Přejít na obsah

FABIA 1.2 HTP vzduchový filtr


Fíla

Doporučené příspěvky

Lepší bude rozhodně vyměnit vložku uvnitř boxu-krytu.

moje řeč... -_-

to právě mám ;) , mám greena v krytu, ale přemejšlel sem zanechat kryt a jen ho povyřezat a napasovat tam komplet celej komplet-i s přívodem od chladičovky, jako když je to bez krytu, a poupravit vlastně ten airbox a mrdnout tam ten komus ;)-_- (ale buh ví co by to stálo) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a ja mam take iste ako Tigerz ?

jj, ty máš to, co se blbě předělává a doporučuju tu vložku... B)

a budem mat iny zvuk?? a znamena ze mam blby motor? :huh:

Zvuk sa zevraj troska zmeni. Mas dobry motor, na tvojom aute sa nesetrilo -_-

ok to som rad -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KaN za slušný peníz???

To je celkem nemožný...

Kdyby někdo chtěl vložku do 12V od KaN tak jí mám za cca 1460,- Dostávám se na lepší ceny riegger. Mám možnost i jiné vložky na jinčí motory ale pochybuju že se sem kouká někdo s 1,4 - 1,9... Na 1,2 6V bohužel ne... kdyby někdo tak Soukromou Zprávu...

(PRo adminy a moderátory. Nechci dělat reklamu jen se tady někdo ptal kde to je levný... Vim že reklama je zakazaná, proto to ani nikde neroztrubuju...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KaN za slušný peníz???

To je celkem nemožný...

Kdyby někdo chtěl vložku do 12V od KaN tak jí mám za cca 1460,- Dostávám se na lepší ceny riegger. Mám možnost i jiné vložky na jinčí motory ale pochybuju že se sem kouká někdo s 1,4 - 1,9... Na 1,2 6V bohužel ne... kdyby někdo tak Soukromou Zprávu...

(PRo adminy a moderátory. Nechci dělat reklamu jen se tady někdo ptal kde to je levný... Vim že reklama je zakazaná, proto to ani nikde neroztrubuju...)

Já jsem se sem kouknul :D

K&N pro motor 1.2 HTP je za těch 1460,-? Je to originál novej včetně záruky 2 roky ?

Ještě bych potřeboval znát cenu čistící sadu pro filtry. Mám ve Fábce BMC a ve Fáčku JR. Je jedno, jestli se na BMC použije sada pro K&N ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KaN za slušný peníz???

To je celkem nemožný...

Kdyby někdo chtěl vložku do 12V od KaN tak jí mám za cca 1460,- Dostávám se na lepší ceny riegger. Mám možnost i jiné vložky na jinčí motory ale pochybuju že se sem kouká někdo s 1,4 - 1,9... Na 1,2 6V bohužel ne... kdyby někdo tak Soukromou Zprávu...

(PRo adminy a moderátory. Nechci dělat reklamu jen se tady někdo ptal kde to je levný... Vim že reklama je zakazaná, proto to ani nikde neroztrubuju...)

Já jsem se sem kouknul :D

K&N pro motor 1.2 HTP je za těch 1460,-? Je to originál novej včetně záruky 2 roky ?

Ještě bych potřeboval znát cenu čistící sadu pro filtry. Mám ve Fábce BMC a ve Fáčku JR. Je jedno, jestli se na BMC použije sada pro K&N ?

novej se zarukou a s lístkem...

čistící sadu neumim ale myslim že stojí okolo 500,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak ja sem to mel na 1.2 udělaný tak, že jsem použil hadici co vedla k naporovýmu sání a nato sem hodil konus. Pod krytem sem origo filtr zrusil. Samo, ze nejlepsi je odstranit kryt motoru kovova trubka a konus.

Ted mam kit od Greenu primo na 1.4 16V co tam mam sice stal 4500kc asi ale zase je to spocteny primo na danej typ motoru.

Jinak konus vam prinese trochu lepsi zvuk motoru, decentne lip to pujde do otacek, s tim ze to zacne vic zrat.

post-8-1158492276.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...