Přejít na obsah

Divný zvuk při startování


Doporučené příspěvky

Golfa som nekupoval, lebo nemá kufor, chcel som škodovku s dobrým motorom, ktorý sa dáva do celého koncernu, tak som kúpil Rooma a viem byť pekne otravný, keď sa niekto snaží zakamuflovať problém, ktorý je už na svete. Tak nech si ma neprajú, keď pôjdem meniť olej .. :aggressive::)

Editováno: , autor: galeo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to řve při startu celkem často. Ale otáčky dolů nepadnou, naopak. Zvuk jak když startuju starej nafťák, otáčky se drží kolem 1500, dokud nepřidám plyn. Pak je klid. Občas se mi stane že mi to staršně škubne při rozjezdu. připadám si jak debil co neumí jezdit. Zařadit jedničku je někdy taky umění, prostě tam nejde :aggressive: Koncem měsíce jedu na roční prohlídku, tak uvidím. Zatím musím říct, že moje předchozí HTP bylo zlatý auto, tohle je děs.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zbeku, Tobě taky už měnili rozvody na OII??? :kuk: Projevovalo se to nějak, že Ti bylo jasné, že je něco v řiti??

Bože, snad to nečeká i mě, najeto mám skoro 10t km a zatím bez chyby, motor šlape, ale co tu čtu, mě silně znervózňuje. :feve::(

Editováno: , autor: Sabaton
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zbeku, Tobě taky už měnili rozvody na OII??? :kuk: Projevovalo se to nějak, že Ti bylo jasné, že je něco v řiti??

Bože, snad to nečeká i mě, najeto mám skoro 10t km a zatím bez chyby, motor šlape, ale co tu čtu, mě silně znervózňuje. :feve::(

Nějak moc se to neprojevovalo bylo to trošku hlučnější po nastartovaní a parkrat ten motor tak nějak divně duněl cca 1OOkm no a jednou jak sem jel kolem servisu tak sem se stavil jestli něco nevi a oni se koukli do PC a objednali mě ńa výměnu softu a řetězu , ale kdyby nebylo toto forum tak bych asi jezdil dal a nedaval bych tomu větší vyznam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

dnes jsem si vyzvedl vůz ze servisu po týdnu a 3 dnech, rozvody vyměnily a olej nechaly starý, prý škodovka to zastavila, aby se dával olej nový, dozvěděl jsem se, že rozvody jsou nedostatkové zboží a škodovka prý uvolnuje jen pár kusů k výměně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se přidávám, sice mám Golfa, ale jinak motor 1.2 TSI, najeto 12000 km, sporadický výskyt odlišného zvuku, dnes při nastartování 3-5 vteřin trvající rachot, potom normální běh motoru. R.V. mám konec 2010, jinak s motorem žádné problémy doposud nebyly. Jsem zvědavý jak to bude s náhradním vozidlem při výměně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes jsem si vyzvedl vůz ze servisu po týdnu a 3 dnech, rozvody vyměnily a olej nechaly starý, prý škodovka to zastavila, aby se dával olej nový, dozvěděl jsem se, že rozvody jsou nedostatkové zboží a škodovka prý uvolnuje jen pár kusů k výměně

Tos měl tyden a tři dny v servisu ? Mě ten řetěz vyměnili za dopoledne . Rano sem auto dovezl a odpoledne odvezl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Tak mě v 1.11.2011 měnili v rámci reklamace rozvodový řetěz s napínákem (sada) ohledně divnýho hrčení při startu a dnes mi to začalo divně hrčet znovu, tak jsem z toho docela špatnej a půjdu to asi opět reklamovat, máte s tím někdo stejné zkušenosti?

Mám 1.2 TSI 63 kw výroba 05/2010.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sa pridávam do klubu drnčanie po štarte robí to sporadicky a trvá to do 3 sekúnd bol som stým v servise servisák to zo 15 krát naštartoval a nič že nech jazdím ďalej

:(

tak čakám škoda že mi záruka konči už za rok

naj 23 000 Km 1,2 TSI 77Kw

To poriadne nahnevá, mne to robí od cca. 8200 km, teraz 11500 km, a stále iba sporadicky, v servise som bol meniť sw za nový už dva krát, druhý krát skrz to že sa mali odstrániť tie divné štarty, ale nepomohlo. V servise to nezadrnči a nezadrnčí. Januári idem na prvú garančnú po 15tis. dúfam že vymenia rozvody. záruka mi tiež končí za rok a nespadám do tej zvolávačky podľa VIN.

Editováno: , autor: Andynko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...