Přejít na obsah

Štartovanie za studena - klepotanie 1.2 TSI


Doporučené příspěvky

Dobrý deň,

chcel by som sa spýtať či sa niekto stretol s problémom pri štartovaní za studena, resp. iba mínusových teplotách, ak celú noc stojí auto vonku a ráno štartujem tak sa mi stáva, ako keby išlo iba na tri valce, celé sa trasie, ako by išiel motor skapať, po pridaní plynu na približne 2000 otáčok prestane, ide ako má. Ak je motor zohriaty tak sa mi to ešte nestalo. auto má nabehané 1100km a robý to posledný tyzden.

Ďakujem za odpovede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemusi to byt tim, ze jde na 3 valce.

Pokud vim, je tu vice lidi, co resi nepravidelny beh 1.2 TSi po studenem startu na hranici cca 600 ot./min. pri aktualnich teplotach.

Zaroven tu nekdo postoval informaci, ze ted v lednu ma byt k dispozici novy soft do ridici jednotky pro tento motor, ktery to ma resit.

Zeptej se na to v nejakem dobrem autorizovanem servise.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Takže, týzden po tom ako som napísal tento príspevok mi jeden z DS roztrepal auto, tak som ho mal mesiac v servise a keď som si išiel po, tak som sa pýtal na tento problém, povedali že také riešili, je na to novšia verzia softwaru na riadiacu jednotku, tak update verzie sú na obr. zatial ok.

post-49285-0-76981900-1296827371_thumb.j

Editováno: , autor: Andynko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...