Přejít na obsah

Octavia II 2.0 TDI PD - nepravidelne cukanie motora na volnobeh


Zetor

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

 jsem taky majitelem OII 2.0 TDI BKD a cukání po zahřatí mám taká, najeto 250 tis. Kolega to samé auta, ale najeto jen 120 tis. Já měnil spojku i setrvák a dělá to stejně. Jediné co jsem zpozoroval ze když mam zapnuty climatrionic a auto chladí tak dělá méně a pokud stojim do mirného kopce čumák je dokopce tak to nedělá vůbec. Vstřiky a ty další věci co tu píšete jsem dělal také.  

Editováno: , autor: Snoopy_83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, musím říct, že jsem podobný problém dnes pocítil, zastavil jsem u marketu a nechal chladit turbo když přitelkyně nakupovala, a najednou při vypnutém radiu slyším tichonké vibrační vzuky z pravé části motoru a drobné vibrace v sedačce, za chvíli to přestalo pak zas a pak to zas přestalo. Mohlo by s tím souviset drobné cukání auta při brždění na neutral při minimální rychlosti. (Brzy kontrolované před i v zvad), hlavně když jsem v koloně a lehce brzdím po dvou třech metrech na vyřazenou jedničku.

BMM 2.0TDI 103kw 190k tachometr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No koukám že máme všici stejny problemy a reseni zatim zadny :-/ ja kdyz auto necham stat rovne tak je vše ok, jednous emi snad stalo že stalo rovne a kdyz bylo studeny na volnobeh to skubalo s motorem proste jak kdyby makal na dva :-D ale ohreje se a super bez problemu...kdyz necham auto cumakem nahoru a nastartuju tak je to koncert....motor zni jak pred smrti...staci ho projet kilak dva a vse je ok.....já mam podezreni na setrvak mam jnajetejch skoro 220 tis.  tak asi b due na čase ho vymenit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vendeline, ja osobně bych jen tak něco neměnil, pokud tedy koukáš na finance:) Přijde mi zbytečné to dělat, pokud to tím nemusí být. 

Pavel 5 já bych řekl, že drobné vibrace do pedálu spojky nemusí hnedka znamenat akutní případ:) To bychom museli řešit celé auto:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobre PJAY ale co by si dělal ty kdyby si nakopnul auto a za studena ti v tom škubalo jako kdyby to běželo na dva ? :) ja mel podezreni na vstriky ale vsechny jsou ok az na jeden teda ale ta hodnota spsi jen naznacovala ze bude chtit za par tisic vymenit jinak nic hrozneho....já ráno nastartuju vyjedu ze vrat a kdyz vylezu a jdu zavrit vrata twl je mi do breku mi prijde ze kazdou chvilku vyskoci motor z kapoty :-D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...