže snad v poho tankuju na agipu nebo globus z vifem,,tak mi připadá bez problémů tak snad to nebyl tak špatný kup za 152tis r.v. 2005

Editováno: , autor: Wojnar
Necituj poslední příspěvek.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...,akorat mně teda štve na maxiku že sou prohozený ty dveřní spínače ale co jsem pochopil tak stačí prohodit motůrky ze dveří za nějaký z vrakáče a bude to v czeiku....

Futr přemýšlím proč to ukazuje opačně.

Znamená to, že přístrojovka je vyměněná ? Že se musí vyměnit?

Jinak v Anglii mají taky levou stranu na levo a pravou na pravo, ne?

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...