Přejít na obsah

Přední nárazník FI RS


li.ška

Doporučené příspěvky

  • o 5 měsíců později...

Již je na autě Prosím smazat

Ahoj lidičky mám takový malý problém nedávno jsem si koupil na svoji fabii \i.generace přední nárazník z Fabie RS a dnes když jsem si ho chtěl namontovat mě to docela zarazilo chytil jsem ho na krajích a k podběhuům to je bez problému, ale problém mi nastal když jsem zjistil, že mi nejde přichitit na orig. výztuhu nevíte někdo jestly RS má jinou výztuhu nebo jak to mám uchytit ve prodtřed děkuji moc za radu jsem uplě bezradný nechtějí se mi nikde zbytečně vrtat díry nebo něco takového popř. by mi pomohlo nyfocení nějakého nárazníku za zadní strany abych viděl jestly mi na tom mém něco nechybí děkuji moc za radu

Editováno: , autor: Bebesek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bebesek: vyfoť ty ten svůj,určitě ho máš ještě sundanej a zda ti tam něco hcybí se pozná ;) uchycení nárazníku je takové že: boční části se zacvaknou do lišt na blatnících + 3 šrouby na každé straně......u středu nárazníku jsou dva výstupky - v každém jeden šroub.....na spod nárazníku se tento uchytí k ochranému plastu a lastu podběhů.....nic víc tam není

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nemam sice RS naraznik, ale sehnal jsem si pouzity tuningovy naraznik trosku podobny OI RS (je videt na profilove fotce). Neni ze strany zacvakavaci jako origo , ale ty zacvakavaci listy se odsroubuji a do tech der v blataku, co po nich zbydou se daji srouby. Ale i kdyz jsem se tam ten nárazník snažil opravdu dlouho a hodně narvat pořád mezi nim a blaťákem je větší mezera než bych si představoval :( . Předchozí majitel mi posílal fotky jak to vypadá na jeho autě a jemu to sedělo bez problému. Myslíte, že to taky bude tou délkou výztuhy , nebo jen tím že to neumím spasovat :D . mám F1 combi rv. 2001

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravím, máte někdo na autě rs nárazníky ? jak přední tak zadní ? přemýšlím že si je koupím.. ale potřeboval bych poradit.. nekupoval jste je někdo od této firmy ? http://www.obautodily.cz/skoda_fabia_predni_naraznik_rs_original_na_lak-602033

http://www.obautodily.cz/skoda_fabia_kompletni_zadni_naraznik_rs_modry_orig-602001

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

ahoj mam jen dotaz...sundal jsem predni naraznik a odpojil dva konektory od mlhovek a pak jeste vycvaknul jeden konektor( u prave mlhovky) kterej jsem pri nasledne montazi zpet zapomel vratit....muzete mi prosim rict na co jsem to zapomel? a jestli to nejak nevadi...chystam se ho pristi tyden opet sundavat a pak to tam nacvaknu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...