Přejít na obsah

12.sraz SKODAHOME & LEVNEPNEU.cz


Olin

Doporučené příspěvky

aháá. díky za vysvětlení toho členství. A můžu se jím taky stát? resp kde se mám registrovat?? Jinak na sraz přijedu,vezmu s sebou ještě kamaráda ;). Vyjedem od Brna v pátek cca mezi 5-6 večer. tzn snad do 8mi budeme na místě. Četl jsem, že je to třeba někde nahlásit, že přijedeme později? Pokusím se dřív, ale uvidíme jak skrz práci.

EDIT: a jak je to se stanem? kolik se doplácí/nedoplácí?

Editováno: , autor: Ondraasek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych to trošku ujasnil - to, že je člověk registrovaný zde na fóru neznamená, že je člen. To je pouze registrovaný uživatel fóra. Členem se člověk stává přihlášením do Skodahome klubu, zaplacením poplatku a placením ročních poplatků. Jako "odměnu" má pak levnější vstup třeba na tuhle akci. Členství se prokazuje kartičkou, kterou platící člen dostane a je na ni jeho přezdívka a členské číslo. Jen pro upřesnění. :) Že je člověk člen se dá poznat dle jeho ikonky pod obrázkem. Viz třeba já. :)

Ahoj dik tak už v tom nám jasno.Mám na vás prozbu pojedu na sraz prvně tak jesti mě někdo můžete poradít kudy se mám vydat když pojedu z Plzně.Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aháá. díky za vysvětlení toho členství. A můžu se jím taky stát? resp kde se mám registrovat?? Jinak na sraz přijedu,vezmu s sebou ještě kamaráda ;). Vyjedem od Brna v pátek cca mezi 5-6 večer. tzn snad do 8mi budeme na místě. Četl jsem, že je to třeba někde nahlásit, že přijedeme později? Pokusím se dřív, ale uvidíme jak skrz práci.

EDIT: a jak je to se stanem? kolik se doplácí/nedoplácí?

tady máš info o kempu http://www.triocamp.com/index2.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Večer plný zábavy aneb hádáme filmy, CampTrio, Škoda Home

Předpokládaný začátek: 20.00 hod.

Dne: 28. 5. 2011

Filmy:

Filmová ukázky - české, zahraniční

Seriály:

Ukázka ze seriálu a hádáme název seriálu /české/

Rozkrývačky:

Hádání obrázku, kdy se ukázka postupně rozkývá.

Karaoke – dle přání si může každý kdo chce vybrat písničku kterou si chce zazpívat.

( vše v duchu Škodovek a VW )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...