Přejít na obsah

Navigacie v Yeti


  

67 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Ano, vydává - přibližně dvakrát do roka a je to nekřesťansky drahé originální příslušenství. Dá se koupit v servisu.

http://www.skoda-aut...fc%3d0000000197 je tam napsaná i verze, tady V7 což je z podzimu, na jaře (v 22. týdnu) by měla oficiálně vyjít nová verze.

Tohle se vztahuje ke Columbovi, předpokládám, že u Amundsena to bude podobné, ale zkušenost nemám

Editováno: , autor: Milan Růžička
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto ale nie je update, ale kompletna mapa tak ako ked si kupujem novu navigaciu. Predpokladam, ze Skoda nehra taku ferovu hru ako normalny vyrobcovia navigacneho softwaru. Takze updatov map zdarma sa nedockame, ze? :aggressive:

Editováno: , autor: Sranki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Dnes som navstivil servis s tym, ze mi Columbus necita 4GB SDHC kartu. Podla navodu by mal pracovat aj s kartmi do kapacity 32GB.

Chlapik sa snazil, ale vraj mam najaktualnejsi firmware, ktory podporuje len karty do 2GB. Slubil, ze ked dojde novy firmware tak ma zavolaju a snad sa tento problem vyriesi.

Celkom by ma zaujimalo, preco Skoda uvadza v navodoch nieco co potom nie je pravda.

Mate aj vy problemy citat karty vacsie ako 2GB?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Dnes som navstivil servis s tym, ze mi Columbus necita 4GB SDHC kartu. Podla navodu by mal pracovat aj s kartmi do kapacity 32GB.

Chlapik sa snazil, ale vraj mam najaktualnejsi firmware, ktory podporuje len karty do 2GB. Slubil, ze ked dojde novy firmware tak ma zavolaju a snad sa tento problem vyriesi.

Celkom by ma zaujimalo, preco Skoda uvadza v navodoch nieco co potom nie je pravda.

Mate aj vy problemy citat karty vacsie ako 2GB?

Napiš tento dotaz na technicke oddelení Škodovky Oni ti odpovědí a dovíš se víc než ví servis a my všichni ostatní dohromady.Já mám Iphona a navigaci TomTom tam,podobné problémy neznám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky, mně se nechtělo dávat penízky do Amundsena nebo Columbuse. Další náklady jsou za aktualizace map. Zvolil jsem proto Garmina 3790T.

...kdyz mas zabudovanou GPS tak palubovka vypada uplne jinak....lip.....proste to tam patri...nerikam ze AMUNDSEN je ta nej GPS protoze skutecne neni...YETI-ho jsem kupoval v prosinci a mel jsem navyber bud obyc radio nebo za 8500,- AMUNDSENA....jasne ze za ty penize byl amundsen jasna volba....mapy jsem koupil za rozumny peniz tady od kluku na foru...proste nelituju a hlavne jako pridavek mas jeste radilka na na MAXI-DOTu...super vec....za dva mesice mam najeto 3500 km a uz mne amundsen nekolikrat pomohl kdyz jsem jel nekam co jsem si myslel ze to znam ale pak jsem zjistil ze vim prd...no ale ted jsem videl cenik a AMUNDSEN stoji 16 000,- pac uz bez map nejde...no to uz bych do nej asi nesel....ale zase mit tam kdesi prilepenou mobilni GPS...vypada to hrozne

post-55844-0-41237200-1299400526_thumb.j

post-55844-0-88691400-1299400571_thumb.j

Editováno: , autor: TRDLO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupoval jsem předváděčku, neměla zabudovanou navigaci. Navigace je tuším z výroby. Navíc jsem moc chtěl radio Bolero, takže bych i z tohoto důvodu do Amundsena či Columba nešel. Garmin je sympatický doživotní aktualizací map zdarma. Navíc se mi líbí 3D zobrazení a asistent odbočovacích pruhů. Navigace je připevněna na konzole Kuda, montáž provedl prodejce. Jsem spokojen. Je to samozřejmě věc názoru, každý chceme trochu něco jiného. Mně to vyhovuje.:)

post-51068-0-56636800-1299437225_thumb.j

post-51068-0-36632700-1299437274_thumb.j

Editováno: , autor: Sranki
necituj predchadzajuci prispevok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavna nevyhoda neorigo navigacii je jasna. Kable a zase kable...... Na druhu stranu, cena takeho riesenia je casto menej ako polovicna.

Kym som nevyskusal zabudovanu navi, tiez som nemal problem s pouzivanim navigacii v telefone alebo ako samostane zariedenie. Ale odkedy mam Columbusa naozaj neviem ci by som si zvykol na tu trciacu obludu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 6 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...