Přejít na obsah

Strateny kluc s DO


MirQoo

Doporučené příspěvky

Zdravim, niekde som stratil original vystrelovaci kluc s DO... mam este nahradny bez DO aj s tym stitkom a PINom,, ide oto ze chcel by som si dat urobit novy vyskakovaci DO... bude sa nasledne dat nejako zrusit ten stary DO (ak ho niekto najde) ? Pripadne bude sa dat nejako preprogramovat imobilizer aby nespolupracoval s tym starym klucom ? fabka r. 2001

pripadne poradte niekto, kde by sa dal zohnat za nejaku primeranu cenu ten kluc s dialkovym ovladanim... tipujem ze v origo servise to bude za (ne)slusny peniaz

edit: tak na ebayi som nasiel cisty kluc nevyfrezovany s DO a nenakodovanym transponderom za 39eur... co je urcite lepsia cena ako 140 ktore chce zato autokluce.sk ... je potom problem nakodit ten transponder aby fungoval s imobilizerom? resp. treba nato nejake specialne skusenosti ? :)

edit2: ako zistim konkretny typ DO, ked som ho stratil ?:) je niekde pisane cislo toho dielu na konkretny model fabie a rok vyroby?

Editováno: , autor: MirQoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...