Přejít na obsah

Spojka 1.9 TDI 66 kW


ViperCZ

Doporučené příspěvky

preklzuje to na 3-4 a 5 rýchlosti, odvzdušnoval som to cez predné koleso od vodiča obydva ventile naraz aj na hydraulickom spojkovom valci, ked som odvzdušnoval hýbala sa hladina v nádržke a ked som to dorboil tak už sa nehýbe spojkový valec by mal byť oká, len to že to preklzuje možno je lamela mastná dalo by sa to odmastiť nejako ked vyberem štartér ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den panove,prosím vás mohli by jste poradit?Ja mám něco podobného ale nevím čím to je?Když jezdím Normálně po meste tak mi pripada VŠE v pořádku ale jak najedu na dálnici dam pětku a delší dobu neradim tak potom mi jde spojkovy pedál úplne na podlahu tak musím naslapat a pak to zase chvíli drží a něco podobného mi děla brzdovy pedál jen ne tak moc někdy zabírá hned hnekdy v půlce prosím poradtte všechno jsem odvzdusnoval v servise a nic,jen mi řekli ze musím vyměnit celou spojku i ze setrvakem aspoň myslím ze se tomu tak říká:-) Děkuji za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Dobry den. (skoda octavia 1.9tdi, 66/90 rok vyroby: 2000) Mam taky problem. prednedavnom asi mesiac dozadu som menil komlpletne celu spojku aj so zotrvacnikom. moj problem je v tom ze auto pri rozbehu aj pri cuvani zacalo tak trhat, cim to moze byt sposobene? spojka je tam značky BORG & BECK. diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s podobným prejavom som sa ja osobne stretol...zákazník chcel silou-mocou ušetriť,tak si kúpil v mototechne komplet spojku (neviem už ale výrobcu) a po montáži som okamžite pri skúšobnej jazde zistil,že nie je niečo v poriadku..autom pri pomalom púšťaní spojk.pedála normálne potriasalo (trhavý rozbeh)...nakoniec znova rozhodiť,kúpil si origo veci a spojka ide doteraz ako nová...

to je môj postreh,počkaj čo povedia (napíšu aj ostatný chalani)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze problem vyrieseny. pred rokom som menil silenbloky. chyba je prave v silentblokovej casti ktora drzi motor. nakradeny bol inym silenblokom a problem s trhanim zmyzol. ten novy silenblok (Mayle) nie zeby bol zniceny ale tu su fotky a poraddte prosim ci je to az taka zavazna chyba a ci mi uznaju reklamaciu. diky.

Editováno: , autor: nnestor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze problem vyrieseny. pred rokom som menil silenbloky. chyba je prave v silentblokovej casti ktora drzi motor. nakradeny bol inym silenblokom a problem s trhanim zmyzol. ten novy silenblok (Mayle) nie zeby bol zniceny ale tu su fotky a poraddte prosim ci je to az taka zavazna chyba a ci mi uznaju reklamaciu. diky.

post-47952-0-40963800-1303922676_thumb.j

post-47952-0-58143000-1303922686_thumb.j

post-47952-0-53408900-1303922695_thumb.j

post-47952-0-67078100-1303922710_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zdarec kluci.Odchází mi spojka včetně setrváku a nevím jakou koupit do svého auta.Na trhu je tohoho docela dost,ale otázka bez demontáže převodovky mám dvouhmotu nebo jednohmotu ? jaký průměr ? Je stejná na 66 kw a 81 kw ? Pokud má někdo přístup k online do etky může se mi podívat ?

Mám motor AGR modolevý rok Octavie 2001 vin : TMBBG41UX12473097

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vem určitě sachs. Pokud máš čip a nebo nějaké navýšení výkonu vem jednohmotu z fabie 1 kod motoru ATD. Pasuje bez problémů a vydrží moc. Nedávno jsem ji také dával do mé octavii ASV. Ještě sem si ji nechal přeobložit od renovaku na HDS57 a jsem max spokojený. Tj můj poznatek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo dík,že jsi to sloučil.Vím,že tu jsou desítky témat o spojkách,ale zatím jsem se nedepátral jakou mám já :kol-16: celkově je v tom docela neznáma.Jeden povídá jednohmota  a druhý dvouhmota.Rozdíl 66kw a 81kw...atd

Editováno: , autor: Pawouk
Odstraněna citace.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Zdravím,

vlákno ohledně spojky Tdi jsem nedohledal...

A tak se zeptám prostřednictvím tohohle.

 

Potřeboval bych poradit jak zjistím jaká spojka pasuje do mého auta?

 

motor ALH 2002.

 

Začíná občas klouzat, tak bych to chtěl pořešit včas.

díky za info

Editováno: , autor: jardadzegr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se ještě zeptat.

zda jsem pochopil správně,,,

 

Pro ten to motor přicházejí v úvahu spojky 220, 225 a 228.

 

Pokud zachovám původní setrvačník musím průměr dodržet.

 

Pokud bych ale chtěl nasadit komplet sadu se setrvačníkem. je jedno s jakým průmerem.

Teoreticky by 228 měla pasovat do všech ALH verzí?

díky za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...