Přejít na obsah

Modelový rok 2012


DavidSK

Doporučené příspěvky

A-entry má aj u Seatu jasne zreteľné znaky Škoda dizajnu. Najviditeľnejšími sú prelisy na prednej kapote, ktoré vedú od predných svetiel k A-stĺpikom a potom priama línia zadných dverí vedúca okolo výrezu na zadné kolesá. Toto je pre Škodu veľmi typický znak, ktorý chýba len u Yetiho a prebojoval sa dokonca aj na 5 dverový Up! A potom je to ešte niekoľko drobností.

Ohľadom FIII, trochu by narásť mohla, lebo jednak má už Škoda v ponuke menší model GC, ktorý v 5-dverovej verzii v pohode poslúži ako adekvátna náhrada pre súčasných majiteľov Felicie. A taktiež kórejci sú silná konkurencia, povedal by som, že aj väčšia. A keďže Golf od Škody koncern asi nikdy nepovolí, tak Fabii neostáva nič iné, len sa Golfu priblížiť. Yeti síce je taký mierne vyšší Golf od Škody, ale samozrejme väčšina zákazníkov Yetiho takto nevníma. Takže Škode neostáva nič iné, len okolo Golfu postaviť viacej modelov, trochu menší (FIII), trochu väčší (OIII) a mierne odlišný (Y).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

.... A taktiež kórejci sú silná konkurencia, povedal by som, že aj väčšia.

Záleží které korejce myslíš?? Já osobně vzhledově se mi líbí něco od ,,hjundaju" ALE vzhledem k tomu jak rychle a krátko vilítla nemám k tomu důvěru a plno názorů mě nepřesvědčily o dlouhodobé kvalitě a životnosti celého auta, raději sáhnu po něčem z koncernu (š,w,s). Prostě nedám na to, že během pár let se ,,někdo zlepšil" raději zvolím to čemu věřím dlouhodobě.

Jinak máme doma Japonské auto, (M3). cca-7let a tady bych zase klidně volil než např O 2. Kvatila zpracování interiéru a celkové dojmy z japonce jsou dosti na úrovni (obvzlášt motor a podvozek),kvalita se mi s každým rokem jen potvrzuje! :kol-47::kol-31:

Editováno: , autor: Toom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Viděl sem videjko jak mechanici oblepovali celé auto a tam to možné bylo.. teda okolo těch oken,vyndali i kliky a vše pěkně zapravili.. :kol-31:

Vadu to mělo jinou, protože to byl polep karbon a mělo to jemné drážky což se prý hodně špatně čistí..

(Dá se to chápat u škody si nikdo nehrál). A když už tak by to šlo určitě schovat, třeba i barvou :kol-47::kol-28:

Editováno: , autor: Toom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...