Přejít na obsah

Rádio SWING


Doporučené příspěvky

Zdravim,

mal by som otazku na niekoho kto ma autoradio Swing a parkovacie senzory vzadu. V predstaveni vozidla som sa dozvedel, ze informacie z parkovacich senzorov (PDC) su na tomto autoradiu zobrazovane. V akej forme? (su nejako vyobrazene jednotlive senzory so vzdialenostami ci ako?)

Vdaka za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Nějak jsem to blejsknul...

Já hodně jezdím a hoooodně hoooodně telefonuju. Baterka vydrží v pohodě rok. Ovládání nemusíš mít na volantu, dá se dát kamkoliv, je ktomu i samolepka se sucháčem. Na volant je spec. držák. Já si na to na volantu docela zvykl.

Používám s E72, Nokia 6233, HTC Artemis (MDA IV Vario). Všechno v pohodě. S Nokiema to umí číst i SMS! Za dva roky byl vydán už asi pátý firmware, dá se v pohodě aktualizovat.

Jako náhrada za origo škodovácký asi dobrý, za ty prachy...já ho kupoval za 2100,- :)

U mě spokojenost.

Jo a nejvíc - display je nacvakovací(takže u obchoďáku strčíš do kapsy a neprovokuješ přičmoudlíky), umí dva telefony najednou(!!!), dá se nastavit barva displaye, dokonce RGB laděním jakou chceš.

Editováno: , autor: snowmancze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím všechny,

v mém Yetíkovi jsem měl 1DIN autorádio se sadou pro dodatečnou montáž. Koupil jsem autorádio Swing ale nejde mi propojit se stávajícím ISO spojovacím prvkem . Potřebuji prý koupit redukci na iso2Můžete mi poradit?

Děkuji za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Já si pouštím hudbu přes handsfree bluetooth (origo škoda) z iphonu. Veliká spokojenost, jediná divnost je, že se to dá ovládat pouze hlasem, i když mám na volantu spoustu čudlíků a koleček unsure.gif .

Dobrý den, mohu se zeptat jaké máte rádio? Mám Swing. V nastavení jsem dal BT audio - ON, ale i když je iPhone spárován tak v Media nemám možnost zvolit BT audio. Nějaká rada jak zprovoznít BT audio? Funguje to na radiu swing? Děkuji EF

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Ahoj všem, Zeptám se. Mám autorádio Swing, AUX vstup mezi opěrkama. Známý má na stejném autě stejnou konfiguraci autorádia. Bohužel u mě ten AUX vstup nefunguje. Jak je přepínání medií (CD,AUX atd.), já mám na výběr pouze CD a nic jiného. On ještě ten AUX vstup. Musí se v počítači něco zapnout či co? Ať jsem listoval jak jsem listoval, nic jsem v něm nenašel.  Nebo se musí něco aktualizovat? Díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jsem pro jistotu ještě znova dnes prolézal rádio i maxidot a prostě nic. Zkoušel jsem i různě přidržovat tlačítka jestli někde nevyskočí skryté menu. Přijde mi jakoby to nebylo nějak dodělaný. Veškerá hardwareová příprava tam je. Rádio by to taky mělo umět, ale softwarově to nefunguje (snad někde tu funkci odemknout přes diagnostiku nebo tak něco? :kol-32: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vyřešeno. Je to jak psal ferda. Dlouze podržet ladění frekvence a AUX je na světě :kol-47: . Zajímavé je, že jsem ho držel i včera a nic. Navíc jsem měl i otočený klíček do pohotovostní polohy, když jsem to kolečko držel. Dnes jsem to vyzkoušel při nastartovaném autě a najednou to šlo. Takže díky za spolupráci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

post-22296-0-50404600-1457379856_thumb.jZdravím všechny,

lidičky mám problém, v Yetim facelift mám rádio SWING s dotykovým displejem a za boha nemůžu nikde najít popis pinů pro konektor, myslel jsem že na něm bude samolepka s popisem pinů, ale není. Na netu jsem hledal ale nic. SWING se jmenuje také rádio které ale vypadá jinak (asi starší model) toto moje je ve výbavě FRESH. Zkuste mi prosím poradit jak zjistit popis... Přikládám pár fotek.

 

Díky díky

post-22296-0-33230700-1457379815_thumb.j

post-22296-0-57073800-1457379824_thumb.j

post-22296-0-40514900-1457379840_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj.

Chtěl bych se vás zeptat, jestli umí swing (2016) zobrazovat teplotu nastavenou na klimatizaci + směr ofuku při nastavování? Starší typ rádia to uměl a proč to neumí nové? Mám dual klimu, tak by mě to zajímalo, proč to neumí nebo to uměla jen rádia v jiných koncernových autech? Děkuji.

20171002_232811.jpg

Editováno: , autor: palino_m
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...