Přejít na obsah

12.sraz SKODAHOME & LEVNEPNEU.cz


Olin

Doporučené příspěvky

ChipTuner

Chiptuningem od nás Vám získáte bezpečnou úpravu Vašeho automobilu, kamionu, autobusu či traktoru v nejvyšší možné kvalitě a s na našem trhu nevídanou doživotní zárukou na provedenou úpravu. Jen u nás máte jistotu zázemí kamenné provozovny (nikoliv garážový chiptuning) s plným pojištěním odpovědnosti. Všechny chiptuningové úpravy, které provádíme jsou prováděny v rozumné míře, nikdy neuprovádíme tzv. chip tuning na krev, který může vést k poškození motoru, či úplné destrukci motoru a jeho součástí. Součástí každé chiptuningové úpravy je i diagnostika motoru před provedením chiptuningu a po provedeném chiptuningu. Chiptuning je prováděn v Praze, v Brně, či lze provést i tzv. "mobilní" chiptuning přímo u Vás doma. Tato služba je smluvní, možná pouze u některých modelů automobilů a je zde třeba počítat s vyšší cenou v závislosti na vzdálenosti. Zvýšení výkonu motoru v rozumné míře od profesionálů nesníží životnost Vašeho automobilu.

V sobotu 28.5.2011 na 12.sraz SKODAHOME & LEVNEPNEU.cz za akční ceny:

VW koncern bez rozdílu motoru* 2.490,- Kč

Hyundai, KIA bez rozdílu motoru** 2.990,- Kč

Ostatní značky bez rozdílu motoru** 3.490,- Kč

*neplatí pro Common-Rail verze

** rok výroby 2009 a starší

Akční ceny neplatí pro motory s řídící jednotkou EDC17 (obvykle novější modely),

v případě vyjmenovaných výjimek individuální dohoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dost lidí se vždy před srazem ptá kolik je vstupné a já vždy odpovídám, že se snažíme vstupné udržet na stejné urovní jako v minulých letech.

(vstupné bylo 300,-Kč a pro členy 200,-Kč za auto bez ohledu na osoby)

Letos se nám to ale nepovedlo !!! - ZLEŇUJEME :)

Letošní vstupné díky partnerům srazu bude:

pro členy - 150,- Kč za auto bez ohledu na počet osob (max 5)

pro ostatní - 250,- Kč za auto bez ohledu na počet osob (max 5)

Ahoj chci se zeptat funguje a jestli si je musím zarezervovat dopředu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stando, tyvoe ty dáš přednost nějakýmu firemnímu grilování před chabrama?? to snad neni možný :aggressive:lol

pane Vláďo letos bohužel jo, ale v pátek se tam ukážu, nějak se toho sešlo moc na jeden víkend, stejně bych letos přijel jen na pokec, páč bych s tebou nemohl držet basu, nemůžu požívat alkohol :) , ale vše není ztraceno, třeba mě to na grilování nebude bavit a v sobotu odpo přijedu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, dnes jsem se zarigistroval na skodahome, takže určitě dorazím. Ti co mě ještě neznají tak zdravím a budu se těšit na sraz, kde dáme pokec. V galerii mám jen fotky z minulého roku...Dnes je moje fabka úplně jiná,myslím honě rozdílů..Ale zatím nebudu nové foto vkládat, schválně, jestli tam moji fábii poznáte, jestli ano, určitě se budu těšit na názory apod.

Ještě bych se rád zeptal na jenu maličkost, pro členy je vstup levnější,že? Zajímá mě, jak se při příjezdu budu identifikovat jako člen?Doufám,že se blbě neptám.

Díky moc za odpovědi. Lukáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych to trošku ujasnil - to, že je člověk registrovaný zde na fóru neznamená, že je člen. To je pouze registrovaný uživatel fóra. Členem se člověk stává přihlášením do Skodahome klubu, zaplacením poplatku a placením ročních poplatků. Jako "odměnu" má pak levnější vstup třeba na tuhle akci. Členství se prokazuje kartičkou, kterou platící člen dostane a je na ni jeho přezdívka a členské číslo. Jen pro upřesnění. :) Že je člověk člen se dá poznat dle jeho ikonky pod obrázkem. Viz třeba já. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...