Přejít na obsah

Střešní box na Yetiho


mylys

Doporučené příspěvky

Dívám se po nějakém střešním boxu - moje požadavky jsou, že by měl být spíš kratší, široký a relativně nízký.

Tak aby byl o něco málo menší než střecha Yetiho.

Měl by být pouze na převážení zavazadel, ne na lyže.

Máte někdo nějakou zkušenost? Co byste doporučili?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dívám se po nějakém střešním boxu - moje požadavky jsou, že by měl být spíš kratší, široký a relativně nízký.

Tak aby byl o něco málo menší než střecha Yetiho.

Měl by být pouze na převážení zavazadel, ne na lyže.

Máte někdo nějakou zkušenost? Co byste doporučili?

Strešné boxy - ULTRAPLAST SK Skús túto stránku ja som kupoval tu. Pošlú aj poštou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak s anténou jsem měl taky tento problem, lehce jsem s ní vždycky škrtnul, prozatimně jsem to tehdy vyřešil tak, že jsem z konce stáhnul gumovou krytku, asi 5cm uštípl a krytku nasadil zpět. vše funguje jak má, nic není poznat - tak to tak mám dodnes..... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém výška vjezdu do garáže vs. standartní anténa Škoda jsem řešil také. Link na prodejce kratší je někde tady na foru, objednával jsem podle toho. Fotka krátké antény na autě je v sekci Můj Yeti. Je to typ Náhradní anténa gumová 15cm pro vozy Škoda - cena byla 100 anténa + 100 poštovné. Jinak nabídka tuningových náhradních dílů je veliká, měl jsem dilema jestli nejít do kovových s délkou do 10 cm. Nakonec jsem si řekl, že případná krádež téhle antény tolik bolet nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Mě se líbí tento box. I když ta cena :feve:

http://shop.autosport-kucera.cz/products/uzamykatelny-box-na-lyze-a-snowboardy/

A ktomuto boxu tyto příčníky. Box potom nebude tak vysoko,takže by se dalo zajet do garáže i s namontovaným boxem.

http://www.bullock-praha.cz/produkty/stresni-nosice-thule/pricniky-na-podelne-nosice-tzv-hagusy/prorack-nosice-pricniky.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 let později...

Využiji tohoto vlákna a zeptám se.....jakou máte zkušenost ohledně střešního boxu na Yeti vs. anténa? 

 

Mám Thule box, který je celkem dlouhý a i široký a tím pádem zavazí anténa. Nechce se mě ohýbat, nepřijde mě zrovna moc pružná a nerad bych ji pochroumal ohnutím. Originál je tam prut o délce 20cm. Díval jsem se po eshopech a našel jsem nějakou neorigo s délkou 8,5 cm ale i ta by byla na chlup (tím jak ten box má zadní část nižší o pár cm oproti středové části tak tam moc místa na anténu nezbyde). 

Nemáte někdo zkušenost? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...