Přejít na obsah

Divný zvuk při startování


Doporučené příspěvky

....tak zítra s tímto drnčením po nastartování vezu auto do servisu, jsem zvědav co mi na to řeknou, mam najeto necelých 23000km, výroba 09/2010, turbo záručně měněno v 03/2011(po 11000km). Jsem zvědav co se bude měnit tentokrát....dokud je auto v záruce tak to ale nějak moc neprožívám, s autem jsem celkově stále spokojen, jezdím s celkovou spotřebou 6,45l/100km.

po návratu ze servisu dám vědět co mi řeknou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto- Yeti bylo v pondělí na vyřízení reklamace kovové drnčení při startu, čekalo se 3 týdny na to až škodovka vydá nový software. Nahráli ho,ale házelo to chybu takže okamžitě kontaktovali MB. Obratem zaslali opravný soubor. Zkušenosti jsou zatím, že od pondělka to udělalo jednou. Takže nějaké zlepšení tam je,ale není to úplně eliminováno. Mohu tedy říci, že to škodovka opravdu zkouší na lidech přímo v provozu místo,aby to měla vychytané. :help: Opravdu nevím co s tím dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chillike , ŠA vydala aktuální sdělení pro motorizace CBZA i CBZB kde se řeší kovové hluky po startu aktualizaci sw řj motoru :palec2:

Prosím ťa, kde ŠA zverejňuje tie informácie ohľadom tých aktualizácii? Na Slovensku v autorizovaných servisoch Škoda o ničom nevedia a čumia na mňa, čo od nich chcem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

odpověď ze servisu:

prý je to specifický zvuk daného modelu a je to normální, mě se to však stále nezdá....tuto info mam ze servis AutoJarov v Praze, neví někdo o servisu kde by toto řešily jinak?

Hm,specifický zvuk a normální,tak proč to nedělá od začátku,ale až po najetí x tisíc km? :feve:

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jikra: tak nevím kam to škoda posílá ale co jsem byl u Hlaváčka v OL tak aktualizace nemají k dispozici a navíc jim prý nějaký chytrák ze ŠA vyprázdnil server s aktualizacemi jednotek softy _icon_smich.gifmusejí si prý vše vypalovat na CD 165.gif

Každopádně neměli k dispozici ani soft pro budíky ani pro motor :) natož tak radio a MDI

Editováno: , autor: KoNG
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....tak rozřešení zvuků při startování u mého mazlíka je na světe:)

dnes mi ze servisu volali a jsem objednán na příští pondělí na výměnu rozvodů (modifikovaný řetěz vč. napínáku).

shrnutí:

výměna turba po 11500km

výměna rozvodů po 23000km

lol

..jsem zvědav co budem měnit na záruku příště ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....tak rozřešení zvuků při startování u mého mazlíka je na světe:)

dnes mi ze servisu volali a jsem objednán na příští pondělí na výměnu rozvodů (modifikovaný řetěz vč. napínáku).

shrnutí:

výměna turba po 11500km

výměna rozvodů po 23000km

lol

..jsem zvědav co budem měnit na záruku příště ;)

to by som bol zvedavý, na základe čoho usúdili, že spravia tú výmenu rozvodov, lebo po štarte drnčí každá 1,2 TSI. Na Slovensku o výmene nechcú ani len počuť! Myslím, že dokonca aj po záruke to ŠA zoberie na svove triko...

Editováno: , autor: akubus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...