Přejít na obsah

18ti palcová (litá) kola


AlesioP

Doporučené příspěvky

Všechno na to má vliv jak ET,tak šíře disku.Když já dám disk 8x18 et 35,tak mi o 1cm leze ven z blatníku na 1.9Tdi.Ale znám spoustu lidí co je mají a mají to na zároveň s blatníkem,většinou 2.0Tdi.Tak teď v čem to je ? To by znamenalo,že těhlice jsou jiné,jinak hluboké a disk s tímto Et se tam vleze.  :kol-44: Jinak nevím v čem by to bylo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 7 měsíců později...
V 24. 3. 2016 at 13:51, k.o.c.i. napsal:

Ahoj všem, na kolik nechat nafouknout 18"? v TP je nemam, proto si necham raději poradit, jezdim většinou sám..přemýšlím kolem 2,4?? Díky za rady..

Ahoj, mě mechanik na jaře přezouval pneu 225/40/R18 a nahustil mi to na 3, jednim slovem "šutr". Záleží po jakých silnicích jezdíš samozřejmě, ale já to ihned upustil na 2,5 předek a 2,4 zadek

Editováno: , autor: Amimous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím chlapi,

máte nekdo zkušenosti u OII RS se šířkou pneu 235, či 245 na (asi bych koupil 8.5Jx18), nebo pokud doporučujete menší/větší ráfek? Aktuálně mám podvozek -30mm vepředu/vzadu. Chci si tam hodit větší papule, ale jde mi o to abych měl kolo zároveň s blatnikem a zároveň to někde nečemu nevadilo. Díky za reakce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 1 rok později...
  • o 7 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

Tak si těch 16" kol važ a nic většího tam nedávej.

Velikost disků je dobré volit takovou, aby se do nich vešly přední brzdy i s brzdovými třmeny.

Já jsem se minulý týden svezl s Méganem IV RS Trophy s těžkými 19" koly Jerez.

Jestli jsi někdy měl ve vrtačce kamenný brusný kotouč a při roztočené vrtačce s tím zkusil hýbat, tak víš co jsem zažil.

Ten gyroskopický moment vede k tomu, že vezmeš za volant a napřed se nic neděje - vše se odehraje jen v silentblocích.

Pak kola poskočí o kus v tom směru, který sis vybral.

Takže ucukané nájezdy do zatáček máš garantované.

Editováno: , autor: Tonda-B
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak 19" kola na ceske silnice je bláznovství. Jeste to pochopim na nejakym superbu s podvozkem, kterej ty kopance od nizkoprofilovych kol eliminuje, ale na sportovním podvozku 19" se nedá. Druhá věc je, jak kvalitní podvozky renault dělá, nic extra to urcite nebude.. Ja mel na OII RS 2 zimy 16" a spis jsem mel sevrenou prdel v kazdy zatacce a mel pocit, ze me prdel předjede, a to nemluvím o tom, jak to plavalo při otaceni volantem. Ted jezdim leto/zima na 18" a nemenil bych

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...