Přejít na obsah

18ti palcová (litá) kola


AlesioP

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
jo, už jsem to zjistil. Tam není vůbec žádnej rozdíl, u obou je stejný ET 54. Koukám, že ses nechal inspirovat německýma kolegama :) . Ale je to šílenej prodělek, jak jsem koukal na tu inzerci. :(

ET 54 je hodně to aby si sháněl 2 cm podložky.....

Nj němci mě docela drážděj !!!! Ty jejich OII jsou trochu jinde než ty naše... Zajímalo by mě jakej je rozdíl v 18" a 19" na jízdě jak jsem koukal tak oni tak flákaj 19" celkem běžně.... :huh:

Teď jsem nějak ale nepochopil jakej prodělej máš na mysli.???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ET 54 je originální kolo 17 i 18". Zatím jsem podložky neuvažoval. To tvoje ET je samozřejmě hodně malý, takže to leze ven. Na těch německých Octách jsou vyjímečný jen ty kola. Jinak nemyslím, že by byli někde jinde. Nic mimořádnýho tam nemaj. A ten prodělek myslím tvůj. Máš to chvíli, ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určite by s podvozkom nemal byť problém, lebo v súčastnosti sa už dajú kúpiť 17" Pegasusy ako so športovým, tak aj so štandardným podvozkom.

S tou spotrebou. Malo by to byť v RJ 17 - Prístrojový štít a potom prispôsobiť kanál 03. Štandardná hodnota je 100%, prispôsobenie sa vykonáva v krokoch po 1%, je možné zadať hodnotu v intervale 85-115%. Ešte som to ale neskúšal. Ešte musím získať viac údajov z tankovania o presnosti PP a až potom to nastavím a budem sledovať presnosť znova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ET 54 je originální kolo 17 i 18". Zatím jsem podložky neuvažoval. To tvoje ET je samozřejmě hodně malý, takže to leze ven. Na těch německých Octách jsou vyjímečný jen ty kola. Jinak nemyslím, že by byli někde jinde. Nic mimořádnýho tam nemaj. A ten prodělek myslím tvůj. Máš to chvíli, ne ?

Jo mam je chvíly... Jenže ty 19" mě strašně chytly :(

No jen přední kola trošku lezou, zadní ne, zadní náprava je totiž užší myslim o 10mm ale takhle to je pěkný možna vzadu by to sneslo ještě kapku ven... No a nechceš místo RS kol ty moje? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ET 54 je originální kolo 17 i 18". Zatím jsem podložky neuvažoval. To tvoje ET je samozřejmě hodně malý, takže to leze ven. Na těch německých Octách jsou vyjímečný jen ty kola. Jinak nemyslím, že by byli někde jinde. Nic mimořádnýho tam nemaj. A ten prodělek myslím tvůj. Máš to chvíli, ne ?

Jo mam je chvíly... Jenže ty 19" mě strašně chytly :(

No jen přední kola trošku lezou, zadní ne, zadní náprava je totiž užší myslim o 10mm ale takhle to je pěkný možna vzadu by to sneslo ještě kapku ven... No a nechceš místo RS kol ty moje? ;)

Miku dej sem fotku, Octavka na 19tkach, to by mne zajimalo, jak to vypda...

Hany

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

18ky nejsou zadnej kostitras, chystam se snizovat. stejne tak pujde jezdit i na 19kach, i kdyz 225/35 uz je docela nizkej profil a sirsi bych vzhledem k motoru asi nedaval...

co se tyce podlozek, taky jsem je chtel a kaslu na to, vzhledem k tomu, ze jezdim hodne kilometru, tak to necham bez nich, protoze pak by podle me trpely cepy, loziska, napravy. zas tak hrozne to nevypada.

jo, kdybych najezdil do 10tis km/rok, tak si dam klidne 3cm podlozky a dorazy

jirkaK: a proc si pegasy nenechas na zimu? jinak zalusk na RS kola chapu :), to auto to hodi zas o stupinek vejs

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dlužím ti ještě odpověd´ : pegasy si nechávám, jak jsou, protože jsem ted´ za něco nečekaně vypláz 30 litrů a rošáda s kolama by mě vyšla nejméně na dalších 30. Taky mi ted´ dělaj dost rozsáhlý rekonstrukce na baráku, takže manželka usoudila (:D ), že bych se na ty kola měl radši vysr... Takže zatím nic. :(

Editováno: , autor: jirkaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dlužím ti ještě odpověd´ : pegasy si nechávám, jak jsou, protože jsem ted´ za něco nečekaně vypláz 30 litrů a rošáda s kolama by mě vyšla nejméně na dalších 30. Taky mi ted´ dělaj dost rozsáhlý rekonstrukce na baráku, takže manželka usoudila (:D ), že bych se na ty kola měl radši vysr... Takže zatím nic. :(

Jo schalovaci kolecko rozpoctu, to mam doma taky -_-:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sory že se pletu mezi Vás Octaviáky, ale před týdnem sem implantoval RS18" na Superba a sem moc spokojenej.

Někdo tu psal, že 18" na autě maj snad samý zápory, ale mě subjektivně přijde, že se s tím teď jezdí úplně jinak... líp to sedí a hlavně to o třídu jinak vypadá...

no mrkněte

post-61-1160121360.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ale málem bych zapomněl, že sem tam musel právě kvůli jinýmu ETčku dát 2 cm podložky, tak doufám, že to nebude mít žádnej negativní vliv.

Jinak ještě jedna fotka pro posouzení jak vypadl dřív

Velmi, a jeste jednou, velmi hezke :palec2:

PS: Nikde se nepletes, tady je kazdy kdo nepise kravoviny (jako ja B) ) vitany -_-

Editováno: , autor: Hany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sory že se pletu mezi Vás Octaviáky, ale před týdnem sem implantoval RS18" na Superba a sem moc spokojenej.

Někdo tu psal, že 18" na autě maj snad samý zápory, ale mě subjektivně přijde, že se s tím teď jezdí úplně jinak... líp to sedí a hlavně to o třídu jinak vypadá...

no mrkněte

řek bych, že jsou to ty, co jsem chtěl koupit já :) No tak mám už smůlu. Aspon na to nemusím myslet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...