Přejít na obsah

Varování na PP - STOP! ZÁVADA NA BRZDÁCH NÁVOD K OBSLUZE


cmada

Doporučené příspěvky

Zdravim všechny

Potřeboval bych poradit.Najednou se mi při jízdě na pal pc ukázala hláška (STOP! ZÁVADA NA BRZDÁCH NÁVOD K OBSLUZE).Podle návodu by nemělo něco fungovat,ale auto brzdí jak má

i kontrolka od ABS nesvítí.Stalo se to při ostřejším průjezdu zatáčkou.Tak přemýšlím jestli to nemělo na neco vliv,ale asi ne,že?A ještě mám jeden dotaz i když sem nepatří.Při jízdě na 3ku do mírného kopce my auto začlo kuckat a musel sem zastavit a motor zhasnul.Po několika vteřinách sem nastartoval a vše bylo ok (motor byl zahřátý a tankoval jsem předtím vervu 100,ale tu jsem tankoval předtím už 4krát)Asi my nejspíš poradíte,abych to připojil na vag,ale ještě předtím se chci zeptat tady jestli se náhodou nestalo někomu to stejné.Mám motor 1.8T

Děkuji za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opět a zase a znova a pořád dokola. Podobné téma tady je. Hledej a najdeš. :doh

Jinak si dolej brzdovou kapalinu!

To si myslíš že jsem tak blbej,že bych nezkontroloval brzdovku.Jo a kdybych tady odpověd našel určitě bych nezakládal nové téma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Tak pánové, musím ze sebe udělat kreténa a nasypat si popel na hlavu. Dnes jsem projel celou sekci SUPERB I a dané téma jsem dnes skutečně nenašel. Ale vím na milión %, že tady bylo od Petra Vlacha a já mu na to odpovídal. Asi to nějaký iniciativní ADMIN smazal. Ale téma tu skutečně bylo.

Ještě jednou se omlouvám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Mám teď 3. den Superba I 2002 a za tu dobu se mi tohle STOP! ZÁVADA NA BRZDÁCH NÁVOD K OBSLUZE ukázalo 2x. V obou případech po projetí ostrých levých zatáček. Přibrzdil jsem, malinko šáhl na ruční brzdu - zhaslo. Po druhé jsem zkusil to stejné s ruční brzdou - nic, tak jsem skoro zabrzdil a pak vše OK. 

Jak jste to vyřešili? To víčko se senzorem bylo ono? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím, lidičky potřeboval bych poradit. Včera se odvzdušňovaly brzdy a pan PC hlásí STOP! ZÁVADA NA BRZDÁCH NÁVOD K OBSLUZE, vše je OK ale tu hlášku nemůžu odstranit, projížděl sem témata a nic sem nenašel a v manuálu taky nic, neodstraňuje se to stejně jako je servisní kontrola? Děkuji za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

STOP PORUCHA BRZD Návod.

Blikající kontrolka,pískání,někdy trvalé,někdy v zatáčkách.

Příčinu jsem hledal také dost dlouho až dnes jsem na to přišel,že je to plovákem v nádržce brzdové kapaliny.

Porucha přetrvávala i když byla dolita kapalina,až po odstranění sítka,se uvolnil plovák a od té doby je klid.

Když jsem natlačil sítko zpátky,a zašrouboval nádobku tak se situace opakovala.Proto jsem sítko odstranil.

Snad moje zkušenost pomůže i jinému nešťastníkovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...