Přejít na obsah

18ti palcová (litá) kola


AlesioP

Doporučené příspěvky

Dnes jsem na SII viděl Themista a protože jak již jsem psal, OZ nebudou pro podivné jednání dodavatele, začínám přemýšlet o Luxonech, akorát mám strach že to bude moc velký skok v tvrdosti ze stávajících 15" a při ročním průběhu okolo 40000Km převážně okrsky budu já, rodina i auto na cestách trpět. potřebuji aby auti sedělo a hezky vypadalo, ale zároveň bylo pohodlné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba včera jsem viděl ve Špindlu černou OII FL na černých 17" Dotz Hanzo a na první pohled jsem si myslel že to jsou 16" jak vypadaly malé.

Přítelkyni se sice líbili, ale já myslím že by tomu autu více slušeli v 18".

Dotz Hanzo se na Octavii podle mě nehodí, ale viděl jsem je na nějakém SUV a tam byly super.

Ještě jsem je taky viděl na mercedesu C nebo E teď už nevím a tam mi taky nesedly.

Na passatu kombi se mi taky nelíbí.

Teď je tady v okolí má docela dost lidí, ale snad jenom na to SUV se hodí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Zdravim pánové, můžete mi prosim vás někdo poradit? Mám origo 18tky RS ale s pneu 245\40\18.příde mi to moc široký a jelikož už jsou skoro mrtvý tak chci dát 225\40\18 goodyear F1 ale bojim se toho aby se mi tam neudělal takovej ten hřib. A ještě jedna prosba Ty 18tky nemám zapsaný v TP jen max 17tky,jaký je s tím problém kdybych je tam chtěl zapsat.Děkuji za rady

Editováno: , autor: Petr 1.9TDI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Řešil a pořešil někdo jaké je nejmenší použitelné ET-čko pro 18 -ky kola na O II RS, tak aby nic neškrtalo při propružení hlavně u zadního podběhu ? Vím,že Zenithy při šířce 7,5 " mají ET 51

.Zde je ještě trochu asi rezerva,ale nedokáži odhadnout kolik,jestli 5 mm nebo 10 ??? Uvítám osobní zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Prezul som si na RS z povodnych zimnych 225/45 R17 na letné 225/40/ R18

Je odost poznať nerovnost na vozovke a diery cítíim viac a taktiež aj plasty v aute už počut, to je koli menšiemu profilu, pneu mam nahustene na 2.4, mal by som spustit?

Vy čo máte RS počujete aj plasty škrkotať?

Rad by som Vás nazor či na eliminovanie nerovnosti si nemám radsej dat 225/45/ R18 ? mozno by to vyzeralo aj lepšie ze je hrubsi profil, ako keby naprava bola viac znížena

auto.JPG

Editováno: , autor: revolic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neřekl bych, že je znatelný rozdíl mezi velikostí kol a pneu 225/45 R17 nebo 225/40 R18. Rozdíl je minimální, skoro bych řekl žádný. To by museli být téměř všude hezké rovné nerozbité silnice a ne jako je to teď u nás v ČR. Ale myslím že na Slovensku to bude podobné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toho skripania sa bojim aj ja... Pri 17" ti to v interieri neskripalo?

Mam 105 tis najazdene a škripe to už pekne, aj pri 17kach to škripalo, skôr som myslel ze pri 18kach cítim diery viac

Neviem čo s tým škripanim, niekdo z vás to už vyriešil, je to zvuk z plastov a diel co idu pod strechu, skor asi strešnu izolaciu vymenit hmm neviem...ale asi to je choroba RS s tuhym podvozkom, nie len sam to mám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neřekl bych, že je znatelný rozdíl mezi velikostí kol a pneu 225/45 R17 nebo 225/40 R18. Rozdíl je minimální, skoro bych řekl žádný. To by museli být téměř všude hezké rovné nerozbité silnice a ne jako je to teď u nás v ČR. Ale myslím že na Slovensku to bude podobné.

No je to asi to iste, ja Chodim Z bratislavy do dunajskej stredy cesta je to OKey, ale akonahle su nejake flaky (po dierach) na ceste už to cítim a medzi dedinami ani nehovorim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...