Přejít na obsah

Sitka ke spolujezdci k noham


brothas

Doporučené příspěvky

Návštěvník

tyhle ty site vyrabi pro skodovku

www.mikra

uz nejake mam a jeste ted budu kupovat tu pravou sitku co je je v kufru

post-3876-0-00446500-1294085033_thumb.jp

post-3876-0-13769200-1294085043_thumb.jp

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

prosim vas nevi nekdo kde sehnat tuto sitku ?

na fotce je octavia Tour

volal jsem do Mikra - a daval me rozmery toho ramecku - bud 25 x 45 coz je moc zase dlouhe a druhej ramecek je zase moc kratkej - 25 x 30 - do octavia tour je potreba neco kolem 25 x 35 cm - ale bohuzel to nedavaji k prodeji - jen pouze pro skodovku :(

post-3876-0-83522700-1294408263_thumb.jp

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak síťka ke spolujezdci k nohám je úspěšně namontována. Koupil jsem ve Škodovce tento díl za asi 600 kč, montáž asi čtvrt hoďky a je to. Barva přesně odpovídá (mám před Face Ivory), marozdíl od RS nášlapu, který jsem koupil na netu, dušovali se, že je to přesně škodovácké Ivory, ale bohužel to je pro VW, který má béžový interiér trochu tmavší.

Tu síťku mohu jen doporučit, za pár korun jsem si udělal docela velikou radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosim vas nevi nekdo kde sehnat tuto sitku ?

na fotce je octavia Tour

volal jsem do Mikra - a daval me rozmery toho ramecku - bud 25 x 45 coz je moc zase dlouhe a druhej ramecek je zase moc kratkej - 25 x 30 - do octavia tour je potreba neco kolem 25 x 35 cm - ale bohuzel to nedavaji k prodeji - jen pouze pro skodovku :(

Koukal jsem do ETKY, samostatně se to koupit nedá, musíš koupit celé obložení za cca 1300kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyhle ty site vyrabi pro skodovku

www.mikra

uz nejake mam a jeste ted budu kupovat tu pravou sitku co je je v kufru

Tak dneska jsem navstivil firmu MIKRA. Veci, ktere dodavaji pro skodovku se bohuzel nedaji na miste koupit, ale daji se ozkouset. Ostatni univerzalni neni problem koupit. Doporucuji, kdyz vahate nad jakoukoliv sitkou a chcete vyzkouset pred objednanim ve skodovce, tak zde se da.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Nedávno jsem se nechal zlákat reklamou jednoho internetového obchodu na tento díl: RS nášlap orgo Škoda odstín světle béžová. Ovšem, když mi to přišlo domů, tak jsem zjistil že je to díl do VW, který má béžovou trochu tmavší než je škodovácká Ivory. Takže mi to leží doma v garáži. Můžu ti to prodat za tři stovky, já za to dal pět set.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj všem,

jsem tady novej, už loni jsem koupil Octavii a nápady tady jsou fakt hodně inspirativní.

Ta síťka k nohám spolujezdce je fajn, taky bych si jí tam dodělal. Poradí mi někdo, nějak to nechápu s tím druhým šroubem? Kde je schovanej a jak na něj??

Předem moc díky za radu.

Editováno: , autor: Vladass
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sitka je soucasti bocniho panelu, meni se to cele. Druhy sroub je za popelnikem, ktery musis vyndat. Vycvaknes (smerem nahoru) ramecek kolem radici paky. Tam jsou dva srouby co drzi popelnik, ten vysunes ven a za nim uvidis druhy sroub ktery drzi ten panel. Panel vyndas vysunutim smerem dopredu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Tak sice s půlročním zpožděním, ale přece.

Síťka k nohám spolujezdce namontována.

Výměna je opravdu snadná, postup už tady je popsán. Celý ten boční panel s onou síťkou jsem kupoval přímo u prodejce Škody.

Je pro úplnost pro ty, co mají nižší výbavy. Nelekejte se, původní díl je plastový a nový se síťkou je neplastový a koberečkový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...